18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Rzucenie butami w kobietę siedzącą na asfalcie wyzwala w niej agresję, która objawia się rzucenie jednym z owych butów w samochód co z kolei rozsierdza kierowcę. Czyni on jej pobicie za uszkodzenie samochodu. A był to Jarod Broussard w wieku lat 35.

Zgłoś
Avatar
janlew 2018-04-23, 14:46 16
"W USA własność jest święta" + "Łobuz kocha najbardziej" + "Dawanie dupy podejrzanym etnicznie" = Dobrze jej tak, a pewnie teraz jej teksańscy bracia poprawią, a didindu nafingowi zrobią to co tradycja ich dziadów nakazuje. O ile mają jaja, a że to Texas nie pedalski NY, więc pewnie mają.
Zgłoś
Avatar
Sinan 2018-04-23, 14:57 15
Ale się małpiszon wykurwił na bananie w dziewiętnastej sekundzie
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-04-23, 22:52 2
Znowu się okazuje że z byle powodu pobić laske potrafi tylko murzyn. Jakie to jest przewidywalne.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-04-24, 9:34 4
Mentalność białych pizd co lubią multikulti jest dla mnie niesamowita. Można by o tym książki pisać.
Bierze sobie takiego opalonego albo kozojeba i wszyscy jej mówią jak to się skończy a ta pierdoli, że to tylko stereotyp a jej ptyś jest inny.
Potem dostaje wpierdol raz, drugi, trzeci albo dosłownie traci głowę dla niego i następna tępa biała dziwa pomimo tego co spotkało jej koleżankę znów pierdoli wszystkim, że tym razem będzie inaczej z jej jebanym księciem na latającym dywanie.

Did I ever tell you what the definitione of insanity is?
[YouTube]http://www.youtube.com/watch?v=7n_1zsCVBxw[/youtube]
Zgłoś
Avatar
timmy77 2018-04-24, 21:35 1
@up
Jak mi by jakaś zajebała w samochód, który pucowałem przez 4 godziny na sezon to też bym sprzedał wychowawczego, każdy inny by zajebał w takiej sytuacji wychowawczego I nie, nie mam e46 ani bmw, po prostu lubię zadbać o lakier.
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-04-24, 21:44 1
Velture napisał/a:

Did I ever tell you what the definitione of insanity is?
[YouTube]http://www.youtube.com/watch?v=7n_1zsCVBxw[/youtube]


Jak dla mnie ta przemowa Vaasa o szaleństwie idealnie pasuje do polskiej sytuacji politycznej, którą znamy od lat.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2018-04-24, 21:46 1
@timmy77 lakier na paznokciach chyba

wiem wiem, najebalbys kazdemu, kazdego bys zabil jednym machnięciem torebki... w internecie wpierdolisz kazdemu i wyruchasz kazdą laskę.
Zgłoś
Avatar
ARock 2018-04-24, 21:53
Z innej perspektywy i troche wiadomosci o tym:

www. fox4news. com/news/man-arrested-after-viral-video-of-deep-ellum-assault

dalem spacje po www. i po fox4news. bo kuwa od 20 postow mozna dodawac linki zewnetrzne. Moze mod to poprawi
Zgłoś
Avatar
DiegoEve26 2018-04-25, 1:37
Prawie sam się zabił, zjeb.
Zgłoś
Avatar
Mixy321 2018-04-25, 5:26
Też bym się wkurwil jakby baba rzuciła w Toyotę Super, ale u mnie nie rzuci bo nie mam
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-04-25, 6:38
TB303
to nie temat polityczny, a ty znów włączasz politykę
choć wiem że wolisz ekipy złodziei i sprzedawczyków
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-04-25, 13:52
edek.bajzel napisał/a:

TB303
to nie temat polityczny, a ty znów włączasz politykę
choć wiem że wolisz ekipy złodziei i sprzedawczyków


Dobra 'elfis' cicho bądź.
Poza tym nie włączyłem polityki, tylko to była taka wolna myśl.
PS Złodzieje rządzą do teraz.
Zgłoś