18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
Avatar
andrewerty 2013-06-05, 11:39 248
synowi obciąć głowe??!!
jaką trzeba być kurwą do potęgi żeby takie coś w ogóle powiedzieć!!
Zgłoś
Avatar
FrasQs 2013-06-05, 11:40 112
I Powiedzcie mi kurwa mać jak takich ludzi mamy traktować poważnie i z szacunkiem? Kurwa,ludzie którzy potrafią obciąć łeb swojemu dziecku bo tak pisze w jakies zajebanej książecce i biedne dziecko cierpi bo matka dała dupska brudasowi...Kurwa XXI Wiek..
Zgłoś
Avatar
Sevar 2013-06-05, 11:46 10
Pewnie ktoś napisze brudas detected, ale takie zdanie wyrwane z kontekstu gówno znaczy. Sami wielokrotnie pisaliśmy na sadolu, że jesteśmy za karą śmierci. Nie pozwolilibyście urżnąć łba swojemu synowi, który gwałcił waszą kilkuletnią córkę, albo dla zabawy zabił kilka osób? Bo ja bym pewnie zrobił to osobiście, a później się wykastrował, by nie dopuścić do narodzin kolejnego takiego zwyrodnialca.
Zgłoś
Avatar
adekniejadek89 2013-06-05, 11:50 8
tvn i tyle
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2013-06-05, 12:12 98
Sevar napisał/a:

Pewnie ktoś napisze brudas detected, ale takie zdanie wyrwane z kontekstu gówno znaczy. Sami wielokrotnie pisaliśmy na sadolu, że jesteśmy za karą śmierci. Nie pozwolilibyście urżnąć łba swojemu synowi, który gwałcił waszą kilkuletnią córkę, albo dla zabawy zabił kilka osób? Bo ja bym pewnie zrobił to osobiście, a później się wykastrował, by nie dopuścić do narodzin kolejnego takiego zwyrodnialca.


za zjedzenie schabowego też byś synowi obciął głowę?
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-06-05, 12:16 2
Níe mam kurwa slow
Gdzie lewactwo i ich tolerancja?
Zgłoś
Avatar
e................z 2013-06-05, 12:19
andrewerty napisał/a:

synowi obciąć głowe??!!
jaką trzeba być kurwą do potęgi żeby takie coś w ogóle powiedzieć!!

trzeba być pragmatykiem do potęgi
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-06-05, 12:20 1
chuj mnie to obchodzi
Zgłoś
Avatar
Sevar 2013-06-05, 12:21 4
andrewerty napisał/a:


za zjedzenie schabowego też byś synowi obciął głowę?


A gdzie w tym krótkim fragmencie jest mowa o schabowym? Powiedziała tylko, że jeżeli prawo by to nakazywało, ona by się z tym pogodziła. Próbuje tylko uzmysłowić, że my też byśmy się z tym pogodzili, gdyby była taka sytuacja. Nie wiemy z tego fragmentu o jakich okolicznościach była mowa- może o schabowym, może o ruchanie innego chłopa, może o morderstwie. Filmik jest zmanipulowany do granic możliwości. Tylko tyle chciałem uzmysłowić jego odbiorcom.
Zgłoś
Avatar
deepyo 2013-06-05, 12:21 41
Obejrzałem dwa razy bo nie mogłem uwierzyć, że to gówno jest już w Polsce. Co więcej to gówno mówi po polsku.
Zgłoś
Avatar
majorbień 2013-06-05, 12:23 9
Niech sobie te głowy obcinają, będzie ich mniej : D
Zgłoś
Avatar
jubbaday 2013-06-05, 12:25 1
Oj tam przyczepiacie się jest to ewidentna prośba o akceptację i desperacka walka na zwrócenie uwagi na złą sytuację muzułmanów w Polsce. Tylko ksenofob i rasista tego nie słyszy.
Zgłoś
Avatar
odbytpsa 2013-06-05, 12:25 5
superwizjer.tvn.pl/odcinki-online/islamskie-wyznanie-wiary-po-polsku,2...
Cały odcinek. Najpierw trzeba przedrzeć się przez ponad minutę reklam, jak to w TVN. Od 13:15 jest rozmowa ciapatki z uczniami.
Zgłoś
Avatar
snowby 2013-06-05, 12:26 1
Krok po kroku zaczynają się coraz bardziej u nas panoszyć. To jest chyba najlepszy przykład:
sadistic.pl/-pulawy-protestuja-przeciwko-zjazdowi-muzulmanow-vt203790,15.htm
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie