18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
Avatar
Fugo 2013-06-05, 21:15
matko święta co za degeneracja jak im ta religia łby poryła
Zgłoś
Avatar
konrad7893 2013-06-05, 23:28
Kochająca matka
Zgłoś
Avatar
Wójcik 2013-06-05, 23:30
Ehh kurwa jak ja żałuje że jakieś pięć czy sześć lat temu jeszcze w gimbazie jak zabrali nas na wycieczkę do miejsc kultu różnych religii (prawosławni, protestanci, katolicy, pejsy i ciapaci) nie było takiego ciśnienia na islamistów (bardziej żydów cisnęliśmy w klasie) i w czasie jak ichniejszy duchowny coś tam do nas gadał to mieliśmy wyjebane zamiast pocisnąć go odpowiednimi pytaniami czy stwierdzeniami o te wszystkie drażliwe kwestia które wszystkich nas u kozojebców bolą, no i zostawić im pamiątkę na dywaniku modlitewnym w postaci bekonu czy szynki
Zgłoś
Avatar
RHminus 2013-06-06, 0:58 1
Wg mnie ona jest niewierna, a skoro jej prawo jest ponoć ponad moim, to jej prawo nakazuje mi jej odrąbać pierdolony łeb, i co teraz kurwo powiesz?

cóż, nie mam wyboru, muszę ją znaleźć i pierdolnąć siekierką.
(tak wg jej jetem niewierny, powinni mnie zajebać, ale najpierw ona powinna kwiczeć... a poważnie, kto tak jej wyprał mózg? co to za syf w ogóle?)
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2013-06-06, 1:04 2
Przecież to jest idiotka z zaburzeniami. Kto normalny wychowany w kulturze zachodniej, przepierdala się na islam i wygaduje takie bzdury. Tylko wykolejeńcy z pianą w głowie zamiast mózgu.
Następna postępowa suka...
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-06-06, 2:53
Kurwa teoretycy się znaleźli. A co za różnica co jest w biblii napisane na temat wyłupywania sobie oczu czy zabijania skoro powszechnie to nie jest interpretowane w dosłowny sposób? Nikt z przedstawicielstwa kościoła nie nawołuje do mordów.
Jeszcze.
Skupcie się na tym co JEST a nie na tym co by mogło być/by było. Odstawcie narkotyki zwiększające waszą percepcję i rozumienie kosmosu i wróćcie do świata normalnych żywych ludzi.
Skutki. Tylko skutki w życiu się liczą.
Zgłoś
Avatar
A113 2013-06-06, 3:55
Inkwizycja. Skutki? Były. Niejeden stracił głowę. Że niby teraz ofiar chrześcijaństwa nie ma?
Zgłoś
Avatar
Arturyo 2013-06-06, 13:01
Ale jajca! Świat na głowie staje
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-06-06, 13:44 2
A113 napisał/a:

Inkwizycja. Skutki? Były. Niejeden stracił głowę. Że niby teraz ofiar chrześcijaństwa nie ma?



Kolejny ateista z gimnazjum się znalazł. Poczytaj trochę o inkwizycji, a dowiesz się ile obecnych elementów postępowania sądowego pochodzi właśnie z postępowań inkwizycyjnych.

BTW. Ofiarami inkwizycji często padali ludzie chorzy i upośledzeni umysłowo. Nie muszę dodawać że obecnie pobłażanie upośledzonym widoczne jest w tym że mogą swobodnie się rozmnażać i drastycznie spada średnia iq zachodniego świata, co oczywiście skutkuje zwiększeniem popularności ideologii lewicowych.

!Timon napisał/a:

Kurwa teoretycy się znaleźli. A co za różnica co jest w biblii napisane na temat wyłupywania sobie oczu czy zabijania skoro powszechnie to nie jest interpretowane w dosłowny sposób? Nikt z przedstawicielstwa kościoła nie nawołuje do mordów.
Jeszcze.
Skupcie się na tym co JEST a nie na tym co by mogło być/by było. Odstawcie narkotyki zwiększające waszą percepcję i rozumienie kosmosu i wróćcie do świata normalnych żywych ludzi.
Skutki. Tylko skutki w życiu się liczą.



Dokładnie, problem z muzułmanami jest taki, że oni swoją brudną księgę traktują dosłownie, są zbyt głupi by podejść z dystansem. A czemu są głupi? A to zostało już wytłumaczone w tym temacie sadistic.pl/endogamia-religijne-kazirodztwo-muzulmanow-vt173397.htm Gdyby jakiś chrześcijanin z zachodniego świata nagle zaczął interpretować biblię, podobnie jak muzułmanin koran, dosłownie, najpewniej zostałby zamknięty przez innych (pewnie też chrześcijan) ludzi w zakładzie zamkniętym. To nas dzieli od muzułmanów, bariera umysłowa.
Zgłoś
Avatar
Suszec 2013-06-06, 16:59
Pojebane...
Piwko za Oldfielda.
Zgłoś
Avatar
wajnona 2013-06-07, 9:16
ellsworth napisał/a:

A w chrześcijaństwie to niby jest inaczej?

Takich przykładów z biblii można podać setki. Nie tylko dotyczących samookaleczania, ale np. rozpruwania brzuchów ciężarnych kobiet, które są innego wyznania. To, że takie rzeczy się nie dzieją to WYŁĄCZNIE zasługa świeckości państw chrześcijańskich, mających przekład na laicyzację społeczeństwa, jednak postępując zgodnie z waszą 'świętą' księgą jesteście nie lepsi od muzułmanów, dla których przeciez te same teksty stały się podwaliną dla Koranu.



Jedna, subtelna różnica między Nami, Chrześcijanami, a brudactwem - ja ten cytat który podałeś traktuję jako wskazówkę, radę. Nie chodzi o to żebym sobie dosłownie uciapała cycki, bo ktoś mi się na nie popatrzył, chodzi o to, bym swoim rubieżnym zachowaniem nie prowokowała innych mężczyzn, skoro mam swojego męża w domu. To jest tylko i wyłącznie METAFORA, która jest wskazówką jak żyć będąc dobrym i uczciwym. Na dodatek możesz się do tego stosować lub nie, możesz wierzyć w Boga lub nie - ja nie przyjdę do Ciebie do domu z maczetą i granatem w celu "nawrócenia", bo mnie to najzwyczajniej w świecie nie obchodzi. Ciapate za to, gdyby dojrzały w Koranie taki tekst, to by masowo ucinali kobietom piersi, mimo że są tymi szmatami i tak zakryte, bo tak powiedział Allah i tak ma dosłownie być. W Somalii wycinają przecież łechtaczki, żeby kobieta nie odczuwała przyjemności z seksu.

No, ale to przecież nic nie znacząca różnica.
Zgłoś