18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Pochodząca z Polski Joanna F. została brutalnie napadnięta przez Sadeka Ahmeda, swojego byłego partnera. Do incydentu doszło w nocy przed restauracją, której właścicielem jest mężczyzna.

Zgodnie z doniesieniami lokalnej prasy, Polka i muzułmanin spotykali się przez kilka lat. Ich związek rozpadł się w 2013 roku. Mężczyzna nie mógł się z tym pogodził i miał wielokrotnie nachodzić Joannę F. Jedno z ich „spotkań”, do którego doszło w czerwcu 2014 roku, zakończyło się dla Polki prawdziwym koszmarem.

Joanna F., wracając nocą z pracy, przechodziła obok restauracji prowadzonej przez byłego partnera. Ten zauważył ją z lokalu i wybiegł za nią na ulicę. Zaczął krzyczeć na dziewczynę i ją szarpać. Przekonywał ją, by wróciła z nim do domu. Gdy ta nie chciała go słuchać i zaczęła się wyrywać, wywiązała się bójka, wskutek której Polka trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami klatki piersiowej, kolan, oraz zmasakrowaną twarzą. Jak donosi serwis „Gloucestershire Echo”, Joanna F. miała być m.in. kopana w twarz przez swojego oprawcę.

Sprawa trafiła do sądu. Mężczyzna próbował się bronić, obciążając winą za całe zajście naszą rodaczkę. Twierdził, że to ona przyszła do niego tego samego dnia, oraz że… wybiła mu wtedy dwa zęby.

Wyrok w tej sprawie zapadnie najprawdopodobniej w lutym. Tymczasowo Sadek Ahmed przebywa na wolności – został zwolniony za kaucją.

Źródło - polishexpress.co.uk/muzulmanin-zmasakrowal-polce-twarz-bo-nie-chciala-...
Zgłoś
Avatar
historiofil 2015-01-13, 17:33
Skurwysyństwem jest osądzanie ofiary o przestępstwo, a to się dzieje na sadolu. Puściła się z ciapatym? Gówno mnie to obchodzi, to on okazał się zjebusem i zaatakował drugiego człowieka jak wściekły zwierz i tak samo powinien być potraktowany. Przystojny_Józef jesteś pewno tego typem popierdolca, który twierdzi, że gwałciciele mają prawo gwałcić bo "zgwałcona ubrała miniówkę/ubrała się wyzywająco" lub "Warszawa została zburzona przez powstańców". Mogę ci życzyć tylko wszystkiego dobrego i zgiń, tylko nie składaj więcej jaj.
Zgłoś
Avatar
MSW 2015-01-13, 23:10
pamieta ktoś może jak pojawił się tutaj jakis czas temu kawałek o właśnie naszych księżniczkach, że szukają "milosci" w ciapakach. Szukałem i nie moge znaleść.
(jakieś rapsy)
Zgłoś