18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Myśliwi
BongMan • 2013-07-11, 14:26
Dwóch myśliwych pojechało na polowanie. Usadowili się o zmroku na ambonie, sztucery w pogotowiu i czekają... Po jakimś czasie coś z rogami wylazło na przecinkę. Strzelili, zeszli z ambony, latarki w dłoń i poszli szukać. Zachodzą na miejsce, a tam martwy koń. Postanowili, że pozbędą się trupa żeby uniknąć ewentualnych problemów. Podjechali terenówką, z trudem załadowali konia na pakę, odjechali kawałek, wykopali dół, wrzucili i zasypali. Wracają na ambonę, a tam chłop z ciągnikiem stoi:
- Wy dzisiaj strzelaliście?
- Tak, a co?
- Bo zdechł mi tu wczoraj koń, przyjechałem go zabrać, patrzę a jego nie ma. Za to kawałek dalej leży jeleń...
Zgłoś
Avatar
kulpiotr 2013-07-11, 15:11 4
Chyba nie dokończyłeś.
Zgłoś
Avatar
RYB_69T_4002 2013-07-12, 17:50 54
Dwóch myśliwych pojechało na polowanie. Usadowili się o zmroku na ambonie, sztucery w pogotowiu i czekają... Po jakimś czasie coś z rogami wylazło na przecinkę. Strzelili, zeszli z ambony, latarki w dłoń i poszli szukać. Zachodzą na miejsce, a tam martwy koń. Postanowili, że pozbędą się trupa żeby uniknąć ewentualnych problemów. Podjechali terenówką, z trudem załadowali konia na pakę, odjechali kawałek, wykopali dół, wrzucili i zasypali. Wracają na ambonę, a tam chłop z ciągnikiem stoi:
- Wy dzisiaj strzelaliście?
- Tak, a co?
- Bo zdechł mi tu wczoraj koń, przyjechałem go zabrać, patrzę a jego nie ma. Za to kawałek dalej leży BongMan...
Zgłoś
Avatar
TenNizejSmierdzi 2013-07-12, 17:50
Dobry dowcip Bong!
Zgłoś
Avatar
shielded 2013-07-12, 18:05 6
Oj ten kawał Ci się Boguś nie udał, zresztą nie tylko ten.
Zgłoś
Avatar
z................5 2013-07-12, 18:11
Nie no.. ten dowcip się udał Uśmiechnąłem się ;->
Zgłoś
Avatar
tombaz 2013-07-12, 18:34 1
Bonguś, ogarnij się! Jak rolnik traktorem na ambonę wjechał? No chyba, ze to o to w tym "kawale" chodzilo...
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-07-12, 18:35
lepsze niż wszystkie Twoje chłamy, ale spodziewałem się ciekawszej puenty
Zgłoś
Avatar
Goshawk 2013-07-12, 22:00 1
i to autentyk tyle ze nieco przerobiony, kiedys czytalem na lowiecki.pl
Zgłoś
Avatar
ulifont 2013-07-13, 22:12
jeden Z Gorszych kawałów w moim życiu, mi sie wydaje, że jesteś albo bardzo młody, albo bardzo niedoświadczony
Zgłoś