18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
~Velture 2018-12-28, 8:04 12
"PARE" razy się udało
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2018-12-28, 8:48
trzeba mieć pare żeby tak jechać
Zgłoś
Avatar
A................r 2018-12-28, 22:38 2
tam jest napisane PARE a nie STOP, co oznacza że można śmiało jechać kiblem
Zgłoś
Avatar
erpi 2018-12-29, 0:22
Fajny tag ten ostatni: 2018-12-27, na pewno ktoś będzie tak mądry aby szukać po dacie
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-12-29, 1:54 1
erpi napisał/a:

Fajny tag ten ostatni: 2018-12-27, na pewno ktoś będzie tak mądry aby szukać po dacie


Jako sadolowy dubler stwierdzam, że każde tagowanie które pozwoli autorowi pierwotnego tematu odszukać swój temat i zgłosić dubla jest poprawne.

Samemu w tagi wielu swoich tematów dorzucam czasem coś totalnie z pizdy wiedząc, że odszukanie po samych tagach typu "rosja, wypadek" będzie praktycznie niemożliwe w tysiącach innych wyników a ja po prostu sobie wpiszę jeden z dziwnych tagów jakie czasem wrzucam i voila mam od razu praktycznie.
Zgłoś
Avatar
~Beny 2018-12-29, 11:00
erpi napisał/a:

Fajny tag ten ostatni: 2018-12-27, na pewno ktoś będzie tak mądry aby szukać po dacie



Załóżmy, że filmik pojawi się ponownie na forum za pół roku. Któryś z użytkowników/dublerów/moderatorów będzie chciał go znaleźć i zgadnij po którym tagu będzie można dany film najszybciej znaleźć?

sadistic.pl/tag/motopizda
sadistic.pl/tag/motocyklista
sadistic.pl/tag/motocykl
sadistic.pl/tag/skuter
sadistic.pl/tag/skrzy%C5%BCowanie
sadistic.pl/tag/wypadek
sadistic.pl/tag/2018-12-27

Widzę, że pomimo naprawdę długiego stażu na forum nigdy nic nie zgłosiłeś, więc nie krytykuj proszę czegoś o czym nie masz pojęcia i co w Twoim mniemaniu jest mało przydatne.
Zgłoś