18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
co roku, w nocy 1 i 2 sierpnia, widnieje symbol "Polski walczącej" na wieżowcu Rondo 1 przy rondzie ONZ (którego praktycznie już nie ma):


Po prawej widnieje obrzydliwa pamiątka po PRL-u; po północy gaśnie dolna część

Materiał własny, zrobiony przed chwilą
Zgłoś
Avatar
c................0 2013-08-01, 9:32 2
jazda123 napisał/a:

@czarek00

Stalin odbudował Warszawe? a ja myślałem że Polacy!



A na czyje rozkazy ją odbudowali? Kto dostarczał w początkowej fazie odbudowy Polski surowców i inżynierów budowlańców (a tak w ogóle w waszym uwielbianym fanatycznie powstaniu ilu zginęło przyszłych inżynierów mogących pomóc w odbudowie powojennego kraju)? Owszem możemy się rozdrabniać to wyjdzie na to że to natura tworząc surowce naturalne odbudowała Polskę
Zmień sobie Stalina na Związek Radziecki i będziesz zadowolony.
Zgłoś
Avatar
D-Rose 2013-08-01, 9:32 22
Jarrt napisał/a:


Fajnie się ją zwiedzało w podstawówce?

Mo strzelaj gówniaku



Zgłoś
Avatar
KwasiborskiJerzy 2013-08-01, 9:32
@owek dzięki, chętnie przeczytam
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2013-08-01, 9:39 3
no i na chuj promujecie tą zbrodnie
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2013-08-01, 9:49 2
Cytat:

Wszyscy święci, hej do stołu!
W niebie uczta: polskie flaczki
Wprost z rynsztoków Kilińskiego!
Salcesonów pełna misa.
Świeże, chrupkie. Pachną trupkiem

Tadeusz Gajcy

Fraszka z rana jak śmietana.
Zgłoś
Avatar
zarpion 2013-08-01, 9:51 2
Pamięć o Powstaniu Warszawskim jest potrzebna, na przykład po to aby wiedzieć, pamiętać i uczyć się, że za ten Kraj, za Polskę można było i trzeba walczyć nawet jeśli szanse na wygraną są znikome, że należy pokazać wrogowi, że choćby chciał i bardzo się starał ten Naród tu będzie i nie ma szans na Jego dobrowolną konwersję.

Takiego patriotyzmu jak ludzie, którzy ginęli w postaniach nie znają już dzieciaki w dzisiejszych czasach. Ile potrzeba był miłości do Ojczyzny, żeby ginąć i tracić bliskich w jej imię. Tej miłości zazdroszczę kombatantom.
Zgłoś
Avatar
boberm 2013-08-01, 9:54
Jarrt napisał/a:

Mo strzelaj gówniaku



Pif paf ty kurwo
Zgłoś
Avatar
damyrade20 2013-08-01, 9:55
fhMichaelo napisał/a:

Uprzedzam idiotów, którzy będę biadolić, że Powstanie nie potrzebne, że zginęło 200 tysięcy cywili, że piękne miasto zburzone.
Nie wytykajcie tego Polakom.



Dodam jeszcze że łatwo jest oceniać z perspektywy czasu, podczas gdy w powstaniu liczy się "tu i teraz", nikt nie myśli, nie robi analiz, zresztą co ja się będę męczył, Linda to bardzo dobrze wyjaśnił:

sadistic.pl/wywiesmy-flage-vt218384,15.htm2373329 post pana buzzy88
Zgłoś
Avatar
KwasiborskiJerzy 2013-08-01, 10:04
@damyrade20 właśnie o tym mówiłem
Zgłoś
Avatar
Rumcajs_Rozpruwacz 2013-08-01, 10:20
Potrzebne, nie potrzebne. Warszawiacy wtedy nie mogli określić konsekwencji tego działania. Śmieszne jest, że często spotyka się określenie: "gdyby nie oni to mówiłbyś dzisiaj po szwabsku gimbie jebany". Heh czesi się od razu poddali, a nie mówią po Niemiecku, a nie można powiedzieć, że żyje im się gorzej niż nam, wręcz przeciwnie. Można mówić, że Polacy, krew i honor itd. a Czesi to tchórze, ale po prostu chyba potrafili określić swoje siły. Wyszło jak wyszło płakanie nad rozlanym mlekiem to domena ludzi nie potrafiących ogarnąć się w życiu. Wiadomo, że powinniśmy wspominać i wielbić powstańców, bo bohaterów trzeba wielbić, ale zastanawiać się czy powstanie było potrzebne czy nie to juz troszeczkę bez sensu.
Zgłoś
Avatar
cys23 2013-08-01, 10:34
I to jest wasz problem, lewackie szmaty...zostawilibyście swój kraj byle komu kto chce tu wjechać...

To właśnie tacy ludzie jak wy promujecie zasrane multi-kulti, szerzenie pedalstwa i popieracie unię europejską, a potem pierdolicie, że w Polsce jest jak jest.

Wiecie na czym polegała siła dawnej Polski? Na woli do walki i patriotyźmie narodu. Teraz mamy traswestyte w rządzie, palikota populistę i donalda, który nastawia dupy ze wszystkich stron granic Polski.

I choć z przykrością o tym mówię, to mam nadzieję że pewnego pięknego dnia wpadną do nas obce wojska. Wtedy niech prawdziwi polacy giną za kraj, ja razem z nimi. A wy ciągnijcie pały pod symbolem niebieskiej flagi z gwiazkami, sprzedawajcie się reżimowi unii.

Cześć i Chwała Bohaterom!
Zgłoś
Avatar
c................0 2013-08-01, 10:42 3
Zaczeły się uroczyste obchody kolejnej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Powstańcy zasługują na pamięć i hołd, ale data 1 sierpnia jest źle wybrana. Czci bowiem bardziej wybuch powstania niż jego uczestników i ofiary.

Ta data utrudnia rzetelną ocenę historyczną powstania. Uniemożliwia też potępienie bezmyślnych sprawców zbrodni, jaką było wysłanie na niepotrzebną śmierć tysięcy Polaków, w tym dzieci i młodzieży.

Powstanie pochłonęło prawie dwieście tysięcy ofiar. Ponad dwukrotnie więcej niż wybuch bomby atomowej w Hiroszimie łącznie ze zgonami na chorobę popromienną. Całkowitemu zniszczeniu uległa nasza stolica.

Jeśli naprawdę chcemy oddać hołd tym, którzy walczyli i zginęli trzeba przesunąć obchody o 63 dni.

cys23 napisał/a:


I choć z przykrością o tym mówię, to mam nadzieję że pewnego pięknego dnia wpadną do nas obce wojska. Wtedy niech prawdziwi polacy giną za kraj, ja razem z nimi.



Oczywiście że tak na mięso armatnie biorą najpierw najgłupszych i najmniej użytecznych więc się nadajesz.

Kim jest „Prawdziwy Polak”? Definicja jest niejednoznaczna:

Prawdziwy Polak to przede wszystkim katolik, katolik z dziada pradziada, od pokoleń przepełniony religijnością. Wychowany w duchu chrześcijaństwa, uczęszczania do kościoła i codziennej modlitwy. PP (Prawdziwy Polak) nie akceptuje innych światopoglądów – jedyny prawdziwy to światopogląd chrześcijański – katolicki. Wysuwa się więc kolejna część definicji zmieniająca nieco początkowego PP na PPK (Prawdziwy Polak Katolik). Czym więc charakteryzuje się owy PPK? Przywiązanie do tradycji jest jednym ze znaków rozpoznawczych PPK. Świętuje ochoczo każde niepowodzenie i tragedie jakie spotkały Polskę począwszy od IIWŚ przez Katyń, Powstanie Warszawskie, Obronę Jasnej Góry itd. Itp. Co jeszcze? W ciągu roku obchodzi 367 dni świątecznych począwszy od wspominek na dużych świętach jak Wielkanoc lub Boże Narodzenie kończąc.

Dla PPK największym autorytetem jest Jan Paweł II (aka Karol Wojtyła). JPII dla PPK jest niekwestionowanym bohaterem narodowym, który sprawił że upadł komunizm, że w sklepach jest coś więcej niż ocet. PPK codziennie modli się żarliwie do obrazka JPII, który wisi (lub stoi) obok figurki lub obrazka Najświętszej Maryi Panny zawsze dziewicy Królowej Polski (w skrócie NMPzdKP).

PPK wie, że Polska jest atakowana ze wszystkich stron przez siły bliżej nieokreślone, które dążą do obalenia aktualnej monarchii i władczyni Polski – NMPzdKP. PPK wie również, że tylko Prawdziwe Polski Katolicki Rząd (PPKR) jest w stanie Polskę ochronić przed siłami wiadomymi.

PPK mieszka już w IV Rzeczpospolitej Polskiej (IVRP) która jest ucieleśnieniem marzeń każdego PPK.

PPK jest przeciwko łamaniu prawa boskiego. Nie pozwala na zapłodnienia InVitro, badania genetyczne, aborcję, eutanzję, antykoncepcję, wróżenie z fusów (jakiekolwiek wróżenie), ezoterykę, wierzenie w coś innego niż JPII (ewentualnie w Chrystusa). PPK nie pozwala na nic co mogłoby odciągać uwagę od Boga.

PPK jest z reguły zapalonym czytelnikiem, w swojej biblioteczce domowej posiada wszystkie książki, wierszyki, encykliki i tomiki napisane przez JPII, dla urozmaicenia ma też Żywota Świętych oraz oczywiście Biblię. Statystyczny PPK rozumie nie więcej niż 18% z tego co czyta.

PPK nie tylko czyta, ogląda również filmy oraz spogląda na programy telewizyjne. Ulubione filmy PPK to: Karol człowiek, który został papieżem, Karol papież, który pozostał człowiekiem, Karol, człowiek, który pozostał Wojtyłą. Oprócz filmów Baśniowo Historycznych ogląda z lubością – Jezuza z Nazaretu i Siostrę Faustynę. PPK czasami ogląda programy publicystyczne i informacyjne, niestety rzadko ponieważ nie rozumie prawie nic z tego co tam mówią. Dlatego ma swój kanał telewizyjny o nazwie Telewizja TRWAM, który w prosty sposób mówi, że -„ten to mason, a tamten Żyd” PPK dobrze rozumie, że mason i Żyd są źli i to mu wystarczy.

PPK ma poczucie obywatelskiego obowiązku, więc na wybory biegnie głosować po wysłuchaniu wytycznych z ambony. PPK wie, że nie wolno głosować na komunistów, głosuje tylko na kandydatów PPKR.

PPK chce i pragnie aby kościół katolicki był silny, dlatego często przedstawiciele PPK zasiadają na wysokich szczeblach władzy. Dzieki temu mogą oddawać KrK ziemie i nieruchomości za darmo lub za 1% wartości. PPK na wysokim stanowisku (PPKnws) oddaje dziesiątki milionów złotych (nomenomen publicznych) na różne budowle sakralne. PPKmws wspomaga KrK z budżetu państwa kwotami kilku miliardów złotych rocznie.

Kilka podstawowych „myślotworów” PPK:

- Patriotom może być tylko Polak Katolik, nikt inny,
- Polak musi być katolikiem!
- PPK czci JP2 (na drugim miejscu jest Maryja Zawsze Dziewica, na końcu Bóg),
- PPK jest przeciwko wszystkiemu na starcie (chyba, że ksiądz powie coś innego),
- PPK głosuje tak jak proboszcz nakazuje,
- PPK wie, że Polska jest najwspanialszym krajem na świecie, ale wciąż atakowana przez siły szare i nienawistne.

Reasumując PPK jest człowiekiem niezwykle ciemnym. Człowiekiem, który samodzielne myślenie utracił niedługo po narodzinach.
Zgłoś
Avatar
cys23 2013-08-01, 11:07
@up

O.o czyli że już nie ma patritów i prawdziwych polaków? :O
Idąc twoim tokiem myślenia, prawdziwy hiszpan to muzułmanin, patriota anglik posuwa swoją siostrę, a szwed bez brody i hełmu wikingów to nie szwed...

Czyli kopernik nie był Polakiem, bo działał niezgodnie z zasadami kościoła?

Pierdolisz od rzeczy z tym JPII i tv Trwam...
Zgłoś
Avatar
greene 2013-08-01, 11:22
cys23 napisał/a:

@up

O.o czyli że już nie ma patritów i prawdziwych polaków? :O
Idąc twoim tokiem myślenia, prawdziwy hiszpan to muzułmanin, patriota anglik posuwa swoją siostrę, a szwed bez brody i hełmu wikingów to nie szwed...

Czyli kopernik nie był Polakiem, bo działał niezgodnie z zasadami kościoła?

Pierdolisz od rzeczy z tym JPII i tv Trwam...



ja pierdole..
Zgłoś
Avatar
Hespe 2013-08-01, 11:31
Szczerze, to osobiście nie mam nic do powstania Warszawskiego, a nawet jestem dumny z przodków... jednak tak czy inaczej są konsekwencje naszej upartości... Przez to, że Polska to był kraj ludzi odważnych, walczących, toteż została zrujnowana i mamy barierę cywilizacyjną pomiędzy innymi krajami zachodu... Ja osobiście na to nie narzekam, ale wkurwiają mnie teraz ludzie, którzy narzekają na rządy, bezrobocie, wysokie podatki i chcą wszystko "naprawiać siłą" niczego się nie nauczyliście? Gdybyśmy nie walczyli w II WŚ to na pewno łatwiej poradzilibyśmy sobie z komunizmem ( bo to akurat było nieuniknione ) Bylibyśmy mniej zniszczeni, zapewne przetrwałoby dużo więcej zdolnych ludzi, zarówno ze środowiska naukowego jak i politycznego.

Ja nie narzekam na to co się dzieje teraz, bo to ma racje bytu po takiej historii, ale wkurwiają mnie napinacze, którzy myślą, że należy im się wszystko, którzy narzekają na bezrobocie, na chujowy system... Poza narzekaniem nic im nie pozostaje, a prawda jest taka, że każdy jeśli się postara, to może zostać kimś
Dobry ślusarz będzie doceniany w całym mieście, dobry kucharz też będzie miał dobrze... itp Zamiast narzekać ludzie mogliby zrobić wreszcie coś ze swoim obsranym życiem... Po prostu nie można patrzeć się na inne kraje z zazdrością, bo tam byle fachmistrz zarobi 2x więcej niż polski inżynier... Trzeba po prostu się rozwijać i się nie poddawać jeśli się oczywiście kocha Polskę, bo znowu będzie, że jakaś ciota, która nie potrafi dobrze się wysłowić zostanie prezydentem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie