18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Na ławce w parku
zygmuntor • 2013-07-25, 20:42
Siedzi sobie młoda kobieta na ławce w parku, podchodzi do niej brudny i śmierdzący menel z butelką wina i zagaduje;
- dawaj rozpijemy tą flaszkę, a potem zrobisz mi laskę...
- człowieku, co ty sobie wyobrażasz?! Nie jestem żadną tanią menelską dziwką!!!
- to co robisz w moim łóżku?
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-07-25, 20:56 65
kurwa zajebiste

siedi menel na ławce , wyciąga tanie wino , łyka jednym haustem po czym wyciaga fujere i zaczyna walic kapucyna !

po wszystkim wstaje , przeciaga sie i mówi : ach ten szampan i dziwki

Zgłoś
Avatar
gryzly123 2013-07-25, 23:29
dobre, leć na główną!
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-07-25, 23:41 2
Zgłoś
Avatar
freaky 2013-07-25, 23:53 12
Na ławce w parku siedzi atrakcyjna, dystyngowana kobieta. Opierając jedną nogę na drugiej, subtelnie odsłania szykowną kieckę i z gracją przewraca kolejne kartki pasjonującej książki. Po chwili zza krzaków wyłania się brudny i cuchnący kloszard, po czym bezceremonialnie dosiada. Zniesmaczona widokiem jejmość z grymasem politowania odwraca głowę. Po chwili bezdomny wygrzebuje z pobliskiego śmietnika nadgryzioną kanapkę i ze smakiem się zajada. Kobieta z niedowierzaniem, ledwo powstrzymując odruch wymiotny próbuje powrócić do lektury, gdy nagle ten odrywa sobie z pięty strupy pokryte mięsem. Kobieta nie wytrzymuje i puszcza soczystego pawia.
Mężczyzna patrzy i lekceważąco:
- ja pierdolę, co za chlew...
Zgłoś
Avatar
K................k 2013-07-26, 10:31
zwirz13 napisał/a:

kurwa zajebiste

siedi menel na ławce , wyciąga tanie wino , łyka jednym haustem po czym wyciaga fujere i zaczyna walic kapucyna !

po wszystkim wstaje , przeciaga sie i mówi : ach ten szampan i dziwki



Co to za zjebana moda na stawianie spacji przed przecinkiem? Nie uczyli Cię pisać na komputerze?
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2013-07-26, 23:12
Ten kawał był tu już w 2007. Akurat przeglądam "od końca" podlinkuję.

edit: albo i nie było...
Zgłoś