18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
cesarz1982 2019-12-22, 2:07
Kto ma linka do ich Facebookow??
Tam też jest ciekawie podejrzewam
Zgłoś
Avatar
Plastykpl 2019-12-22, 2:32
U nas to samo przed świętami bedzie jak na myjniach kolejki sie pojawią.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2019-12-22, 2:40 1
Nie popieram, ale też im się trochę nie dziwię. Dziadek pucował pewnie autko od tygodnia, ale przejechali się po naszych "pięknych" drogach, gdzie zamiast piaskiem płukanym posypuje się drogi piachem z gliną, albo torfem.. Efekt jest taki, że auto jest równo ujebane po antenkę na dachu, kolejki do myjni bo "święta", a obiad u rodziny stygnie.

Ja się tylko zapytam, kto na to pozwala? Deszcz zmieszany z takim torfem czy gliną, to przepis na wypadki i kolizje. Co na to zarządy dróg?
Zgłoś
Avatar
willoo 2019-12-22, 3:16 7
ja pierdole, zajebało cebulą aż tu... Tak samo widzę takich jebanych januszy biznesu na myjniach samoobsługowych... pierdolony wrzuci zeta i chuj że mu już ze szczotki nic nie cieknie - on i tak opierdoli całą furę tym co na niej zostało - następnie za kolejne 1 zł spłucze - jak nie styknie to jebać to - z wiatrem zwieje
Zgłoś
Avatar
T................y 2019-12-22, 3:27 8
mazga50 napisał/a:

Nie popieram, ale też im się trochę nie dziwię. Dziadek pucował pewnie autko od tygodnia, ale przejechali się po naszych "pięknych" drogach, gdzie zamiast piaskiem płukanym posypuje się drogi piachem z gliną, albo torfem.. Efekt jest taki, że auto jest równo ujebane po antenkę na dachu, kolejki do myjni bo "święta", a obiad u rodziny stygnie.

Ja się tylko zapytam, kto na to pozwala? Deszcz zmieszany z takim torfem czy gliną, to przepis na wypadki i kolizje. Co na to zarządy dróg?



Chłopie, kurwa. Jaki torf z gliną? O tej porze roku dziwisz się, że samochód masz upierdolony? Przecież po opadach deszczu, albo śniegu, zmieszanych z kurzem i błotem nawożonym na kołach przez samochody, nie ma szans przejechania 100km czystym samochodem. I to nie wina naszych dróg, tylko wszędzie tak jest.
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2019-12-22, 6:27 1
Kumpel pracował na „cpn-ie” i mówił, że to norma opierdalanie myjką cały samochód. Ale te rysy jak potem zobaczą, to się zdziwią.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2019-12-22, 8:20 4
Warto tez pomyslec ze myjac auto albo kupujac przy kasie hot doga inni czekaj w kolejce zeby zatankowac. Jak chcesz sie wysrac albo wypic kawke odjedz od dystrybutora, zaplac za paliwo i potem sie krec jak gowno w przerebli. Czy tak ciezko pomyslec o drugiej osobie?

A w tej sytuacjj dziwie sie ze nie zareagowala obsluga. Te myjki sluza tylko do szybkiego oczyszczania szyb. A nie zeby janusze myli tam cale swoje cacka.
Zgłoś
Avatar
Shotterr 2019-12-22, 9:10 2
jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:

Kumpel pracował na „cpn-ie” i mówił, że to norma opierdalanie myjką cały samochód. Ale te rysy jak potem zobaczą, to się zdziwią.



Pracowałem na stacji i gówno to jest a nie standard. Raz, dwa razy w roku się takie cebule trafią.
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2019-12-22, 9:16

Jaki jest największy szczyt buractwa ?
..........umyć całe auto myjką do szyb na stacji benzynowej
Zgłoś
Avatar
Bloblas 2019-12-22, 10:11
Zajebało cebulą na kilometr
Zgłoś
Avatar
posamekulewryj 2019-12-22, 10:31
Ważne że umyty za friko
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2019-12-22, 12:23
A potem ktos chce umyc szyby i cale.porysane od piasku. Powinni obydwoje dostac kopa.
Zgłoś
Avatar
23456789 2019-12-22, 12:32
Tacy powinni być policzeni za dodatkową usługę myjnia +200zł to by się możne nauczyli do czego to służy.
Zgłoś
Avatar
htp 2019-12-22, 14:59 1
Shotterr napisał/a:

Pracowałem na stacji i gówno to jest a nie standard. Raz, dwa razy w roku się takie cebule trafią.



Może na CPN jeździ inny typ klientów.
Zgłoś
Avatar
Byku35 2019-12-22, 15:33
sensualna napisał/a:

serio?dla ciebie stacja benzynowa to myjnia? pomijając że to nie do tego służy



zakupy też zrobisz i zjesz coś na ciepło
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie