18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Avatar
Cwieku 2013-10-10, 17:48 3
Chyba księży
Zgłoś
Avatar
HariDee 2013-10-10, 18:05 19
Palikot jeszcze kilka lat temu taki pobozny, a teraz sie jebany nowoczesny zrobil.
Pierdolona laleczka w teatrze.
Zgłoś
Avatar
lapps 2013-10-10, 18:36 122
Reginald911 napisał/a:

Wszędzie teraz pełno dookoła materiałów na temat pedofilii w kościele to i ja dodam coś od siebie



charakterystyczna cecha tlumu idiotow
Zgłoś
Avatar
Gonzu 2013-10-10, 18:46 2
A pro po księży pedofilii u nas ksiądz z miasteczka nie degustuje w ministrantach woli jechać na E22 poruchać jakąś dziwkę aczkolwiek lepiej żeby ruchał dziwki niż dzieci
Zgłoś
Avatar
SolarisN1 2013-10-11, 9:04
Łał, mocne
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2013-10-11, 9:08 3
Gonzu napisał/a:

nie degustuje w ministrantach


Degustować można jedzenie
Zgłoś
Avatar
~żułw 2013-10-11, 9:11 1
ja jak kiedyś byłem ksiendzem to ruchałem se dziwki
kto bogatemu zabroni
ale rozjebałem sie o dżewo moim mercem SLR i zakończyłem kariere
Zgłoś
Avatar
H................g 2013-10-11, 9:12 21
Jakim trza być debilem, by mieć kurwa paligówno na fecebooku dodane
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-10-11, 9:17 1
Jak tak zazdroscicie to idzcie do seminarium... Ja bym sie nie odwazyl na pranie mozgu aby potem przemawiac do ludzi jakies slogany pomagajace w wyludzeniu kasy. Kiedys zastanawialem sie nad ta droga kariery ale resztki moralnosci mi nie pozwalaly.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-10-11, 9:24 6
Kasia W. dostała wyrok to trzeba cebule nowym tematem zająć
Zgłoś
Avatar
S................i 2013-10-11, 9:32 3
Palikot, gazeta "NIE" i wstawka z owczego pędu. Może na początku całej afery, bym spojrzał na to gówno z małym uśmiechem. Ale kurwa mać, za dużo tego. Nawet świnie za dużo nie zeżrą!
Zgłoś
Avatar
Matt88 2013-10-11, 9:40 2
to jest po nizej poziomu krytyki, jak takie coś moze wzbudzic jaka kolwiek sympatie... dno
Zgłoś
Avatar
a12b 2013-10-11, 10:04 9
co do mądrości palikotów ....

Zgłoś
Avatar
c................0 2013-10-11, 10:04 3
Kiedy zobaczyłem dzisiejszy temat, od razu byłem pewien, że będzie duza ilość wpisów i raczej się nie pomyliłem. Oznacza to, jaki to żywy i bolący polskie społeczeństwo problem – wręcz choroba, raczysko! Nie brak tu ludzi normalnych, którzy widzą w kościelnej pedofilii to, co czym jest ona w istocie, czyli permanentne zło o zadawnionym i bardzo powszechnym charakterze. Nie brak też i takich wypowiedzi, które w swej istocie nie odbiegają od aroganckich, zamydlających zdrowy rozum odbiorców i absolutnie nieakceptowalnych od strony moralnej, wypowiedzi hierarchów KK. Po prostu z niektórymi oszołomami nie da się dyskutować – oni zawsze będą bronić tej czarnej bandy, bo ich móżdżki, gdyby je wsadził bez suszenia w czaszkę kurczaka, to byłaby grzechotka. Jeśli ktoś naprawdę wierzy, że KK jest zdolny do „rachunku sumienia” i innych, podobnych operacji sanacyjnych, to jest takim durniem, jakiego postaci nie zaprojektowałby nawet sam bóg, co to wszystko może, a nie może unieść kamienia, który sam stworzył! Jedyny rachunek, jaki zna KK, to rachunek kasy wyłudzanej od stada baranów, zwanych też wiernymi. „Bardziej należy zająć się ofiarami tych czynów” ronią krokodyle łzy polscy arcyszamani, tym samym przenosząc akcent na „bardziej”, niż na „zająć się” bezapelacyjnym karaniem kamratów. Ta czereda nie robiła, nie robi i nie będzie nic robić bez przymusu ze strony, społeczeństwa i aparatu państwowego. Jeśli nie zostaną przyduszeni, jak żaby do gleby, nie zrobią kompletnie nic!!! Za wszelką cenę, po przysłowiowych trupach, trwać będą w swoim oporze przed kontrolą społeczną jakiegokolwiek aspektu ich bytowania, ze skrzętnym ukrywaniem swoich zboczonych kolesi włącznie. Dotąd będą prezentować taki kurs, dopóki NIE ZOSTANĄ ZMUSZENI DO ZMIAN. A zmiany te nie nastąpią dotąd, dopóki ta czereda, ten rak kultury śródziemnomorskiej i w konsekwencji światowej, nie zniknie z powierzchni ziemi – tej ziemi! Nie są możliwe żadne zmiany w KK. To tak, jakby jadowitego węża chciał pozbawić zębów i gruczołów jadowych.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie