18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Kozojeb 2013-09-24, 12:21 1
Bezmózgi chodzą na siłownie zamiast rozwijać się intelektualnie a nieudacznicy harują na budowie!
Zgłoś
Avatar
Irondew 2013-09-24, 13:08 9
helmanss napisał/a:

Bezmózgi chodzą na siłownie zamiast rozwijać się intelektualnie a nieudacznicy harują na budowie!



Jak masz mozg wiekszy od orzeszka to powinienies rozumiec ze rozwoj fizyczny jest rownie wazny. Cialo jest Twoja wizytowka
Zgłoś
Avatar
sunnychris 2013-09-24, 13:15 4
helmanss przejrzałem Twoje posty i stwierdzam z medyczną precyzją - jesteś jebnięty.

w jednym poście piszesz :
helmanss napisał/a:

Zagazować sterydziarzy! Marnują tylko cenne zasoby ziemi.



w innym :
helmanss napisał/a:

Cyklon B?! Chyba was powaliło! Tylko skończony skurwiel będzie żartował z obozów zagłady i nieszczęścia IIWŚ!



zdecyduj się w końcu czy wolno żartować z gazowania ludzi, czy nie
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-09-24, 15:13
radzą sobie chłopaki
Zgłoś
Avatar
Matush5 2013-09-24, 15:35 1
@ Betelgeuse

Ziomeczku - widzę, że Twój poziom intelektualny jest na poziomie ziemniaka w pomidorowej. Wiesz co to porównanie ? Wiesz co to ironia ? Jeżeli skończyłeś OHP to bardzo mi przykro, że jest głupi i nie douczony nie potrafisz zinterpretować niektórych porównań

Odpowiedz na te twoje żałosne PS

Ps. - Łał zajebiście byłeś na siłowni brawo gratuluje ja chodzę od 2 lat
Ps.2 - Co ma polonez do ferrari ? A to, że i jedno i drugie to samochód tyle, że polonez pomimo tego, że jest również samochodem nigdy nie będzie taki ładny, wytrzymały, szybki, mocny i ekstrawagancki. Ferrari jest również samochodem ale ma wszystko czego nie ma polonez
Ps.3 - O siłowni wiesz tyle co ja o kościele... JAk pisałem bałwanie siłownia jest w szerokim tego znaczenia sportem. Możesz ćwiczyć SIŁE, WYTRZYMAŁOŚĆ, RZEŹBĘ, DLA ZDROWIA tj. FITNESS i pochodne. Więc kolejna wtopa Na siłownie możesz chodzić 50 lat jeżeli będziesz wykonywał odpowiednie do tego co chcesz ćwiczenia to nigdy nie urośniesz tak samo nie musisz wcale być silny po prostu chcesz być zdrowy i ćwiczysz dla przyjemności nic konkretnego.
Ps.4 - Miłego dnia pół mózgu Nie mam zamiaru zniżać się do Twojego poziomu intelektualnego na poziomie OHP-owca.
Zgłoś
Avatar
djpolb 2013-09-24, 15:43 8
Na jednego sprytnego w Europie przypada całe stado w Afryce

Zgłoś
Avatar
boxcar 2013-09-24, 15:53 1
matush zjedz snickersa ;/
Zgłoś
Avatar
Anonymouz 2013-09-24, 16:13 1
sunnychris napisał/a:

@Anonymouz popracowałbyś trochę na budowie to wiedziałbyś o co chodzi... no ale wracaj na swojego orbitrek'a i ostrożnie bo Ci się odciski zrobią !

Dla Twojej informacji przepracowałem 2 lata na budowie. Jakieś pytania?
Zgłoś
Avatar
sunnychris 2013-09-24, 16:35 1
...może coś z uprawnień budowlanych :
Masa przedmiotów przenoszonych przez jednego pracownika, przy pracy dorywczej, nie może przekraczać:
A. 35 kg
B. 40 kg
C. 45 kg

wydaje mi się, że ta informacja Ci się przyda... wiesz, nie możesz się przemęczać na budowie bo później nie będzie siły jak pójdziesz do gym'u

Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 14.03.2000 r. w sprawie
bezpieczeństwa i higieny pracy przy ręcznych pracach transportowych.
Dz.U.00.26.313, zm.: Dz.U.00.82.930, Dz.U.09.56.462

ułatwię Ci zadanie gdzie szukać mądrości życiowych
Zgłoś
Avatar
Anonymouz 2013-09-24, 17:09
Nie mam zamiaru zniżać się do Twojego poziomu odpowiadając na to banalne pytanie, bo i tak nie ważne co napiszę, to będziesz się dalej mądrzyć a mi szkoda nerwów na Ciebie. Hejtuj dalej ludzi którzy dbają o swoje ciało i zdrowie.
sunnychris napisał/a:

wiesz, nie możesz się przemęczać na budowie bo później nie będzie siły jak pójdziesz do gym'u

Chodzę również na crossfit i tajski boks więc nie martw się o moją siłę. Jest wystarczająca i nadal rośnie. Idź lepiej mieszać klej a ja wrócę do pracy nad swoją sylwetką i wszyscy będziemy zadowoleni internetowy pozerku. ;**

p.s.
Polecam zakupić maść:


Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Radiator9000 2013-09-24, 17:34 2
Żeby tradycji stało się zadość

Zgłoś
Avatar
BuszującyWeZwłokach 2013-09-24, 19:57 1
sunnychris napisał/a:

@Anonymouz popracowałbyś trochę na budowie to wiedziałbyś o co chodzi... no ale wracaj na swojego orbitrek'a i ostrożnie bo Ci się odciski zrobią !



Trzeba w ogóle nie mieć ambicji żeby za fizycznego robić.
Zgłoś
Avatar
polibuman90 2013-09-24, 21:46 1
sunnychris napisał/a:

@Anonymouz popracowałbyś trochę na budowie to wiedziałbyś o co chodzi... no ale wracaj na swojego orbitrek'a i ostrożnie bo Ci się odciski zrobią !


Ja pracowałem na budowie ale i tak musiałem biegać na siłkę , żeby utrzymać siłe itd. Budowa jest dobra na kondycję, elastyczne ciało itd. Ale siłowni nie zastąpi.
Zgłoś
Avatar
Jamrock 2013-09-24, 22:47
Matush5 napisał/a:

@ Betelgeuse

ziemniaka w pomidorowej.



Jadłem taką u pepiczków, nie polecam! Fu
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-09-24, 23:49
o kurwa, jakie to świeże, nie no, pierwszy raz widzę coś takiego -_-

I to trafiło na FB?!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie