18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Myj zęby
Pener • 2012-11-16, 10:10
higiena jamy ustnej


Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2012-11-16, 10:15 5
to w Holandii jest taki problem z myciem kłów że aż kampanię informacyjną trzeba zrobić? Niby zachód ą,ę a dzicz obleśna jak skurwysyn...
Zgłoś
Avatar
wacek999 2012-11-16, 10:29 3
Popieram szczerze to pierwszy filmik ani śmieszny ani edukacyjny przypomina mi się taki gówniany serial z TWN 3po3. Drugi jeszcze ujdzie bo facet jak mu przeszkadza łysienie to niech se pójdzie do lekarza i jakieś smarowidło kupi albo goli łeb na krótko a'la KOJAK
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-11-16, 12:58 3
no jak palą zioło i papierosy + walą piwo i inne alkohole głowo pierdolne to się nie ma co dziwić że im jebie z paszczy jak z odbytu smoka
Zgłoś
Avatar
SheryZa4 2012-11-16, 14:48 2
Ta strona ma zły wpływ... Przy pierwszym filmie myślałam, że autobus podskoczy na dziurze, a ona odgryzie sobie palec oO
Zgłoś
Avatar
R................t 2012-11-16, 15:03 3
Zła interpretacja
Dziewcze porannego lodzika zrobiło z finałem w buzi a teraz plemniczki ja ogonkami łaskoczą od srodka.
Zgłoś
Avatar
Moreq 2012-11-16, 15:38 3
A ja nie myję zębów i mam wyjebane.
Nie wierzę żeby dentyści polecali pasty do zębów, które gdyby były skuteczne pozbawiły by ich pracy.
Jak się nie wdupia fastfodów, nie pije coli itp to nie ma problemów z próchnicą.
Dla niedowiarków, poczytajcie sobie czemu w Norwegi nie ma czegoś takiego jak próchnica.

Jestem za stary żeby robić to do czego namawia mnie telewizja
Zgłoś
Avatar
marna 2012-11-16, 15:53 29
Moreq, ależ musisz często się całować w takim razie..
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2012-11-16, 16:20
a ja mam szare zęby, nie wiem co to ból zęba (odpukać) i ludzie są w szoku jak zabieram im z ręki browara jak zaczynają poszukiwania czegoś do otwarcia, i otwieram go zębami. A... ostatnio jak po wymianie drzwi zamki cholernie cięzko chodziły, i nie dalem rady palcami przekręcić klucza, to udało się zębami Jestem jakiś inny, bo nie mam ani jednej dziury, nie mam krzywego zgryzu i mam pancerne zęby. Może rzeczywiście coś jest w tym piciu mleka, bo jak nie wypije litra dziennie to nawet mi się jeść nie chce.
Zgłoś
Avatar
Nuck4d- 2012-11-16, 16:38 2
Tak kurwa telewizja namawia cie do mycia zebów, taki jest ich cel, ty musisz działać na przeciw nim!
Zgłoś
Avatar
komandoklucha 2012-11-16, 16:41 16
Mindfuck napisał/a:

a ja mam szare zęby, nie wiem co to ból zęba (odpukać) i ludzie są w szoku jak zabieram im z ręki browara jak zaczynają poszukiwania czegoś do otwarcia, i otwieram go zębami. A... ostatnio jak po wymianie drzwi zamki cholernie cięzko chodziły, i nie dalem rady palcami przekręcić klucza, to udało się zębami Jestem jakiś inny, bo nie mam ani jednej dziury, nie mam krzywego zgryzu i mam pancerne zęby. Może rzeczywiście coś jest w tym piciu mleka, bo jak nie wypije litra dziennie to nawet mi się jeść nie chce.

no a twoja matka otwiera pizdą słoiki
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2012-11-16, 16:57 3
Gdyby nie ten cygan to miałbyś białego ojca.
Zgłoś
Avatar
krawol 2012-11-16, 18:15 1
ten z 1 filmiku w Polsce by nie pospał bo by sobie łeb o szybę rozjebał
Zgłoś
Avatar
Hada Gronkowiec-Lincz 2012-11-16, 18:57
Jak sie nazywa ten "serial"?
Zgłoś
Avatar
contowsky 2012-11-16, 21:36
mlaska jakby co najmniej loda robiła
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie