18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Myjcie ręce
wik19740 • 2020-03-18, 11:25
jak skutecznie zachęcić ludzi do dezynfekcji :)



2020-03-18, 14:13
Definicja lewaka po "wolsku", to każdy kto nie upaja się pierdami z kaczej dupy. To również osoba która ośmieli się napisać prawdę lub krytykować obecny (nie)rząd, patrz przypadek B. Krynickiej.
Rzecz która już jest w ogóle chora, jeżeli tylko masz odmienne zdanie niż obecna władza, lub mówisz o ich przekrętach i kłamstwach to automatycznie stajesz się zwolennikiem i wyborcą PO, co w wielu przypadkach nie jest prawdą. A na pewno nie w moim.
Oczywiście nie zapomnijmy o sytuacji, gdy już nie ma jak bronić kolejnego przekrętu, usłyszymy "Bo przez ostatnie 8 lat...", "Bo za PO...."

Tym właśnie stali się Polacy.

Naród doskonale dbający o siebie nawzajem w przypadku różnych katastrof, absolutnie nie umiejący żyć i rozmawiać ze sobą podczas pokoju.

2020-03-18, 14:28
skandal napisał/a:

Definicja lewaka po "wolsku", to każdy kto nie upaja się pierdami z kaczej dupy. To również osoba która ośmieli się napisać prawdę lub krytykować obecny (nie)rząd, patrz przypadek B. Krynickiej.
Rzecz która już jest w ogóle chora, jeżeli tylko masz odmienne zdanie niż obecna władza, lub mówisz o ich przekrętach i kłamstwach to automatycznie stajesz się zwolennikiem i wyborcą PO, co w wielu przypadkach nie jest prawdą. A na pewno nie w moim.
Oczywiście nie zapomnijmy o sytuacji, gdy już nie ma jak bronić kolejnego przekrętu, usłyszymy "Bo przez ostatnie 8 lat...", "Bo za PO...."
Tym właśnie stali się Polacy.
Naród doskonale dbający o siebie nawzajem w przypadku różnych katastrof, absolutnie nie umiejący żyć i rozmawiać ze sobą podczas pokoju.



PiS to tez lewactwo lemingu, tyle ze socjalne, a nie socjalistyczne.

Gówno Wyborcze to natomiast najgorsze wybroczyny lewackie, bo dodatkowo promuja marksizm kulturowy. Jak chcesz porównywac to porównaj Dzume do cholery.

2020-03-18, 14:37
blackrose napisał/a:

Bo admin JM jest lewakiem więc tak samo prowadzi swój lewacki k***idołek.
Ale co najśmieszniejsze - większość kontentu JM jest zerżnięta z Sadola tylko z opóźnieniem i po filtrze politycznej poprawności



A ja się zastanawiam czy waszym zdaniem każdy kto nie popiera prawicy jest od razu lewakiem? Bo ja np. gardzę po równo i tęczozjebami i tępoprawkami po równo. Jakkolwiek ta strona by się nie nazywała, wolę tą, która nie wpie**ala mi się do życia czy łóżkowego czy jakiegokolwiek, a z tego co pamiętam to bardziej prawicowe gównogłowy dostają padaczki jak słyszą o dwóch gościach idących za rękę, niż lewaki słyszące o Marszu Niepodległości. Podsumowując: bądźcie ludźmi i tyle. ch*j was kogo obchodzi kto co robi.

2020-03-18, 14:59
ePeeL napisał/a:

dostają padaczki jak słyszą o dwóch gościach idących za rękę,



Nie za reke tylko wpie**alających swoja ideologie do szkół i zycia publicznego. Ergo sami sie wpie**alaja.

2020-03-18, 15:50
poligon6 napisał/a:

PiS to tez lewactwo lemingu, tyle ze socjalne, a nie socjalistyczne.
Gówno Wyborcze to natomiast najgorsze wybroczyny lewackie, bo dodatkowo promuja marksizm kulturowy. Jak chcesz porównywac to porównaj Dzume do cholery.



Bez inwektywa nie potrafisz złożyć zdania ?

Jeżeli chodzi o pierwsze zdanie, czy ja napisałem inaczej ? Nie, napisałem tylko co mają na myśli osoby które wyzywają wszystkich od "lewaków" , jeżeli tylko nie zgadzasz się z partią rządzącą.

Reszty nawet nie będę komentował bo to naprawdę nie ma sensu.
Zresztą w dzisiejszych czasach ciężko w Polsce o czymkolwiek rozmawiać.

Napiszę że powinno się pomagać ludziom z krajów ogarniętych wojną ? Usłyszę że wpuszczałbym wszystkich, co jest zajebiście mocno nie zgodne z moim zdaniem.

Stwierdzę że pis kradnie ? Znowu usłyszę stek kłamstw i obraźliwych słów w moją stronę że na pewno popieram Tuska i "Przez ostatnie 8lat..".

Powiem że nie przeszkadzają mi homo ? Nie będzie ważne że mam na myśli normalnych ludzi, nie odwalających różnych dziwnych rzeczy, i tak zostanę zwyzywany.

Wystarczy że wspomnę iż mam kota w domu.... Resztę sobie sam dopiszesz i dobrze wszyscy wiedzą co to będzie.

Po prostu stwierdzam fakt, w Polsce praktycznie nie można prowadzić dyskusji!!! Na żaden temat, szczególnie polityczny.
Znaleźć kogoś kto nie zacznie od wyzywania od "lemingów" czy kogoś kto będzie przedstawiał logiczne i sensowne argumentu jest niezmiernie ciężkie w tym kraju, w dzisiejszych czasach.


Tylko i wyłącznie o tym piszę, chociaż wątpię żeby dotarło do kogokolwiek.

2020-03-18, 15:54
No to jedziemy z lewakami!!! Dobrze że ja nie głosowałem,na największego z nich Jarosława Kaczyńskiego nigdy jako konserwatysta,bo po takich ustawach np jak z aptekami(Atak na wolny rynek) i z ziemią(Atak na własność)sobie bym nie wybaczył i wystrzeliłbym jak talib z butów,dając się tak frajerować.Takich ustaw nie może przeprowadzać nawet lewak w kapitalizmie,bo to atak na filary demokracji.Na sto procent w USA JK uważają za komunistę,a oni bardziej tego nienawidzą,niż faszyzmu.Kaczyński jest czymś takim jak:

Jozef Tiso – słowacki ksiądz katolicki, doktor teologii, polityk i lider Słowackiej Partii Ludowej, prezydent Słowacji w latach 1939-1945, państwa satelity nazistowskich Niemiec. Po zakończeniu II wojny światowej Tiso został skazany i powieszony za zbrodnie wojenne

PS
Ale gdzie on teraz jest(Czeski kapral)Jak naród ogarnęła pandemia???Opiekuje się kotem? Ma wyj***ne na polactwo,Kazał Andrzejowi robić kampanie,żeby utrzymać władze?No bo po trupach Palaków do celu??? Buhahaha

Tr...........ty
2020-03-18, 16:01
mygyry napisał/a:

Zawsze po wytarciu dupy myję ręce a tylko wtedy mam wyborczą w dłoniach



Rzekomo Gazeta Polska i Nasz Dziennik nawet do tego się nie nadają, bo druk zostaje na dupie

2020-03-18, 16:21
Direct1 napisał/a:

Przegladam i czytam Sadistica nie tylko o harda i inne pie**oly zajmujace czas na tym portalu ale tez miedzy inymi ze ludzie zalogowani albo wiekszosc tych ludzi nie jest zaslepionymi lewakami. Przykladowo taki JM niby ok ale cala ta banda i te memy tworzone na tym portalu to lewaki nie majacy bladego pojecia o wlas iwym funkcjonowaniu panstwa tylko pieprzone narzekanie jak to jest zle i niedobrze. Wiem ze Was to za przeproszeniem h*ja interesuje ale chcialem sie z Wami tym podzielic.



Do lewaka mi daleko jak stąd do księżyca ale też zauważam jak tragicznie funkcjonuje nasze państwo.

TranzystorWyklęty napisał/a:

Rzekomo Gazeta Polska i Nasz Dziennik nawet do tego się nie nadają, bo druk zostaje na dupie



Bo jak ktoś nie jest za PO to na pewno jest za PiSem ehh podejście ameby.

2020-03-18, 17:02
poligon6 napisał/a:

Czyli jakbys dotykał gówno, ale dobre porównanie zawsze cieszy.
Zwłaszcza ze Gówno Wyborcze to w ostatnim czasie szmatławiec, który przebił Fakt i Super Expres, pod wzgledem fake newsów i innych wybroczyn.



Dawno, nie w ostatnim czasie h*ju, sam fejkniusujesz :)

2020-03-18, 17:10
j***ć Was wszystkich od lewej do prawej.

2020-03-18, 17:10
poligon6 napisał/a:

Nie za reke tylko wpie**alających swoja ideologie do szkół i zycia publicznego. Ergo sami sie wpie**alaja.



Mylisz LGBTQHWDPDVIXVID+ z normalnymi homoseksualistami, którzy się od tego odłączają. Znam wielu gejów, wiele lesbijek, które gardzą tymi pseudoideologiami, ale dostaną wpie**ol od sebixa, bo są gejami. Smutna, polska rzeczywistość.

2020-03-18, 17:54
Najepiej tak

Najlepiej tak :)



2020-03-18, 18:07
Tylko jak umyć mózg oglądająć nałogowo TVPiSS?

2020-03-18, 18:14
Gerwazy Waligóra napisał/a:

Tylko jak umyć mózg oglądająć nałogowo TVPiSS?



To jest taki jakby oksymoron. Ludzie oglądający TVP nie mają mózgu.

2020-03-18, 18:32
Rządy lubią takie poglądy na redakcje baczniej patrzące mu na ręce.
Po co czytać tzw. opozycyjną prasę. Po co wiedzieć to czego nie napiszą w prasie prorządowej?

Takie memy jak ten to hodowla lemingów.