18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Muzułmański patrol 2
wikter • 2013-01-20, 20:49
Tym razem na ulicach Londynu muzułmanie spotykają gościa z widocznym makijażem.


Opis z yt: Ok....so, what the fuck are the police doing about this?? Same guy, same area, but now starting on people who look gay.

This really is beyond a joke, and needs dealing with by the police.

Sharia law in london being enforced by hooded thugs. In this clip a man is harassed for looking "gay".....they tell him to leave the area and not to come back.
Zgłoś
Avatar
dynkss 2013-01-20, 20:59 40
Do pieca jak z żydami.
Zgłoś
Avatar
djoshin 2013-01-20, 21:23 16
skoro chcą mieć własną "erię" to zagrodzić kozojebców jak żydów w getcie a pedałów... wiadomo odjebać
Zgłoś
Avatar
mienio 2013-01-20, 21:25 18
Muzułmanie vs. Pedzie... Czemu nie? Dwie pieczenie na jednym ogniu. Tak samo jak z pomysłem likwidacji bezdomnych i głodu w Afryce. Nakarmić mudzinów bezdomnymi
Zgłoś
Avatar
adresikpuma 2013-01-20, 21:45 14
plan jest taki: niech ciapate wykończą pedalow a pozniej my ciapaatych
Zgłoś
Avatar
Dziedziu6 2013-01-20, 21:49 2
do piachu z pedałami Allah Akbar
Zgłoś
Avatar
c................N 2013-01-20, 23:28 2
Muzułmany to chuje ale takie pedały powinny być żywymi tarczami na szkoleniach w wojsku.
Zgłoś
Avatar
MsCaster 2013-01-21, 0:15 5
Pierdolone Araby ... moim zdaniem powinni europe odgrodzić takim murem wysokim na 10 metrow .. z budka z uzbrojonym straznikiem zo 100 m .. i strzelaćdo każdego Allaha Akbara co sięzlbizy na 10 km do muru ... niestety mieszkam w niemczech .. i mam do czynienia na codzień z tym muslimskim syfem .. aż się chce pisać petycje do rządu , o zalegalizowanie broni bez pozwolenia , i wprowadzenie .. okresu uboju muslima.
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-01-21, 1:21 3
Nie żeby coś...



czas zacząć
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-22, 14:23
Co robi policja? Głupie pytanie: policja się prywatyzuje.
Policję w UK w dużym stopniu sprywatyzowali liberałowie, bo policja państwowa to takie lewacka idea, rówie lewacka jak brak powszechnego dostępu do broni... Dokonali więc outsourcingu uprawnień na strzeżenie porządku do prywatnych firm. Nie ma się co dziwić, że gnojkom w takim państwie się wydaje, że mogą sobie założyć własną policję obyczajową.
Szkoda, że jeszcze nie mają dostępu do broni, mogliby stanąć do przetargu o strzeżenie porzadku na dzelni.
Zgłoś
Avatar
zjemcichlep 2013-01-22, 15:07 23
No taaaak najpierw odcinek jak zaczepiają podpitych ludzi, teraz jakiegoś spedalonego hipstera.

Czekam aż odważą się zajrzeć do dzielnicy polskich imigrantów i wyzywać ich od katolickich ścierw.
Te ich turbany nawet pocięte nie starczą im na bandaże
Zgłoś
Avatar
remi1982 2013-01-22, 15:13 3
Nie rozumiem tej nienawiści względem pedałów. Jeśli chodzi o mnie, to jest ich zdecydowanie za mało. Zasada jest prosta - im więcej pedałów, tym większa ilość kobiet dla nas. hehehe
Zgłoś
Avatar
Trancerez 2013-01-22, 15:18
najlepsze jak pyta 'what's on your face', w sumie kozy nie noszą makijażu to nie wie biedny...
Zgłoś
Avatar
myx 2013-01-22, 15:23 7
Jaka jest różnica między żydami a muzułmanami?
- Żydzi mają to już za sobą
Zgłoś
Avatar
MoneyCash 2013-01-22, 15:58
...takie polowania i takie zdobycze mi sie podobają
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie