18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Kedzior173 2013-10-11, 10:05
lapps jesteś synem księdza??
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-10-11, 10:09 10
a12b napisał/a:

co do mądrości palikotów ....

Obrazek


Zgłoś
Avatar
m................t 2013-10-11, 10:21
jeszcze pod obrazkiem z papą, patronem gili walka nie ustała a już się kolejne starcie na horyzoncie. Wesoły poranek się szykuje.
Zgłoś
Avatar
czaspogardy 2013-10-11, 10:28 7
KAŻDY przypadek pedofilii należy piętnować, powinno być tak:

Ksiądz pedofil - kula w łeb
Pedał pedofil - kula w łeb

Tymczasem jest tak:

Ksiądz pedofil - medialna nagonka
Pedał pedofil - jak śmiesz obrażać wspaniałych homoseksualistów, ty jabana, faszystowska kurwo?!

No ale cóż, hipokryzja jest nierozłączna z lewactwem tak samo jak ignorancja i debilizm.
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-10-11, 11:08 2
Kozakoff, daj jeden kurwa przykład gdzie broniono "Pedała pedofila" chodź jeden kurwa
Zgłoś
Avatar
ginx2666 2013-10-11, 11:22
Wierzycie w boga, czy w kościół? Bo widzicie, Jezus to był fajny koleś, tylko fanklub i jego zarząd ma bardzo chujowy.

Ja tam jestem sobie ateistą, ale wolę Polskę katolicką (jakoś przez ponad 1000 lat syfu nie było), niż bezprawie ciapackie (minął rok jak Bractwo Muzułmańskie się wzięło za rządy w Egipcie, i jest chujnia gorsza jak w Iraku).
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-10-11, 11:57
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
czaspogardy 2013-10-11, 12:59
jabolmax napisał/a:

Kozakoff, daj jeden kurwa przykład gdzie broniono "Pedała pedofila" chodź jeden kurwa



Był kiedyś temat na sadolu o badaniach z których wynikało, że pedofili jest więcej wśród pedałów niż wśród księży (o czym się nie mówi), przytoczyłem ten argument podczas rozmowy ze "znajomym" na temat obecnej nagonki medialnej a on rzucił coś w stylu, że to prawacka propaganda, kłamstwo itp. ogólnie dostał bólu dupy. Tak mi się skojarzyło no i jakoś tak wyszło. Jakiś problem? Czy po prostu wywęszyłeś, że można się do czegoś przyjebać i nie mogłeś się powstrzymać?
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-10-11, 13:04
i ot za co całe ostrzeżenie, damn.
Zgłoś
Avatar
strzelec_ 2013-10-11, 13:22 2
Widzę sadol stał się ostoją uciśnionego kościółka i prawdziwej polskości... ja pierdolę.
Zgłoś
Avatar
pepsiopc 2013-10-11, 14:25
Jak lewacy obejmą rządy to prędzej zostanie zbudowane muzeum białego człowieka przez Ciapatych.
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-10-11, 14:53
Kozakoff napisał/a:



Był kiedyś temat na sadolu o badaniach z których wynikało, że pedofili jest więcej wśród pedałów niż wśród księży (o czym się nie mówi), przytoczyłem ten argument podczas rozmowy ze "znajomym" na temat obecnej nagonki medialnej a on rzucił coś w stylu, że to prawacka propaganda, kłamstwo itp. ogólnie dostał bólu dupy. Tak mi się skojarzyło no i jakoś tak wyszło. Jakiś problem? Czy po prostu wywęszyłeś, że można się do czegoś przyjebać i nie mogłeś się powstrzymać?

powiedziałem jeden konkretny przykład, a nie pierdolenie że kiedyś byłą gdzieś statystyka, ja znam statystyki wykazujące ze najwięcej pedofili jest wśród najbliższych krewnych, nie mówiąc już o tym że większość jest hetero.
powtarzam czy masz przykład w którym media albo lepiej środowisko gejowski broni jakiegoś pedofila, bo nie przypominam sobie by ktoś bronił tego szkockiego działacza mówiąc że go dziecko sprowokowało do gwałtu bo było z rozbitej rodziny
Zgłoś
Avatar
pondito 2013-10-11, 16:58
Sygnaturka tygodnika "NIE"...
[video]
[/video]

Oj czerwono czerwono
Zgłoś
Avatar
Gebels 2013-10-11, 23:07
lapps napisał/a:



charakterystyczna cecha tlumu idiotow



tłum nie tłum zapytaj arcybiskupa on Ci drogę wskażę...
Zgłoś