18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Kompilacja bardzo rzetelna w większości z tłumaczeniem.
Co tworzą muzułmanie w Europie.
Belgia, Niemcy, Dania, Szwecja, Norwegia, Francja, Wielka Brytania, Holandia.
Cieszę się, że w Polsce nie ma dla nich praw ani litości.

Polecam film Davida Wooda który znajduje się już tutaj na sadolu pt.: "Trzy etapy dżihadu".
Emigrować, Kolonizować, Zabijać.
Zgłoś
Avatar
arturo1988 2014-12-20, 20:08 2
Kurwa obudzili się, mają co chcieli na własne życzenie, a wszystko przez super kurwa modne słowo w europie tolerancja. Jak ja to słowo słyszę to mi się śrać chcę na rzadko. Niemcy i inni teraz mogą sobie protestować ile chcą już dawno mleko, sory znaczy gówno się rozlało i albo ich z kraju siłą albo za 15-20 lat w tych wszystkich tolerancyjnych krajach prezyndentami i premierami będą araby. Szczerze to wolę już nasz złodziejski kraj i oglądanie jak emeryci zabijają się za kawałek karpia niż życie wśród tej zarazy.
Zgłoś
Avatar
qoryto 2014-12-20, 21:49
tańszym kosztem byłoby wysłanie ich wszystkich na pustynie. Wy się tak nie cieszcie, wasza wielka premier kopacz zafunduje nam 100 takich syryjczyków, da social i powoli małymi krokami zlecą sie jak muchy do g#na.
Zgłoś
Avatar
B................4 2014-12-20, 22:54
Niemcy albo sięgną po środki walki z nie-niemcami z lat 40 albo te protesty im chuja dają.
Zgłoś
Avatar
bania88 2014-12-20, 22:55
@ arturo1988
Juz dawno byli obudzeni. Zwykli szarzy obywatele nie chca ciapkow u siebie. W Polsce bedzie moze jakis maly odsetek ludzi, ktorzy chca multikulti. Problem jest w tym, ze rzadzacy w europie uwazaja to za dobre i wpuszczaja ich mimo woli narodu. Za rok jak do nas beda chcieli ich wpuszczac, to ja czy ty bedziesz mial chuja do gadania bo banda z wiejskiej czy z brukseli uwaza, ze to jest fajne i jeszcze bedzie ci ten poglad wciskac na kazdym kroku - to jest najgorsze. Czy taki zwykly szary niemiec czy francuz chcial ich u siebie? Napewno nie! Ale wladza im ich wcisnela bo to jest takie tolerancyjne i postepowe.
Zgłoś