18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
„8 letnia dziewczynka której historie przeczytacie poniżej nie zrobiła tego ani drugiego dnia po swoim ślubie ani w swoje 9 czy 10 urodziny. Jej imię jest nieznane, moje źródło zadzwoniło do mnie w zeszły weekend o 21:30 by opowiedzieć mi tę historię. Na początku myślałem, że będzie to krótka rozmowa, ale później odkryłem, że jest to sprawa całkiem innej wagi. Historia pochodzi z Khashrood prowincji Nimruz w Afganistanie.Doktor w głównym szpitalu w Zaranj, stolicy prowincji, który chciałby pozostać anonimowy, potwierdził, że został poinformowany o wypadku i że to już było zbyt późno by zrobić cokolwiek, dodał również, że tubylcy zakazali mu działać. Dziewczynka była jedną z kilku córek trzydziestoletniego mężczyzny. Z nieznanych przyczyn oddał swoją córkę wioskowemu mulle za sporą sumę pieniędzy. Zwyczajem jest w Afganistanie na terenach trzeciego świata, aby młoda dziewczyna wychodziła za mąż za dużo starszego mężczyznę, oraz wymiana córek za dobra materialne. Mułła jest w wieku 50 lat i jest odpowiedzialny za meczet w wiosce gdzie rozegrała się tragedia. Mułła jest już żonaty ma wiele córek. Obie strony spotkały się aby dobić targu i ustalić dzień zaślubin. Na tych terenach nie ma czegoś takiego jak zaręczyny ani żadnych ceremonii przedślubnych, które występują w bardziej ucywilizowanych miejscach. Obie rodziny zaplanowały wesele. Ślub oraz Nekah (religijny obrządek gdzie kobieta oficjalnie staje się żoną ) odbyły się, a 8 letnia dziewczynka stała się drugą żoną 50 – letniego mułły. Gdy zakończyły się wszystkie ceremonie, a słońce zaszło, nadszedł czas by skonsumować nowy związek. Dziewczynka miała tylko 8 lat i wszyscy rozumieją fakt, że nie miała zielonego pojęcia na temat sexu, ślubu, czy dziewictwa; przede wszystkim z dwóch powodów , pierwszy to fakt że jest jeszcze dzieckiem – nawet jeszcze nie nastolatką, a po drugie w tych regionach tematy sexualności są tematami tabu. Mułła więc rozebrał swoją nową żonę, jak również sam ściągnął swoje odzienie, oczywiste jest, że miał wiele radości z powodu tak młodej małżonki i faktu żemógł z nią sypiać. Oczywiste jest również, że z powodu budowy ciała Mułły oraz dziewczynki ich współżycie było niemożliwe z punktu widzenia anatomii. Po kilku próbach zakończonych niepowodzeniem mułła wpadł w wściekłość. Wziął więc ostry nóż, który zawsze nosił ze sobą w kieszeni i naciął organy rozrodcze niewinnego dziecka. Mimo bogatego krwotoku oraz wrzasków i płaczu dziewczynki dopiął swego celu. Istnieje tradycja, że rodzice panny młodej przynoszą kawałek materiału, na który zbiera się krople krwi żony jako dowód, że była dziewicą. Natomiast w tym przypadku mułła sam wytarł się tym skrawkiem materiału ponieważ cały był w krwi. (…) Dziewczynka krwawiła całą noc nad ranem o 5 zmarła. Według sprawcy dziewczynka była blada a oczy miała otwarte. Całe łoże było czerwone od krwi, a ona sama leżała po środku. Mułła zawołał służącą i nakazał posprzątanie całego bałaganu. Nad ranem ogłosił śmierć dziewczynki bez wytłumaczenia, rodzina wzięła ciało by je obmyć i przygotować do obrządków pogrzebowych. Ponieważ mułła miał duże wpływy w wiosce, żadna z obmywających ciało kobiet nie zaryzykowała nawet zapytać lub poszukać powodu zgonu, tym bardziej nikt nie odważył się zwrócić uwagę na rany widoczne na ciele dziewczynki. o 10 rano dziewczynka została pochowana. Jej życie się zakończyło. Bliski przyjaciel mułły, który wiedział o wszystkim, był bardzo nieszczęśliwy i podzielił się z moim źródłem tą opowieścią. Inny doktor powiedział mi, że nie wie nic o sprawie lecz wspomina jak zszywał, aktualnie martwą, 4 albo 5 letnią pannę młodą. Ten sam lekarz poprosił mnie abym nie wspominał jego imienia ale powiedział tylko „Bardzo smuci mnie fakt że takie rzeczy wciąż mają miejsce w Afganistanie”. Powiedział że jest to jeden z powodów z których wynika brak rozwoju kraju tzn: Ludzka głupota, dzikość i tradycje.”
Mustafa Kazemi
Wojenny korespondent
Afganistan
Źródło: narodowcy.net
Zgłoś
Avatar
głodny 2013-05-26, 21:47
Orlock napisał/a:

Czy żaden z was po zobaczeniu takiego artykułu nie ma takiego dziwnego odruchu wstania od kompa, spojrzenia w okno i wyobrażania sobie tej pięknej chwili kiedy rządy socjaldemokratycznej Europy pękają pod naporem strachu i dają przyzwolenie na mordowanie tej zarazy bez groźby więzienia, a wy wtedy łapiecie za nóż kuchenny, wsadzacie go do plecaka, idziecie do rzeźnika po świńską skórę, ruszacie na polowanie i po jakimś czasie łapiecie turbana, wywozicie do lasu i do związanego mówicie: "Widzisz to tam? Kiedy oderżnę ci łeb to cię w to włożę i zakopię", a później robicie to co mu przyrzekliście widząc tą panikę w jego oczach?



Ziom oddzwoń, mam już tą skórę
Zgłoś
Avatar
raskolnikov74 2013-05-26, 23:31
Polscy katoliccy księża to się dopiero lubują w rżnięciu 8latek. Wniosek: religia to syf.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2013-05-27, 1:04
Kurwa, do mnie dzwonił informator, który powiedział, że w Polsce dzieci trzyma się w beczkach na kapustę, standardem w rodzinach zastępczych jest zabijanie co bardziej upierdliwych bachorów, a szczególnie na Śląsku to matki mordują tłukąc łbem niemowlaka o próg, albo topią w stawie. Taka sama prawda.

narodowcy.net mogliby się nauczyć pisać po polsku, bo to nieudolne poprawienie wujka google.

Do tego sama forma tekstu i dobór zwrotów oraz następstwo zdarzeń już półgłówkowi wskazują że tekst ma na celu manipulację "Na początku myślałem, że będzie to krótka rozmowa, ale później odkryłem, że jest to sprawa całkiem innej wagi." Jakbym czytał Jehowych albo innych pojebów. Przeczytajcie gdzieś sobie o sposobach manipulacji czytelnikiem, a potem wróćcie tutaj.
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-05-27, 1:49
Co poruchał to jego
Zgłoś
Avatar
eligurf 2013-05-27, 8:14
PANxxxBDSM napisał/a:

Co poruchał to jego



Ot, komentarz godny tego portalu.
Zgłoś
Avatar
k................k 2013-05-27, 17:37
Każda kula w karabinie, czy to w Afganistanie czy innym muzłumańskim kraju powinna byc splamiona świńską krwią ,aby te skurwysyny nie trafiały do raju na który tak bardzo czekają . skończyło by sie gdyby wiedzieli ze dosięgnie ich pocisk który uniemożliwi pukanie dziewic po śmierci.
Zgłoś