18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Muzułmański patrol 2
wikter • 2013-01-20, 20:49
Tym razem na ulicach Londynu muzułmanie spotykają gościa z widocznym makijażem.


Opis z yt: Ok....so, what the fuck are the police doing about this?? Same guy, same area, but now starting on people who look gay.

This really is beyond a joke, and needs dealing with by the police.

Sharia law in london being enforced by hooded thugs. In this clip a man is harassed for looking "gay".....they tell him to leave the area and not to come back.
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2013-01-22, 16:05
Kuźwa, mam mieszane z uczucia... Z jednej strony mają rację każąc wypierdalać gejowi, z drugiej strony tych brudasów postawiłbym pod ścianą za pierdolone ,,muslim area". Muslim area to jest kurwa na półwyspie arabskim, i jak chcą to niech tam wypierdalają, kule amerykanów chętnie na nich polecą. Jebani kozojebcy chyba zapomnieli się kto kogo tu w Europie gości.
Zgłoś
Avatar
Butter 2013-01-22, 16:12
pedał i ciapaty w jednym miejscu. Podajcie kałasza, walne sobie serią.
Zgłoś
Avatar
croyna 2013-01-22, 17:26 4
Ja do takich z makijażem nic nie mam, nikomu w dupę nie zaglądam. Niech sobie po prostu są, o ile nie przekraczają granic jak jakieś pedalskie parady czy żądania w stronę adopcji. NIGDY

Co do muslimów - dzisiaj obrażą, jutro popchną, a co za tydzień? Co za rok?

Lewacka propaganda o pokojowości islamu w telewizjach śniadaniowych czy lewackie gadanie Magdaleny Środy w TVN24 itd tylko pogarsza sprawę

www.facebook.com/stop.islamizacji.eu
Zgłoś
Avatar
mayhem86 2013-01-22, 17:51
Ciapasy i pedały - największa plaga XI wieku...

XXI miało być

Edit.
chociaż.... XI pewnie też...
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-01-22, 18:06
przyjechał w gości i się zachować nie umie,alladyn pierdolony,won do swojego kurwidołka kozojebacze!
Zgłoś
Avatar
oksi89 2013-01-22, 18:48
Kurwa, mogli by się zebrać chłopcy z B&H, hooligans londyńskich klubów piłkarskich i się parę razy "przejść" przez to ich całe "muslim area".
Zgłoś
Avatar
Morei_Sky 2013-01-22, 19:13
Kiedyś gardziłem pedałami, teraz ich wręcz ubustwiam, gdyż poznałem większe brudy, pedał to nic, spotkajcie takiego Muslima na żywo, albo Żyda takiego prawdziwego z krwi i kości, odrazu wam się nóż w kieszeni.
Zgłoś
Avatar
zawa44 2013-01-22, 21:28
chuj z pedałem , jest to jest przynajmniej się nie mnoży , bo to w jego opcji niemożliwe . Mnie najbardziej drażnią zalewające stary kontynent ciapate , które nie dość że się dobierają w pary to mnożą się jak myszy i wyżerają social europejczyków czyli białych cywilizowanych ludzi . nie to żebym był rasistą ale jeśli mowa o pasożytach to lepsze 10 tasiemców niż jeden brudas (chociaż kebaby dobre kręcą)
Zgłoś
Avatar
Samus3k 2013-01-22, 22:16
Zabijać te muzułmańskie psy!!! Co oni robia w naszych krajach?! ZABIĆ.
Niech nadejdzie polski hitler i wybije muzułmańskie ścierwa
Zgłoś
Avatar
keyq 2013-01-22, 23:54
Jak ja się nie mogę doczekać aż ten "muslim patrol" natknie się na jakiegoś dresa z Polski. Albo tak ze 2 albo 3 prawdziwych angielskich hooligans. Byłby piękny materiał na harda
Zgłoś
Avatar
b3mol 2013-01-23, 3:43
Ktoś wie w jakiej dzielnicy ten burdel się dzieje, bo szukac mi się nie chce. Wygladało to chwilowo na Uxbridge Road, ale huja se nie dam uciąć, a za leniwy jestem żeby googlować
Zgłoś
Avatar
hudziel 2013-01-24, 3:24
Mam 2 szczury .. Abrahama i Mohammeda i karmię je bekonem. Taki mój wkład w nienawiść. Ale i tak bym to ścierwo wybił. Pozdrawiam obrońców normalności.
PS. To nie sarkazm
Zgłoś