18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Policjant z LAPD szybko pokazał mu, że się mylił.

2021-09-29, 19:16
fajnie cały magazynek na klate, kilkanście sztuk

2021-09-29, 19:19
r061071 napisał/a:

fajnie cały magazynek na klate, kilkanście sztuk


Prewencyjnie, przecież takie mają przepisy 8-)

2021-09-29, 19:37
Jesse.Pinkman napisał/a:

Prewencyjnie, przecież takie mają przepisy



magazynek na klatę dla pewności, że nie wstanie. ;)

2021-09-29, 20:29
Był taki kawał...
Policjant w USIA oddał 6 strzałów ostrzegawczych w potylicę :mrgreen:

2021-09-29, 20:45
Fajna broń.
Z taką to można jechać do Brazylii :)

2021-09-29, 20:49
Przej***na robota, trzeba mieć jaja by być gliniarzem w Stanach

2021-09-29, 23:03
r061071 napisał/a:

fajnie cały magazynek na klate, kilkanście sztuk



Lepiej o jeden za dużo niż jeden za mało.

2021-09-29, 23:21
Budrys2000 napisał/a:

Przej***na robota, trzeba mieć jaja by być gliniarzem w Stanach



Tu się zgodzę. U nas przeciętny glina przyjeżdża do naćpanego/nachlanego Seby co napie**ala Karyne. Tam jak masz zgłoszenie to tak mi się wydaje 50/50, że sobie postrzelasz.

2021-09-30, 00:27
Ta uliczka wygląda jak startowa lokacja z CJ w GTA SA.

2021-09-30, 12:47
Jesse.Pinkman napisał/a:

Myślał, że w życiu jak w CSie
Policjant z LAPD szybko pokazał mu, że się mylił.


W ogóle się nie mylił, a policjant tylko to potwierdził. Terro był noobem, więc gdzie samemu na 3 anty bez skilla czy choćby AK-acza. Ledwo troche HP jednemu zabrał a sam dead, co było do przewidzenia.
...z tym że w życiu lepiej grać anty-terrorystami, bo dużo częsciej wygrywają, a spawn pointów nie ma.

2021-09-30, 17:17
janlew napisał/a:

W ogóle się nie mylił, a policjant tylko to potwierdził. Terro był noobem, więc gdzie samemu na 3 anty bez skilla czy choćby AK-acza. Ledwo troche HP jednemu zabrał a sam dead, co było do przewidzenia.
...z tym że w życiu lepiej grać anty-terrorystami, bo dużo częsciej wygrywają, a spawn pointów nie ma.



Ty z piwnicy wychodzisz czasem?

Tak ogólnie to pełen szacun dla gliniarzy z USA! Nie za to, że tylko (dla polskiej policji to AŻ!) strzelają ale za pierwsze słowa po wszystkim: "czy nic ci nie jest!" do partnera! To jest qrwa mistrzostwo! Na każdym takim filmiku! ch*j z tym ścierwem przez które do końca życia będzie Policjant miał przej***ne! Najważniejszy jest partner w robocie! To za to mają mój szacunek! I że się nie boją też!
Nasze policćipy nawet nie zasługują żeby im pięty lizać!

2021-10-01, 20:19
Te kajdanki to już chyba nie będą niezbędne :D

2021-10-02, 22:40
Jesse.Pinkman napisał/a:

Prewencyjnie, przecież takie mają przepisy



dzięki za te filmiki, na YT blokują je i chcą ode mnie potwierdzenia wieku, nie zamierzam tego robić więc za to Ci serdecznie dziękuję.

2022-01-30, 21:18
serenity napisał/a:

Ty z piwnicy wychodzisz czasem?
Tak ogólnie to pełen szacun dla gliniarzy z USA! Nie za to, że tylko (dla polskiej policji to AŻ!) strzelają ale za pierwsze słowa po wszystkim: "czy nic ci nie jest!" do partnera! To jest qrwa mistrzostwo! Na każdym takim filmiku! ch*j z tym ścierwem przez które do końca życia będzie Policjant miał przej***ne! Najważniejszy jest partner w robocie! To za to mają mój szacunek! I że się nie boją też!
Nasze policćipy nawet nie zasługują żeby im pięty lizać!



To jedź do USA ojeb im pałe bo masz chcice widze