18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
Zainspirowany ostatnio intrem z PlayStation I, wrzucam oto podobnie przywolujacy wspomnienia kawalek Mist Above the Sea odtwarzany w menu starych Cover CD z CD-Action. Pierwsza moja taka plytka ktora miala ten motyw byla chyba z grudnia 1999 r.

Zgłoś
Avatar
RuBu 2012-11-25, 2:53
w 1997 chyba jakoś do CD-Action dodatkowo była płyta Aural Planet. MRRRRR
Zgłoś
Avatar
S................l 2012-11-25, 3:37 6
Michał Wilczyński - The Mist Above The Sea

to tak na marginesie
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-11-25, 4:06 37
ja pierdole... CD-action było dla mnie swojego czasu największą zajawką. Pełne wersje, demówki, tapety, programy i do tego pełno opisow gier i nowinek na PC. Aż się w oku łezka kręci
Zgłoś
Avatar
lie 2012-11-25, 4:39 12
O kurwa stary:D
Coś pięknęgo Ci sie udało wygrzebać, wódka!
Ale ze mnie nostalgiczna pizda:(
Zgłoś
Avatar
Upalony 2012-11-25, 6:24 2
Co ja bym dal, zeby kurwa takie czasy wrocily. Pamietam za czasow, jak bylem gowniarzem... Zbieralo sie do poki intermet nie byl tak latwo dostepny. Sentyment w chuj
Leci piwo
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-11-25, 11:45
Jak już na wspominki się zebrało to ja pamiętam wieczorki i nocki spędzane w kafejkach internetowych. 15 kompów z zainstalowanymi klasykami: CS 1.6, Diablo 2, Starcraft, Half Life 1 (mapa Crossfire i jedziemy ) itp. Każdy się zagrywał i przepierdalał na to sporą kasę. Pamiętam, że godzina kosztowała kiedyś 2,50 PLN! Mimo wszystko nie żałuję wydanej tam kasy ani trochę. Poznało się zajebistych ludzi, z niektórymi nadal ma się kontakt. Ehhh stare dobre czasy. Aż się czasem zastanawiam czy teraz takie zjebane gry wypuszczają (nastawione na grafikę tylko i zrobione w konwencji pseudointeraktywnego filmu) czy mi pozostał sentyment?
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2012-11-25, 12:12 5
Dla starych graczy, miłośników muzy...


ORAZ...

sadistic.pl/diablo-12-soundtrack-vt150787.htm1549768

Przypomnijcie sobie te chwile grozy i niepewności...
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2012-11-25, 22:28 2
CD-A skończyło się dla mnie w momencie jak znikł kącik PC-scenowy. Najpierw z gazety, potem z płytki. Potem tylko gorzej, recki coraz bardziej miałkie, humor coraz bardziej naciągany w nich. Magazyn robił się coraz mniej ambitny i angażujący (zrobił się "przystępny przeciętnemu odbiorcy"). Po pewnym czasie przestałem na CDA wydawać skrupulatnie ciułaną "nie oddawaną reszte z zakupów" i w 2000r przestałem CDA kupować permanentnie. Jakoś po 3 latach rzuciłem okiem i jak znalazłem tam recenzje dziecięcych zabawek tak już do ręki tego nie wziąłem.

Mimo wszystko epokę gamblerowo-wczesnoactionową wspominam doskonale.
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-11-26, 8:26
Mnie wkurwiała ta muzyczka, bo miałem zjebaną płytę i jak ją odpalałem to wyskakiwał tylko ten biały gościu i ta muzyka napierdalała, dopóki restartu się nie zrobiło. Uraz do końca życia.
Zgłoś
Avatar
edge 2012-11-26, 8:33 4
Echis napisał/a:

Mnie wkurwiała ta muzyczka, bo miałem zjebaną płytę i jak ją odpalałem to wyskakiwał tylko ten biały gościu i ta muzyka napierdalała, dopóki restartu się nie zrobiło. Uraz do końca życia.



Prędzej mózg miałeś zjebany, widać nic się nie zmieniło do tej pory.
Zgłoś
Avatar
jacek44 2012-11-26, 8:50 2
CD-ACTION kiedyś dał Fallout'a 2 jako pełną wersję Ależ mi się wtedy morda cieszyła! Myślałem, że obsram się ze szczęścia na miętowo! Piwko za ten temat!
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-11-26, 9:15
Ja niestety tego nie znam. Dość późno dostałem komputer i późno zacząłem kupować CD-Action. Ja znam CD-Action dopiero od 2001 roku, więc nie znam go z lepszych dni. Niemniej jednak PSX i stare tytuły mi znane.
Zgłoś
Avatar
LarryFoulke 2012-11-26, 9:26 1
CD Action nr 45 luty 2000 (do pierwszego komputera dostałem) - pełna wersja Shogo: MAD (kozacka gra), w demo wersjach był Quake III Arena, który nie chodził mi, bo nie miałem akceleratora 3D
Zgłoś
Avatar
CrosswinD 2012-11-26, 10:04 1
Było tam jakis 2 gości... Mr. Jedi i SMuggler zdaje się. Trzymali poziom komentarzy jak na tamte czasy
Ja jeszcze pamiętam Secret Service, Gamblera i Świat gier komputerowych...
Ech... Fifa 96 i Quake. A potem akcelerator graficzny jak kolega z góry napisał i było wida nawet błoto w Fifie 98...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie