18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Na barana
~_Yarko_ • 2022-02-19, 15:42

Nawoj, Uzbekistan.
53-letni mężczyzna zmarł w wyniku upadku z ruchomych schodów w centrum handlowym, jego trzyletnia wnuczka przeżyła i trafiła do szpitala.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2022-02-19, 15:44 23
Wreszcie to zobaczyłem :O
Wiele razy widywałem jak głupi tatuś bierze dzieci na barana na takich schodach, tak jakby nie zdawał sobie sprawy, że to zbliżona do chodzenia z kimś na barana nad przepaścią i pomyślałem sobie, że nadejdzie kiedyś dzień, jak któremuś się ta kurwa głupota zemści.

P.S "wreszcie" nie oznacza, że napawa mnie to szczęściem, wręcz przeciwnie.
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2022-02-19, 15:47 1
Policeman napisał/a:

Wreszcie to zobaczyłem :O
Wiele razy widywałem jak głupi tatuś bierze dzieci na barana na takich schodach, tak jakby nie zdawał sobie sprawy, że to zbliżona do chodzenia z kimś na barana nad przepaścią i pomyślałem sobie, że nadejdzie kiedyś dzień, jak któremuś się ta kurwa głupota zemści.
P.S "wreszcie" nie oznacza, że napawa mnie to szczęściem, wręcz przeciwnie.



Z opisu wynika, że nie był to głupi tatuś, tylko głupi dziadziuś.
Zgłoś
Avatar
plastic 2022-02-19, 16:33 4
sadol sadolem ale to jest kurwa straszne oO
może mam jakiś miętki dzień, bo aż mną wszcząsło
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2022-02-19, 16:37 53
Was kiedy kto nosil na barana....Przeciez on trzymal dziecko na rekach, a nie na barana!
Zgłoś
Avatar
spiritquake 2022-02-19, 16:57 4
Policeman napisał/a:

Wreszcie to zobaczyłem :O
Wiele razy widywałem jak głupi tatuś bierze dzieci na barana na takich schodach, tak jakby nie zdawał sobie sprawy, że to zbliżona do chodzenia z kimś na barana nad przepaścią i pomyślałem sobie, że nadejdzie kiedyś dzień, jak któremuś się ta kurwa głupota zemści.
P.S "wreszcie" nie oznacza, że napawa mnie to szczęściem, wręcz przeciwnie.



Manolito666 napisał/a:

Z opisu wynika, że nie był to głupi tatuś, tylko głupi dziadziuś.



wiecie co to znaczy na barana?
Zgłoś
Avatar
Aleo 2022-02-19, 16:59 1
ale baran
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-02-19, 18:42
spiritquake napisał/a:

wiecie co to znaczy na barana?


To coś jak na pieska?
Zgłoś
Avatar
jozue 2022-02-19, 19:09 3
o kurwa co za idiota, szkoda że jego kaszojad też nie zdechł nie można przedłużać tak debilnych genów
Zgłoś
Avatar
kuzyng 2022-02-19, 19:46 2
Faktycznie różne gówno się tu ogląda, lecz to vidjo jest wstrząsające, niby nic a straszna tragedia...
Zgłoś
Avatar
paul78 2022-02-19, 19:48 2
jozue napisał/a:

o kurwa co za idiota, szkoda że jego kaszojad też nie zdechł nie można przedłużać tak debilnych genów



szkoda, że ty nie zdechłeś, nie pierdoliłbyś tyle w internetach
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-02-19, 19:59 11
Trzymał kaszojada na ręce i nie patrzył gdzie stawia stopy, a stanął w punkcie zgięcia. Gdyby nie kaszojad to pewno by go nie przegięło za barierkę, a kaszojad nie pociągnął w dół. Patrząc dalej wstecz, gdyby nie kaszojad, to by zapewne patrzał, gdzie stawia stopy, więc śmiało można powiedzieć, że kaszojad zabił dziadka i przeżył. Wcześnie zaczyna jebana

Tylko nie piszcie, że moja logika jest porypana, moim zdaniem ma się całkiem nieźle, a doświadczenia z dzieciństwa kształtują nas na całe życie.
Zgłoś
Avatar
glenton 2022-02-19, 21:08 9
jakim trzeba być zjebem żeby odjebać taki numer?
Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2022-02-19, 21:13 1
Filmy wrzuca się często w pośpiechu.
Bądźcie bardziej wyrozumiali, jeśli po dłuższej analizie materiału okazuje się, że pewne zdarzenia odbyły się inaczej.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-02-19, 21:54 1
Policeman napisał/a:

Wreszcie to zobaczyłem :O
Wiele razy widywałem jak głupi tatuś bierze dzieci na barana na takich schodach, tak jakby nie zdawał sobie sprawy, że to zbliżona do chodzenia z kimś na barana nad przepaścią i pomyślałem sobie, że nadejdzie kiedyś dzień, jak któremuś się ta kurwa głupota zemści.
P.S "wreszcie" nie oznacza, że napawa mnie to szczęściem, wręcz przeciwnie.



On ją trzymał na ręce.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie