18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Muzułmanie w Szwecji
Tumislav • 2012-03-16, 16:39
Osobiście uważam, że to plaga. Nie dlatego, że są muzułmanami ale dlatego, że są pasożytami. Oceńcie sami:
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-03-16, 16:45 1
Jak mam ocenić kto ma rację po 2.minutowym materiale?
Zgłoś
Avatar
Tumislav 2012-03-16, 16:49 9
Wystarczy wyjechać do Niemiec, Francji, Szwecji czy Anglii. Jeśli nie to zawsze możesz poczytać więcej na ten temat, na własną rękę.
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-03-16, 16:51 36
i dlatego jestem rasistą.
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-03-16, 16:58 63
Zobacz jak Francja przegrywa bitwę
Zgłoś
Avatar
Tumislav 2012-03-16, 17:19 35
Straszne. Czas najwyższy obniżyć pomoc socjalną a najlepiej ją usunąć. To chyba jedyna opcja na zatrzymanie islamizacji Europy. Nie jestem rasistą w ogólnym tego słowa znaczeniu. "Jesteś czarny, brązowy, kaszmirowy albo żólty to sobie nim bądź ale dostosuj się do prawa w państwie w którym żyjesz, ucz się i pracuj legalnie a nie będzie mi to przeszkadzać" Państwa opiekuńcze moim zdaniem są skazane na porażke.
Zgłoś
Avatar
R................s 2012-03-16, 17:26 34
wyjebać ich i tyle.... zawsze kiedy cywilizowani ludzie próbują być tolerancyjni taka hołota wykorzystuje to i ciągnie ile się da. Zaraz mądralińscy powiedzą, że jak to przecież, żeby być cywilizowanym nie można zniżać się do ich poziomu tylko ich trzeba edukować.. gówno prawda, chcecie ich edukować to róbcie to u nich i do EU przysyłajcie już wytresowane egzemplarze a tych dzikusów wyjebać z powrotem i niech siedzą na pustyni gdzie nie ma za wiele do rozjebania! Jak polak się źle zachowuje i dostanie wpierdol to wszyscy powiedzą, że ok dojebał manianę to i po ryju dostał a jak takie brudasy zdemolują pół miasta a któryś z policjantów obije kilku w samoobronie to jest rasizm i kurwa nie wiadomo co.. wybaczcie, że tak ostro reaguję, ale kilka lat mieszkałem w Wiedniu i miałem kilka starć z tymi burakami.... oczywiście brudasy atakowali zawsze w proporcjach 10 brudasów na 1 polaka i warto zauważyć, że nikt od nas nigdy nie szukał zwady.. po prostu przechodziliśmy obok.
Zgłoś
Avatar
Zwolinek127 2012-03-16, 17:30 1
Do USA ich wyjebać, tam jedno wielkie pole debili i buraków!!!
Zgłoś
Avatar
Giorgio69 2012-03-16, 17:36 18
Wielu polityków – w tym zachodni liderzy tacy jak Obama czy Tony Blair – próbuje zanegować powiązania islamu z terroryzmem, nazywając to wyznanie religią pokoju. Jednakże sami islamscy liderzy są odmiennego zdania. Anjem Choudary (imam) nie owija w bawełnę: islam nie oznacza pokoju, islam oznacza poddanie.
W wywiadzie dla CNN Choudary tłumaczy, że islam nie oznacza pokoju (jak błędnie mniemają niewierni), ale poddanie. Dodaje, że jest w nim miejsce na przemoc i dżihad. Na tle wielu innych muzułmańskich przywódców Choudary wyróżnia się otwartym dążeniem do wprowadzenia szariatu w Wielkiej Brytanii i to pomimo faktu, że niedawno jego organizacja, Islam4UK, została zdelegalizowana.

Choudary pochwala zamachowców z 9/11 i 7/7 oraz wzywa do obalenia brytyjskiego rządu i egzekucji papieża Benedykta. Uważa, że jest to zgodne z Koranem, gdyż jak mówi: Zaraz po wierze, dżihad jest najszerzej omówionym w islamie obowiązkiem religijnym. Islam nie jest tylko religią, gdyż nie dotyczy tylko wiary i duchowości. W rzeczywistości jest to ideologia walki, dla której jest się gotowym umrzeć.

Na pal psich synów, na pal!!!
Zgłoś
Avatar
Tumislav 2012-03-16, 17:47 4

Facet o którym mówi Giorgio69. Filmik po angielsku.
Zgłoś
Avatar
C................a 2012-03-16, 17:51 12
W Polsce nie mają szans tak się rozwinąć. Zaraz by nasze bojówki, narodowcy i kibice by się nimi odpowiednio zajęli, jakby zaczęli tak wychodzić na ulice.

Za to my mamy rumunów, cyganów, czeczenów i tym podobnych...
Zgłoś
Avatar
CarolOtyła 2012-03-16, 18:03 7
CapitanAmerica napisał/a:

W Polsce nie mają szans tak się rozwinąć. Zaraz by nasze bojówki, narodowcy i kibice by się nimi odpowiednio zajęli, jakby zaczęli tak wychodzić na ulice.

Za to my mamy rumunów, cyganów, czeczenów i tym podobnych...



jebani cyganie chociaż potrafią liczyć do 100... a ta dzicz tylko mnoży się jak zaraza
Zgłoś
Avatar
czokletmen 2012-03-16, 19:26 1
wiecie co z nimi zrobic.. do gazu
Zgłoś
Avatar
Grommash 2012-03-16, 20:15 37
Za 20 lat Brevik doczeka się w centrum Oslo pomnika
Zgłoś
Avatar
NomadUG 2012-03-16, 20:24 5
wdłg. mnie niektóre rasy powinno sie co najmniej izolować a najlepiej eksterminować...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie