18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
Muzułmanie wściekli na LEGO
FrasQs • 2013-01-25, 14:11
Turecka społeczność muzułmanów w Austrii twierdzi, że producent klocków obraził ją, umieszczając w jednym z zestawów podobiznę meczetu i minaretu - donosi "Puls BIznesu".

Poszło o rzekome podobieństwo między tureckim Hagia Sophia, jednym z najsłynniejszych meczetów świata, a zestawem klocków LEGO "pałac Jabby" w serii "Gwiezdne Wojny".

Oburzeni muzułmanie przekonują, że Jabba przedstawiany jest jako „terrorysta”, który pali fajkę wodną i ma mordercze zamiary.

Jasne jest, że z paskudnej postaci Jabby i całej sceny bije uprzedzenie rasowe i wulgarna insynuacja wobec Azjatów i osób z krajów Orientu, jako ludzi o oszukańczych i kryminalnych osobowościach - dziennik cytuje treść oskarżeń wobec producenta klocków.


Autor: JS

pb.pl/2971431,37567,muzulmanie-oskarzaja-lego...
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2013-01-25, 18:48
anonymousm napisał/a:

W sumie cały ten news to niezła manipulacja:
To nie są muzułmanie, ani tym bardziej "społeczność muzułmanów" w Austrii, tylko grupka liberałów pochodzenia tureckiego.
Z deklaracji programowej organizacji wynika, że to są zwykli liberałowie.



Cwane kebaby zorientowały się, że więcej zyskają jeśli będzie ich się kojarzyło z liberałami (z którymi, oprócz nazwy, nic ich nie łączy) niż mudżahedniami i wahabitami.

"Skrytykuj muzułmanina, a anonymousm sie odezwie"- czy oni odpalają ci jakąś kasę, za każdy post który wystukujesz w ich obronie, czy tak w czynie społecznym piszesz panegiryki o islamie.
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-25, 18:59
Ronoaro napisał/a:



"Skrytykuj muzułmanina, a anonymousm sie odezwie"- czy oni odpalają ci jakąś kasę, za każdy post który wystukujesz w ich obronie, czy tak w czynie społecznym piszesz panegiryki o islamie.



Za darmo bronię islamu, ale traktuję to jako inwestycję w przyszłość. Liczę na to, że jak w końcu zaleją tę Europę, to nie utną mi głowy, a może nawet pozwolą strzelić minetę ich kozie.

Gonczor napisał/a:

Wytłumacz mi, od kiedy liberał walczy z czymś takim, jak klocki do popularnej serii zabawek, bo urażają jego uczucia religijne?



Nie wiem, serio, o co im chodzi. Raczej sprzeciwiają się stereotypom rasowym niż religijnym i uważają się za antyrasitów, a nie za obrońców prawdziwej religii, bo według nich wszystkie religie są równie prawdziwe.
Mi chodzi tak naprawdę o to, żeby nie utożsamiać grupki oszołomów z mniejszością turecką w Austrii, bo to tak, jak gdyby ci okurwieńcy, co latają w czerwonych płaszczach i chcą koronować Chrystusa na króla Polski, coś zmalowali, a media pisały: "Polacy znowu to i tamto". Albo - z drugiej strony - gdyby Ruch Palikota wysmarował kupą kościół, a media pisałyby o Polakach, którzy nie mają szacunku dla religii.
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2013-01-25, 19:02
anonymousm napisał/a:


Za darmo bronię islamu, ale traktuję to jako inwestycję w przyszłość. Liczę na to, że jak w końcu zaleją tę Europę, to nie utną mi głowy, a może nawet pozwolą strzelić minetę ich kozie.



Przynajmniej jesteś szczery...
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-25, 19:04
Ronoaro napisał/a:



Przynajmniej jesteś szczery...



Bo nie jestem muzułmaninem. Oni zawsze coś knują.
Zgłoś
Avatar
Butter 2013-01-25, 19:55
Tureccy liberałowie w Austrii... Hitler przesypuje popioły w rowie z benzyną
Zgłoś
Avatar
Adam0o 2013-01-25, 20:09
Haga Sophia nie była oryginalnie chrześcijańską świątynią, która po zgwałceniu Konstantynopola stała się tym czymś?
Zgłoś
Avatar
thoms0n 2013-01-25, 21:03 1
Szczerze?

Też kiedyś nie miałem wiele do tych pojebów.
Ale trzeba wejść z nimi w bezpośredni kontakt. Nie mówię o jakimś turasie co ci tatuaż z henny odpierdolił na wakacjach. Weź kurwa pomieszkaj z takim zjebem choć miesiąc. Zawsze to samo; zgrywa naiwnego na początku, kolega wielki, a jak już kupi twoje zaufanie to będzie chciał zobaczyć jak daleko może się posunąć. Gdy jednak w którymś momencie się skapniesz i nie przyznasz mu racji od razu wychodzi z niego uprzedzona menda. Z "kumpla" robisz się wrogiem.
Europę przejmują, bo nie mają w sobie krzty cywilizacji, takiej jaką my znamy. Gdy tu się jakoś umawiamy, to respektujemy to, bo z grubsza jesteśmy uczciwi, przynajmniej my, ludzie prości. Oni nie mają szacunku do takich idei i do nas, więc jeśli im dajemy coś, to nie podziękują, a wezmą, nazwą nas głupimi za naszymi plecami i następnym razem zobaczą, czy da się wziąć więcej. Dla nas branie od wroga, kogoś kogo traktuje się jak zwierze, byłoby uwłaczające. Tak jak mówiłem oni nie znają takich idei. Przykre kurwa ale prawdziwe.
Zgłoś
Avatar
bedzio 2013-01-25, 21:41
Jakim prawem te cholerne brudasy mają czelność czepiać się o światynie przy której budowie nie ruszyli dupy nawet o centymetr jedyne co w związku z nią zrobili to wymordowali w niej chrześcijan z oblężonego konstantynopla a potem stwierdzili że sami są zbyt dużymi architektonicznymi debilami żeby samemu takie cuś zbudować i swoje księżyce tylko wszędzie powczepiali
Zgłoś
Avatar
niie 2013-01-25, 22:05
kurwa, mam wyjebane na nich, ale przypieprzać się do LEGO to przesada
Zgłoś
Avatar
Gerwazy Waligóra 2013-01-26, 0:08
Chuj im wszystkim w dupe. Ile kosciolow widzieliscie w Pakistanie, Bangladeszu, Afganistanie?
Zero.

Ile ciapuchow emigruje do Europy ze swoich nór i lepianek? Setki tysiecy!!!!
Na socjal, mieszkania za darmo, plodza po 3-8 dzieci na rodzine. Sciagaja starych ciapuchow ze soba.
I kto za to placi? Biali! Czemu? Bo pracuja kurwa...

Na szczescie Polsce to nie grozi, za duzo normalnych patriotow jest. Niestety Wielka Brytania, Francja, Holandia, Niemcy, Norwegia, Szwecja te wojne przegraly. Przynajmniej wschodnia Europa zostanie ostoja;)
Zgłoś
Avatar
B................6 2013-01-26, 2:04
oczywiście, że to było jasne gdy oglądałem film,
Zgłoś
Avatar
fangreen 2013-01-26, 12:47
je*ane kebaby nie dosc ze sie wpier*alaja do europy to jeszcze bede wielce pier*dolic co i jak ma byc chodzby byli najwazniejsi... chu*j im w dupe
Zgłoś
Avatar
bania88 2013-01-26, 15:50
Kiedys gdzies tu na sadisticu byl filmik o przyszlosci i o zalewaniu swiata przez muzulmanow. Bylo tam tez cos w stylu "Polska - ostatni bastion bialego czlowieka" czy cos w tym stylu...
Zgłoś