18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
„8 letnia dziewczynka której historie przeczytacie poniżej nie zrobiła tego ani drugiego dnia po swoim ślubie ani w swoje 9 czy 10 urodziny. Jej imię jest nieznane, moje źródło zadzwoniło do mnie w zeszły weekend o 21:30 by opowiedzieć mi tę historię. Na początku myślałem, że będzie to krótka rozmowa, ale później odkryłem, że jest to sprawa całkiem innej wagi. Historia pochodzi z Khashrood prowincji Nimruz w Afganistanie.Doktor w głównym szpitalu w Zaranj, stolicy prowincji, który chciałby pozostać anonimowy, potwierdził, że został poinformowany o wypadku i że to już było zbyt późno by zrobić cokolwiek, dodał również, że tubylcy zakazali mu działać. Dziewczynka była jedną z kilku córek trzydziestoletniego mężczyzny. Z nieznanych przyczyn oddał swoją córkę wioskowemu mulle za sporą sumę pieniędzy. Zwyczajem jest w Afganistanie na terenach trzeciego świata, aby młoda dziewczyna wychodziła za mąż za dużo starszego mężczyznę, oraz wymiana córek za dobra materialne. Mułła jest w wieku 50 lat i jest odpowiedzialny za meczet w wiosce gdzie rozegrała się tragedia. Mułła jest już żonaty ma wiele córek. Obie strony spotkały się aby dobić targu i ustalić dzień zaślubin. Na tych terenach nie ma czegoś takiego jak zaręczyny ani żadnych ceremonii przedślubnych, które występują w bardziej ucywilizowanych miejscach. Obie rodziny zaplanowały wesele. Ślub oraz Nekah (religijny obrządek gdzie kobieta oficjalnie staje się żoną ) odbyły się, a 8 letnia dziewczynka stała się drugą żoną 50 – letniego mułły. Gdy zakończyły się wszystkie ceremonie, a słońce zaszło, nadszedł czas by skonsumować nowy związek. Dziewczynka miała tylko 8 lat i wszyscy rozumieją fakt, że nie miała zielonego pojęcia na temat sexu, ślubu, czy dziewictwa; przede wszystkim z dwóch powodów , pierwszy to fakt że jest jeszcze dzieckiem – nawet jeszcze nie nastolatką, a po drugie w tych regionach tematy sexualności są tematami tabu. Mułła więc rozebrał swoją nową żonę, jak również sam ściągnął swoje odzienie, oczywiste jest, że miał wiele radości z powodu tak młodej małżonki i faktu żemógł z nią sypiać. Oczywiste jest również, że z powodu budowy ciała Mułły oraz dziewczynki ich współżycie było niemożliwe z punktu widzenia anatomii. Po kilku próbach zakończonych niepowodzeniem mułła wpadł w wściekłość. Wziął więc ostry nóż, który zawsze nosił ze sobą w kieszeni i naciął organy rozrodcze niewinnego dziecka. Mimo bogatego krwotoku oraz wrzasków i płaczu dziewczynki dopiął swego celu. Istnieje tradycja, że rodzice panny młodej przynoszą kawałek materiału, na który zbiera się krople krwi żony jako dowód, że była dziewicą. Natomiast w tym przypadku mułła sam wytarł się tym skrawkiem materiału ponieważ cały był w krwi. (…) Dziewczynka krwawiła całą noc nad ranem o 5 zmarła. Według sprawcy dziewczynka była blada a oczy miała otwarte. Całe łoże było czerwone od krwi, a ona sama leżała po środku. Mułła zawołał służącą i nakazał posprzątanie całego bałaganu. Nad ranem ogłosił śmierć dziewczynki bez wytłumaczenia, rodzina wzięła ciało by je obmyć i przygotować do obrządków pogrzebowych. Ponieważ mułła miał duże wpływy w wiosce, żadna z obmywających ciało kobiet nie zaryzykowała nawet zapytać lub poszukać powodu zgonu, tym bardziej nikt nie odważył się zwrócić uwagę na rany widoczne na ciele dziewczynki. o 10 rano dziewczynka została pochowana. Jej życie się zakończyło. Bliski przyjaciel mułły, który wiedział o wszystkim, był bardzo nieszczęśliwy i podzielił się z moim źródłem tą opowieścią. Inny doktor powiedział mi, że nie wie nic o sprawie lecz wspomina jak zszywał, aktualnie martwą, 4 albo 5 letnią pannę młodą. Ten sam lekarz poprosił mnie abym nie wspominał jego imienia ale powiedział tylko „Bardzo smuci mnie fakt że takie rzeczy wciąż mają miejsce w Afganistanie”. Powiedział że jest to jeden z powodów z których wynika brak rozwoju kraju tzn: Ludzka głupota, dzikość i tradycje.”
Mustafa Kazemi
Wojenny korespondent
Afganistan
Źródło: narodowcy.net
Zgłoś
Avatar
Quazzare 2013-05-26, 2:27
Robot napisał/a:

Jeśli to prawda, to po prostu brak mi słów. Chciałbym wierzyć w Niebo, wierzyć w to, że te niewinne ofiary znajdują tam spokój, radość, że żadne gówno im nie zagrozi... Chciałbym.



A piekła nie ma za to są ludzie, im podziękuj za taki świat
Zgłoś
Avatar
Angius 2013-05-26, 2:28 2
No kurwa nareszcie się w mediach zaczyna nagonka na ciapatych!
Rozwiązanie jest tylko jedno:
Zgłoś
Avatar
Els 2013-05-26, 2:49
Eh...żal tych wszystkich ciapatych dzieci i kobiet :/ nawet bronić się przed tymi pojebami nie mają jak
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-05-26, 2:50
Kolejny temat kolejne "nie podoba mi się coś" marnej
Zgłoś
Avatar
remi1982 2013-05-26, 2:59 2
eligurf napisał/a:

"Bliski przyjaciel mułły, który wiedział o wszystkim, był bardzo nieszczęśliwy i podzielił się z moim źródłem tą opowieścią. Inny doktor powiedział mi, że nie wie nic o sprawie lecz wspomina jak zszywał, aktualnie martwą, 4 albo 5 letnią pannę młodą. Ten sam lekarz poprosił mnie abym nie wspominał jego imienia"

Kto to kurwa pisał? Przecież to brzmi jak list nieznanego mi krewnego z Kongo potrzebującego 1000 dolarów aby uczynić mnie milionerem i raport Macierewicza w jednym.

Jednym słowem fake. Sądzę, że na portalu znaleźliby się praktycy co potwierdzą że seks z ośmiolatką nie rozrywa jej narządów.



Albo jesteś tępym chujem, albo tylko udajesz . A może stary ciapaty ?
Zgłoś
Avatar
KANIBAL22 2013-05-26, 5:26
czy to prawda czy nie, do piachu!!!
Zgłoś
Avatar
PanWhite 2013-05-26, 8:53
świat jest chory.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-05-26, 8:59
Może uogólniam ale islam = pedofilia , każdy kozojebca chce mieć dziecko za żonę .
Zgłoś
Avatar
RUFCIO 2013-05-26, 8:59
Ruchał puki ciepła
@up SHATTER
polaczki? Wypierdalaj
Zgłoś
Avatar
chybeck 2013-05-26, 9:49
Shatter napisał/a:

Ale wiecie że to nie jest prawda?A zresztą...I tak większość z was tego nawet nie przeczytała.Ważne że "HEHE ciapadym dojebali!".
Polaczki...



Po pierwsze, jesteś zwykłym trollem, żal mi Ciebie, że nie masz nic lepszego do roboty w życiu.
Po drugie, jakim prawem nie ma ten troll żadnego warna ani nic, skoro w praktycznie każdym poście pisze "polaczki"?
Po trzecie, napisałbym coś, żeby cię obrazić, ale tylko zniżyłbym się do twojego poziomu i jednocześnie dał powód do dalszego pisania głupich komentarzy.
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2013-05-26, 10:51
Dobrze, że ludziom w końcu otwierają się oczy, lewacy chcą Was odciągnąć od tego problemu wymyślając jakieś niestworzone patologie w kościele albo sprowadzając prawdziwych patriotów do roli oszołomów umożliwiając w ten sposób islamizację i judaizację Europy, spójrzcie na swoich sąsiadów czy aby na pewno są prawdziwymi Polakami czy może kolonizatorami Polski?
Sława Wielkiej Polsce!!!
Zgłoś
Avatar
Pogos 2013-05-26, 12:29 1
PanWhite napisał/a:

świat jest chory.


świat jest piękny, tylko ludzie kurwy
Zgłoś
Avatar
Rottensparrow 2013-05-26, 13:05
kurwa czy co drugi post na tej chujowej stronie musi być związanu z arabami, muzułmanami, strzelaniem w syrii?
Zgłoś
Avatar
Sadoll 2013-05-26, 14:25
@up skoro strona taka chujowa to co ty tu jeszcze robisz?
Zgłoś
Avatar
Linmarin 2013-05-26, 14:27 1
Z nieznanych przyczyn oddał swoją córkę wioskowemu mulle za sporą sumę pieniędzy.
Z zajebiście wręcz powiedziałabym nieznanych przyczyn.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie