18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:13
Avatar
RyszardSatan 2013-06-05, 12:27
No powiem że żałuje , ze w swojej szkole nie miałem takiego spotkania , z panią dość pojebaną na bani :] Bo bym się troszku nad nią poznęcał psychicznie ... Jak można mieć tak nasrane w głowie tylko trzeba sobie pomyśleć jak bardzo poplątane zdania mają bardziej ortodoksyjni wyznawcy Szmatogłowizmu ...allah akbar i do przodu
Zgłoś
Avatar
prufk 2013-06-05, 12:31 7
i napewno zaden uczen sie nie odezwal co o tym sadzi bo inaczej -5000 pkt do zachowania albo wylotka ze szkoly itp, pewnie jakas durna spoleczna szkola ktora wychowuje wlasnie na takie tepe lewactwo, tolerancja najwazniejsza, nawet gdy zostanie zaproszony pedal opowiadajacy o swoich sklonnosciach i na deser pokaze jak wsadzic sobie zywa mysz w dupe just4fun, ja pierdole, szkoda mi uczniow. Szkola powinna odpowiedziec za zapraszanie takich szmat, oby znalazl sie jakis ogarniety rodzic ktory ich tam konkretnie opierdoli
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2013-06-05, 12:34 3
Sevar napisał/a:


A gdzie w tym krótkim fragmencie jest mowa o schabowym? Powiedziała tylko, że jeżeli prawo by to nakazywało, ona by się z tym pogodziła. Próbuje tylko uzmysłowić, że my też byśmy się z tym pogodzili, gdyby była taka sytuacja.


nie. w cywilizowanym świecie debilnego prawa albo się nie ustanawia albo nie przestrzega
Sevar napisał/a:

Nie wiemy z tego fragmentu o jakich okolicznościach była mowa- może o schabowym, może o ruchanie innego chłopa, może o morderstwie. Filmik jest zmanipulowany do granic możliwości. Tylko tyle chciałem uzmysłowić jego odbiorcom.


a gdzie w tym fragmencie jest o morderstwie, gwałcie czy pedalstwie? nie zapomnij że prawo stanowią ludzie a szmatogłowi są popierdoleni na potęgę i mogą wymyślić że za byle gówno trzeba zabić.
jeszcze raz: zabiłbyś własne dziecko?
Zgłoś
Avatar
JohnnyRocketfingers 2013-06-05, 12:37
Pieprzone robactwo!
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-06-05, 12:37 3
@elwiz
Poczytaj definicję słowa pragmatyzm. Co jest praktycznego w zabiciu swojego dziecka?

@Sevar
A co tutaj jest do manipulowania? Ile chrześcijańskich matek [albo lepiej ateistek] powiedziałoby, że nie ma innej opcji jak zabicie własnego dziecka?! Pojebało Cię?
Mówiłyby, żeby go posłać do więzienia na dożywocie jakby bardzo "nabroił" ale uciąć głowę? Znajdź mi wyrwaną z kontekstu wypowiedź Polki o jakimś normalnym systemie wartości która tak mówi.
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-06-05, 12:44 1
najbardziej podoba mi sie w muzulmanach to, ze sa tacy prosci i przewidywalni. nie trzeba byc Einsteinem zeby zrozumiec o co im chodzi i co zrobia z Europejczykami gdy bedzie ich za duzo. dlatego, wbrew pozorom, sa bardzo latwym wrogiem. dla kontrastu, trudnym wrogiem jest Amerykanin, Anglik, Zyd - oni bardzo dobrze ukrywaja swoje zamiary, potrafia wprowadzac chaos, dzielic spoleczenstwa a jednoczesnie byc ofiarami. patrzac na historie Europy muzulmanie beda kolejnym kozlem ofiarnym, buforem pomiedzy gilotyna takiej czy innej rewolucji a klasa rzadzaca.
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-06-05, 12:49 2
Religie abrahamiczne (chrzescijanstwo, judaizm, islam i ich odlamy) potepiaja mnie i skazuja na pieklo, gdyz czasami lubie poczytac o magii i okultyzmie. Na dziendobry religia chrzescijanska zwie mnie namiestnikiem szatana a islamska ostrzy miecz na niewiernego.... I jak do takich rzeczy mozna podchodzic z szacunkiem skoro one same nie maja szacunku do innych? To trzeba tepic a nie promowac...
Zgłoś
Avatar
wajnona 2013-06-05, 12:52 9
Odnośnie obcinania głowy własnemu dziecku, a kontrargumentami Sevara - szmatogłowa mówi w tym filmiku, że gdyby JEJ szariat kazał obciąć synkowi głowę, to by ONA tę głowę obcięła. W państwie demokratycznym, gdyby istniała kara śmierci, a Nasz syn zgwałciłby pół wioski i zamordował drugą połowę, stanąłby przed SĄDEM, prawem, usłyszał by zarzuty i przedstawione przeciw niemu dowody, na dodatek to nie TY, Sevar, byś to dziecko zabił, a więzienni kaci. Więc przestań proszę mówić o jakiejś manipulacji i insynuować Nam wszystkim hipokryzję, bo to są dwa absolutnie różne aspekty.
Zgłoś
Avatar
Rozowy_Zniwiarz 2013-06-05, 12:56 2
..na klatę to ona może co najwyżej dwójeczkę przyjąć.. szmatogłowe skrócić o połowę
Zgłoś
Avatar
drozdoo90 2013-06-05, 12:57 3
Jasne... Jestesmy w Polsce, mamy prawo (kulejące bo kulejące ale zawsze) Czy w imie religii, czy nie obciecie głowy, jak dla mnie przynajmniej to wciąż morderstwo... co sprawia, ze ta szmatogłowa jest potencjalna morderczynią, wpuszczoną do szkoły... Gratulacje dla dyrekcji... razem z nia do jednego wora!
Zgłoś
Avatar
just_five 2013-06-05, 13:09 1
Co to k**** jest? Gdzie jest ta szkoła i kto na to pozwolił?
Zgłoś
Avatar
xarkons 2013-06-05, 13:28 1
Ktos wczesniej napisal ze za gwalcenie albo zabijanie mogla by sie rownac kara smierci, tu sie zgodze. Ale ona mowi o religi ktora tego nakazuje, np. jak jej synalek pusci sie nie wiem moze przed slubem albo zapierdoli kogos w obronie wlasnej to ma to sie rownac kara smierci? Albo jak na przyklad zdradzi zone pomyslmy troche i mysl nasuwa sie sama- pojebana religia. Nie ma co zwalczac ich inna religia tylko poprostu mlodych ludzi europenizowac i nie dopuszczac ich do meczetow. Najgorsza rzecza jaka mogli zrobic europejscy politycy to dac im prawo do budowania tych swiatyn... Pomijajac wpuszczenie ich do europy...
Zgłoś
Avatar
baxter 2013-06-05, 13:29 1
krótko, to powinno być zakazane
Zgłoś
Avatar
Ifne 2013-06-05, 13:48 4
Niech wypierdala się zdetonować na Wiejskiej
Zgłoś
Avatar
kamil889 2013-06-05, 13:53 4
oglądałem ten program. Beka z idiotów. Ortodoksyjna muzułmanka, która ma dzieci katolików. I ona za wszelką cenę idzie za prawem szariatu. Jak by miała w głowie coś więcej niż gów*o, wiedziałaby, że w koranie jasno jest napisane, że nie może mieć za przyjaciół innowierców.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie