18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
harrisson 2016-02-14, 13:49 21
wygląda jak by u siebie był
Zgłoś
Avatar
P................e 2016-02-14, 14:07 83
Właściwie "ciapaty" to określenie Pakistańca i Hindusa, a nie Turka czy kogokolwiek innego kto ma skórę koloru jasnego gówna.

I taka ciekawostka, Turcja przez wiele lat była nam przyjazna. Jako jedyna nie uznała rozbiorów Polski. W Turcji swych przedstawicieli miały rządy powstańcze. Wielu Polaków dzięki uprzejmości Turków mogło prowadzić działalność polityczną na terenie ich państwa. W Turcji były tworzone również polskie oddziały wojskowe, a generał Józef Bem jest bardzo ważną dla Turków postacią.

Ogólnie Turcy w porównaniu z tą całą dziczą przybywającą do Europy Zachodniej są w porządku. Pracują, płacą podatki, nie wysadzają się. Większość z nich traktuje religię z dystansem (od wielu z nich usłyszałem "aa pierdolę ten cały ramadan") i ubierają się jak ludzie, a ich kobiety nie chodzą w workach na śmieci tylko w leginsach.
Zgłoś
Avatar
i................n 2016-02-14, 14:18 1
Poznałem jedną Turczynkę z erazmusa świetnie się integrowała i faktycznie miała cudowny tyłek w leginsach w ogóle mają bardzo pociągającą urodę duże ciemne oczy tylko na starość są brzydkie
Zgłoś
Avatar
rogal141 2016-02-14, 15:38 1
Pojedź do Niemiec dla przykładu Hannover. I zobacz jak się oni integrują. Zgadzam się z tym, że pracują i w sumie uczą języka ale to jest ok 30%. Reszta żyje w Swoim towarzystwie i ani me ani be po niemiecku. Tylko zasiłek.
Zgłoś
Avatar
bombel076 2016-02-14, 16:36 4
Jakiś wkurwiający ten pacjent.
Zgłoś
Avatar
A................h 2016-02-14, 16:37
harrisson napisał/a:

wygląda jak by u siebie był



Miałem napisać to samo.
Zgłoś
Avatar
C................c 2016-02-14, 16:54
Arch napisał/a:



Miałem napisać to samo.



bombel076 napisał/a:

Jakiś wkurwiający ten pacjent.



wy pewnie jesteście pedałami w rurkach
Zgłoś