18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Avatar
labrador1 2012-06-14, 1:21
Łoooooooo oooooo oooooo łoooooooo z czego tu kurde rżyć? U gimbazy takie coś za szkołą co tydzień. Fakt faktem, że ładny cios. Pewnie o banana się pokłócili.
Zgłoś
Avatar
smyrnakrzaki 2012-06-14, 2:29
Ale oni wszyscy brudni czarni jacyś
Zgłoś
Avatar
madejp 2012-06-14, 7:29
tylko ten co klepnął biały. piwo
Zgłoś
Avatar
bartekmmm 2012-06-14, 15:36
wyłączcie głos, krzyki małp nie do zniesienia
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-06-15, 19:13
Dlaczego wciąż jest taka mentalność, że społeczeństwo zamiast gnoić uderzenia z partyzanta, jeszcze to popiera i chwali jak to udaje się znokautować uderzeniem w żuchwę?!
Zgłoś
Avatar
Nane0585 2012-06-15, 20:46
zachowanie gorsze niż u małp ;/
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-06-15, 20:52
Małe gnojki to zawsze z nienacka jak takie pizdy.
Zgłoś
Avatar
minetek 2012-06-15, 21:00 1
Zgłoś
Avatar
manieeek 2012-06-15, 21:04
Piwo bo murzyn dostał.
Zgłoś
Avatar
zuberos 2012-06-15, 21:08
to tak jakby wejść do dżungli pełnej goryli i innych drapieżników...ja pierdole nie dał bym rady
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-06-15, 21:36
mazuch napisał/a:

Dlaczego wciąż jest taka mentalność, że społeczeństwo zamiast gnoić uderzenia z partyzanta, jeszcze to popiera i chwali jak to udaje się znokautować uderzeniem w żuchwę?!



A przepraszam...miał się go najpierw zapytać o pozwolenie!?

- Ej mogę Ci zajebać?
- Nie...
- A to ja bardzo przepraszam...
Zgłoś
Avatar
Max Ibuprom 2012-06-15, 23:55
nie kufa mół go odepchnąć i przybrać pozycję bojową jednoznacznie wyrażając tym swoje intencję-chęc napierdalania sssie czyli. Hujoza na maksa.

Tak samo kopanie leżącego-jebane, przestraszone zwierzęta. Ja jak kie4dys napierdalałem słebego dresa i się położył po kopniaku(a trzeba zaznaczyć że się ćwiczyło, kopało i w worek napierdalalo za dawnych czasów) to nawet nei pomyslałem żeby mu buta zajebać tylko grzecznie poczekałem aż wstanie i tak po kilku chwilach doszedł prawy sierp w szczęke definitywnie kończac zabawe-także jak mamy wygrać to wygramy, a jak się boimy, niepotrafimy i musimy robić hujstwo to huj nam w dupe-ot co.

A najlepeij się nie bić bo to jest we większości przypadków tak przykre że aż żenujące ponad to powinniśmy(jesteśmy) być wielką jednością i kochać się nawzajem, ale żeby to wiedzieć to trzeba spojrzeć nad swoje przerośnięte i przestrasozne EGO.

xD
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-06-16, 11:05
Max Ibuprom napisał/a:

nie kufa mół go odepchnąć i przybrać pozycję bojową jednoznacznie wyrażając tym swoje intencję-chęc napierdalania sssie czyli. Hujoza na maksa.

Tak samo kopanie leżącego-jebane, przestraszone zwierzęta. Ja jak kie4dys napierdalałem słebego dresa i się położył po kopniaku(a trzeba zaznaczyć że się ćwiczyło, kopało i w worek napierdalalo za dawnych czasów) to nawet nei pomyslałem żeby mu buta zajebać tylko grzecznie poczekałem aż wstanie i tak po kilku chwilach doszedł prawy sierp w szczęke definitywnie kończac zabawe-także jak mamy wygrać to wygramy, a jak się boimy, niepotrafimy i musimy robić hujstwo to huj nam w dupe-ot co.

A najlepeij się nie bić bo to jest we większości przypadków tak przykre że aż żenujące ponad to powinniśmy(jesteśmy) być wielką jednością i kochać się nawzajem, ale żeby to wiedzieć to trzeba spojrzeć nad swoje przerośnięte i przestrasozne EGO.

xD



Dobrze więc, jak będę chciał Cię bić to najpierw dam Ci 3 podania i zdjęcia, potem Cię odepchnę i poczekam statutowe 14 dni na odpowiedź

A poważnie...Pierdolisz jak potłuczony...Chyba CI zawsze takiego partyzanta ludzie wypierdalają, że się tak bulwersujesz:D
Zgłoś
Avatar
Namikadze 2012-06-16, 11:05
A to dobre, jak zawsze większa małpa pada na pysk i to zawsze w takiej samej pozycji.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie