18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Na barana
~_Yarko_ • 2022-02-19, 15:42

Nawoj, Uzbekistan.
53-letni mężczyzna zmarł w wyniku upadku z ruchomych schodów w centrum handlowym, jego trzyletnia wnuczka przeżyła i trafiła do szpitala.
Zgłoś
Avatar
vivusanima 2022-02-19, 22:10 2
spiritquake napisał/a:

wiecie co to znaczy na barana?


W moich stronach, "na barana" oznaczało siedzieć na ramionach i trzymać się głowy nosiciela, a nosiciel trzymał nogi noszonego przy swojej klatce piersiowej.

BTW patrząc na materiał, mam wrażenie że ten dziadek, w locie dogania wnuczkę i tuż przed samą posacką odpycha dziecko w bok (co mogło by uratować jej życie).
Zgłoś
Avatar
plastic 2022-02-19, 23:13 2
vivusanima napisał/a:

mam wrażenie że ten dziadek, w locie dogania wnuczkę i tuż przed samą posacką odpycha dziecko w bok (co mogło by uratować jej życie).



ciekawe. zbadaj się, czy nie masz początków schizofrenii. staraj się, aby w trakcie podejmowania ważnych decyzji był z tobą ktoś racjonalny.
Zgłoś
Avatar
Colossus 2022-02-20, 2:04 1
Co za kretyn, coś takiego odjebać...
Zgłoś
Avatar
vivusanima 2022-02-20, 3:21
plastic napisał/a:

ciekawe. zbadaj się, czy nie masz początków schizofrenii. staraj się, aby w trakcie podejmowania ważnych decyzji był z tobą ktoś racjonalny.



Nie zesraj się.
Zgłoś
Avatar
burnjews 2022-02-20, 9:18 1
oddawanie dziecko pod opiekę zidiociałego truchła, które ledwo człapie na nogach tak się kończy.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2022-02-20, 9:20
Heliar napisał/a:

Trzymał kaszojada na ręce i nie patrzył gdzie stawia stopy, a stanął w punkcie zgięcia. Gdyby nie kaszojad to pewno by go nie przegięło za barierkę, a kaszojad nie pociągnął w dół. Patrząc dalej wstecz, gdyby nie kaszojad, to by zapewne patrzał, gdzie stawia stopy, więc śmiało można powiedzieć, że kaszojad zabił dziadka i przeżył. Wcześnie zaczyna jebana
Tylko nie piszcie, że moja logika jest porypana, moim zdaniem ma się całkiem nieźle, a doświadczenia z dzieciństwa kształtują nas na całe życie.



Że ty nadal jesteś kaszojadem
Zgłoś
Avatar
35i 2022-02-20, 9:54
burnjews napisał/a:

oddawanie dziecko pod opiekę zidiociałego truchła, które ledwo człapie na nogach tak się kończy.



Poczekamy , zobaczymy jak będziesz gadać za 20 lat.
Zgłoś
Avatar
AmonG 2022-02-20, 9:58
Trzeba patrzeć gdzie się stawia stopy już na pierwszym schodku i kurwa potem nie tańczyć jak pojeb. A ten tutaj jeszcze się wychylał. Dzieciak będzie miał traumę do końca życia.
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2022-02-20, 10:24
Jakby był kurduplem 165cm jak ja to by nie spadł
Zgłoś
Avatar
htp 2022-02-20, 10:28
~_Yarko_ napisał/a:

Filmy wrzuca się często w pośpiechu.
Bądźcie bardziej wyrozumiali, jeśli po dłuższej analizie materiału okazuje się, że pewne zdarzenia odbyły się inaczej.


Zwrot "wyrozumiali" nie ma sensu na tym portalu. Napisz jeszcze może "mądrzy, tolerancyjni"
Zgłoś
Avatar
35i 2022-02-20, 10:30 1
W życiu nie targałem trzyletniego gówniaka, a mam już wnuki. Gówniak ma sam popierdalać i ćwiczyć mięśnie, a nie być noszony. Jak się zmęczy, jest ławeczka. To nie chihuahua.
Zgłoś
Avatar
plastic 2022-02-20, 16:18
htp napisał/a:

Zwrot "wyrozumiali" nie ma sensu na tym portalu. Napisz jeszcze może "mądrzy, tolerancyjni"



zapomniałeś dodać " i pedałami", bo zapewne o tym właśnie marzysz peowski tani manipulancie. wypaczyć słowo "tolerancja" i pouczać innych to jedyna sztuczka jakiej udało ci się nauczyć.
miłego dnia życzę.
Zgłoś
Avatar
UrlichUrwich 2022-02-20, 18:35
W Szczecinie już 3 osoby skoczyły. Teraz ten wypadek (wiem - inne miasto) ale chodzi o liczbę zdarzeń w krótkim czasie w Centrach Handlowych. Te otwarte przestrzenie, te niskie barierki... tylko w takich miejscach. Może wreszcie ktoś pomyśli.
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-11-01, 16:08
plastic napisał/a:

zapomniałeś dodać " i pedałami", bo zapewne o tym właśnie marzysz peowski tani manipulancie. wypaczyć słowo "tolerancja" i pouczać innych to jedyna sztuczka jakiej udało ci się nauczyć.
miłego dnia życzę.



O, prawaczek się zesrał
Zgłoś