18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
na antarktycznym dnie
nowynick • 2018-03-12, 9:56
Goście zeszli 1000 metrów pod wodę w okolicach bieguna południowego, nie wiedziałem, że tam żyje takie w chujom gatunków


Szkoda, że na szelfie jest tyle ropy, bo te skurwiele z pewnością to wszystko zniszczą
Zgłoś
Avatar
-................- 2018-03-12, 10:23
Temat jest tak mokry, że mam szczerą nadzieję, że nikt go nie wysuszy.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2018-03-12, 10:46
Polecam całość w necie "błękitna planeta 2" pierwsza seria też mega... To jest drugi nazwijmy to sezon i pierwsze w historii tego typu zejście. Pokazują też głębiny i o dziwo życie na dnie gdzie istnieje masakrycznie ciśnienie
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-03-12, 10:51 4
-_BrD_- napisał/a:

Temat jest tak mokry, że mam szczerą nadzieję, że nikt go nie wysuszy.



to może zanim ktoś dojebie coś o polityce czy żydach wstawię coś równie pięknego (18+)
ukryta treść
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-03-12, 11:09
Wyobraźcie sobie że na Europie pod lodem jest podobnie. Nie ma opcji że jest tam tylko woda.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-03-12, 11:18


wątpię, za zimno i nie ma tlenu. Jak już to jakieś mikroby siarkolubne

do tego komentarza poniżej:
innych organizmów nie wykluczyłem, ale do tego żeby był tlen mimo, że ktoś nim oddycha przydała by się fotosynteza
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-03-12, 11:22 1
nowynick napisał/a:



wątpię, za zimno i nie ma tlenu. Jak już to jakieś mikroby siarkolubne



Nie wszędzie jest zimno a braku tlenu jednoznacznie nie udowodnili. Głębiej jest ciepło, tyle że ciśnienie jest zajebiste. Jak dobrze jednak wiemy na Ziemi istnieją bardzo złożone organizmy, które mają wyjebane na ciśnienie. Np takie ryby głębinowe..

Z resztą, my znamy życie oparte na węglu, które wykorzystuje między innymi tlen (choć istnieją u nas również organizmy beztlenowe), może gdzieś są inne formy życia, poskładane na innych zasadach. Trudno powiedzieć.
Zgłoś
Avatar
C................I 2018-03-12, 11:26 1


Wiedziałem że istnieją naprawdę!
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-03-12, 11:30 1
Chuj_WIELKI napisał/a:

Obrazek

Wiedziałem że istnieją naprawdę!



Wszechświat jest tak przeogromny, że gdzieś, megakurewsko daleko od naszej galaktyki możliwe że żyją stworzenia posiadające trzy odbyty.

Gdy loty w tamte rejony Wszechświata staną się możliwe, kilku użytkowników Sadola z pewnością z nich skorzysta
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-03-12, 12:12 2
nowynick napisał/a:

Szkoda, że na szelfie jest tyle ropy, bo te skurwiele z pewnością to wszystko zniszczą


Żadna tam szkoda, ropa jest zajebista a robale chujowe.

Zgłoś
Avatar
parolpl 2018-03-12, 20:57
@janlew
Wyznawcy twojej religii to robale.
Zgłoś