18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Myjnia
BansujDziffko • 2014-03-30, 11:20
Ostatnio wyjeżdżając z myjni trochę się zapatrzyłem i uderzyłem z dużą prędkością w małą dziewczynkę.
Tyle krwi... Bardzo spanikowałem i zacząłem krzyczeć...

KURWA, dopiero co umyłem auto.
Zgłoś
Avatar
El_Vito 2014-03-30, 13:42 9
Cienkie. I wystarczy spłukać. Ja po odebraniu samochodu z myjni (czyszczenie tapicery) nie dowiozłem rozwolnionka do domu. Tapicerka do wymiany.
Zgłoś
Avatar
Darki72 2014-03-30, 14:47 2
*Up, cienkie i pisane na sile. Sam sobie piwo postawiles z drugiego konta? Spryciaz z ciebie.
Zgłoś
Avatar
hulej95 2014-03-30, 14:48
Ja bym się bardziej o blachę martwił albo chociaż zdjęcia na harda porobił
Zgłoś
Avatar
methos23 2014-03-30, 14:51 9
Słabe i przewidywalne
Moja siostra kiedyś miała taką półkę na ścianie na której były pluszaki i obok tej półki było łóżko piętrowe.
Pamiętam jak kuzynka przyjechała i bawiliśmy się na tym łóżku hehehe, jak to dzieci chciała się pobawić pluszakiem no i weszła na tą półkę. Weszła i półka spadła razem z nią, głowa rozbita, wstrząs mózgu, rodzice i siostra wchodzą do pokoju i siostra taki tekst "MOJA PÓŁKAAAAAA "
Tak to była moja historia z dzieciństwa i przepraszam za składnie. Siostra miała wczoraj wesele.
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2014-03-30, 14:51 1
Elvito, zainwestuj w tapicerke skorzana albo pampersy. Z IBSem nie wygrasz.
Zgłoś
Avatar
D................2 2014-03-30, 20:52
A mój ojciec raz wiózł kota do kastracji i ten mały gnojek zasrał mi całe tylne siedzenie.
Zgłoś