18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Pochodząca z Polski Joanna F. została brutalnie napadnięta przez Sadeka Ahmeda, swojego byłego partnera. Do incydentu doszło w nocy przed restauracją, której właścicielem jest mężczyzna.

Zgodnie z doniesieniami lokalnej prasy, Polka i muzułmanin spotykali się przez kilka lat. Ich związek rozpadł się w 2013 roku. Mężczyzna nie mógł się z tym pogodził i miał wielokrotnie nachodzić Joannę F. Jedno z ich „spotkań”, do którego doszło w czerwcu 2014 roku, zakończyło się dla Polki prawdziwym koszmarem.

Joanna F., wracając nocą z pracy, przechodziła obok restauracji prowadzonej przez byłego partnera. Ten zauważył ją z lokalu i wybiegł za nią na ulicę. Zaczął krzyczeć na dziewczynę i ją szarpać. Przekonywał ją, by wróciła z nim do domu. Gdy ta nie chciała go słuchać i zaczęła się wyrywać, wywiązała się bójka, wskutek której Polka trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami klatki piersiowej, kolan, oraz zmasakrowaną twarzą. Jak donosi serwis „Gloucestershire Echo”, Joanna F. miała być m.in. kopana w twarz przez swojego oprawcę.

Sprawa trafiła do sądu. Mężczyzna próbował się bronić, obciążając winą za całe zajście naszą rodaczkę. Twierdził, że to ona przyszła do niego tego samego dnia, oraz że… wybiła mu wtedy dwa zęby.

Wyrok w tej sprawie zapadnie najprawdopodobniej w lutym. Tymczasowo Sadek Ahmed przebywa na wolności – został zwolniony za kaucją.

Źródło - polishexpress.co.uk/muzulmanin-zmasakrowal-polce-twarz-bo-nie-chciala-...
Zgłoś
Avatar
woofer51 2015-01-12, 21:48
Hmm pobił ją w czerwcu 2014 a wyrok będzie w lutym 2015? To jej wyjazd zbytnio nic nie zmienił. Tam sądy jak widać tak samo "dają po robocie" jak u nas
Zgłoś
Avatar
mateusos 2015-01-12, 22:53 1
PIerdolone Piekne Polki z tym Gownianym scierwem to norma.
I co zrobic jak lubia to suki :x
Zgłoś
Avatar
LadyCarminqa 2015-01-12, 23:53 2
Nie żal mi tych babsk lecących na "egzotykę"... Jak już chcą naprawdę bardzo jakichś zagraniczniaków, to niech biorą chociaż normalnych, białych europejczyków, a nie brudasów...
Ogólnie to nie wiem na ile to geny, a na ile nastawienie, ale jeśli to geny, to cieszę się, że mi się tylko biali europejczycy podobają...
Zgłoś
Avatar
doskok 2015-01-13, 0:07
Reprezentantką jakiego kraju była ta dama...? Pewnie Rumunka, Bułgarka albo coś jeszcze gorszego...
Zgłoś
Avatar
methos23 2015-01-13, 0:25
Brawo Ahmed !!
Zgłoś
Avatar
ramzeselo 2015-01-13, 0:28 1
nie żal mi jej wcale.
Zgłoś
Avatar
lucyfer55 2015-01-13, 0:33 1
Ahmed detonuj.
Zgłoś
Avatar
chciwd 2015-01-13, 1:16
wielkie halo
Jak Korwin masakruje to cisza
Zgłoś
Avatar
chmielu666 2015-01-13, 1:44 8
Miała baba araba zrobił jej z ryja kebaba.
Zgłoś
Avatar
Blezzer 2015-01-13, 2:42
Tak zwana egzotyczna przygoda.
Zgłoś
Avatar
moonelq 2015-01-13, 5:27 2
I dobrze tak zdrajczyni jedynej słusznej rasy, jebana ciapacka kutwa...
Zgłoś
Avatar
Viperal 2015-01-13, 8:08 1
Jak przeczytałem, że brudas pobił polkę to się wkurwiłem, ale przeszło mi jak zobaczyłem, że to był jej były partner
Zgłoś
Avatar
c................s 2015-01-13, 10:43
pan Sadek Ahmed prawdopodobnie dostanie medal od prezydenta za wzorową muzułmanska postawe
Zgłoś
Avatar
L................r 2015-01-13, 11:10 1
dlatego naszych rodaczek za granica dobrze jest unikac.
przykro sie patrzy jak ciapki traktuja polki, ktore zeby bylo smiesznie same sie o to prosza wchodzac miedzy araba i jego owce
Zgłoś
Avatar
qwachu 2015-01-13, 15:32
doskok napisał/a:

Reprezentantką jakiego kraju była ta dama...? Pewnie Rumunka, Bułgarka albo coś jeszcze gorszego...

Przeczytać ze zrozumieniem nie potrafisz pierwszego zdania? Gdzie są moderatorzy i administracja?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie