18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
S................x 2012-10-14, 22:51 1
Byłem kilka razy, widzę, że muszę się znowu wybrać. Jak ktoś będzie w Krakowie, to polecam.
Polecam również Muzeum Historyczne Miasta Krakowa na Pomorskiej, dla tych, co chcą się co nieco dowiedzieć o więzieniu Gestapo, a potem Urzędu Bezpieczeństwa.

Zgłoś
Avatar
Jemruz 2012-10-15, 1:18 1
Choć historia dla nas okrutna była, to trzeba mieć ją w pamięci i przekazywać dalej.

Chwała bohaterom, walczącym za ojczyznę i za tych, którzy za nią zginęli !
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2012-10-15, 1:32
Studiuję w Krakowie i muszę się tam koniecznie wybrać! Nawet nie wiedziałem, że coś takiego tam jest.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-10-15, 2:20
ToPrzeciezJa napisał/a:

Studiuję w Krakowie i muszę się tam koniecznie wybrać! Nawet nie wiedziałem, że coś takiego tam jest.



Bo Kraków to nie tylko rynek, planty, bulwary wiślane i akademiki.
Zgłoś
Avatar
szerszen79 2012-10-15, 8:33
muzeum ok-ale co takiego "superciekawego" w filmiku to ja pojęcia nie mam...
Zgłoś
Avatar
Martinezd 2012-10-15, 10:33
Ja osobiście polecam muzeum w Wa-wie w budynku MEN w piwnicy.... zajebiste interatywne, a nikt o nim nie wspomina w przeciwieństwie do M. Powst. Warsz....
Zgłoś
Avatar
KK1934 2012-10-15, 17:37
muzeum zawsze mi sie wydawało nudne, pewnego razu wybrałem się do Muzeum archeologicznego w Krakowie, i zdałem sobie sprawe ile ludzie musieli się napracować żeby przyszłym pokoleniom umożliwić oglądniecie tego wszystkiego, poza tym bardzo ciekawe ekspozycje począwszy od starożytnych dziejów Egiptu do kroków cywilizacji ludzi, oglądając jak człowiek sobie radził bez praktycznie niczego zdałem sobie sprawe że jesteśmy kurwa niewdzięczni całemu systemowi za to co mamy...
Zgłoś