18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:18
🔥 Środkowy palec - teraz popularne
🔥 Macanie chleba w supermarkecie - teraz popularne
Na polowaniu
~Velture • 2017-10-24, 20:05
Z piesełami na polowaniu

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2017-10-24, 22:47
Mogło być niewesoło. Dziki to prawdziwe leśne przeskurwysyny.

______________

Opis
Zgłoś
Avatar
mit2 2017-10-24, 22:55 1
Dzikowi się spodobało - popatrzcie jak merda ogonkiem

______________

Hitler był lewakiem
Jebać wszystko na wschód od Polski.
Zgłoś
Avatar
P................m 2017-10-24, 23:06
Kuuurwa ja na takiego dzika w klapkach najebany z ASG napierdałałem, goniąc za całym stadem - a wy się spuszczacie nad jednym przyczajonym strzałem z kilku metrów? Co wy w ogóle o życiu wiecie Byle gównem można wam zaimponować
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2017-10-24, 23:15
Za odstrzelenie tego skurwysyństwa piwko! dzików jest po prostu za dużo.

______________

Post ma charakter satyryczny i nie ma na celu kogokolwiek obrażać ani nawoływać do nienawiści.

Gwarą jadę i stawiam spację przed znakami interpunkcyjnymi. Zdania zaczynam z małej litery tylko po to aby zdenerwować takiego capa jak ty leszczu.
Zgłoś
Avatar
pootisman 2017-10-24, 23:28 7
Najlepszy był moment na końcu w którym Dzik i Myśliwy patrzą na siebie nawzajem i prawie słyszałem myśli obu które brzmiały "O kurwa..."

______________

Pootisbird is a bird man
Zgłoś
Avatar
mrfreak16 2017-10-25, 0:23 4
Cytat:

Kuuurwa ja na takiego dzika w klapkach najebany z ASG napierdałałem, goniąc za całym stadem - a wy się spuszczacie nad jednym przyczajonym strzałem z kilku metrów? Co wy w ogóle o życiu wiecie Byle gównem można wam zaimponować



Japa tam koniu
Zgłoś
Avatar
karolo_m 2017-10-25, 7:36 2
kenzol napisał/a:

Miał dużo szczęścia. Do dzika nie strzela się frontem w łeb, bo krzywizna łba, mocne kości i gęsta gruba szczecina sprawią że pocisk tylko go draśnie i rozsierdzi. Do dzika strzela się jak stoi bokiem.



Pierdolisz Waćpan.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-10-25, 8:09
Prosiłem napisał/a:

Kuuurwa ja na takiego dzika w klapkach najebany z ASG napierdałałem, goniąc za całym stadem - a wy się spuszczacie nad jednym przyczajonym strzałem z kilku metrów? Co wy w ogóle o życiu wiecie Byle gównem można wam zaimponować


Kupuj GoPro i wrzuć filmik jak następnym razem najebany będziesz z pistoletem na plastikowe kulki biegał za stadem dzików.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2017-10-25, 9:26
muszkin89 napisał/a:

Jebaniec, że mu ręką nie drygnęła jak sie dzik na niego przymierzył...



Dziki nie są takie duże. No chyba ze sam jesteś kurdupel.
Zgłoś
Avatar
jimiq 2017-10-25, 9:51 2
pootisman napisał/a:

Najlepszy był moment na końcu w którym Dzik i Myśliwy patrzą na siebie nawzajem i prawie słyszałem myśli obu które brzmiały "O kurwa..."



tak te "o curva..." to myśliwy który właśnie się zorientował o zawartości własnych portek z tyłu...
Zgłoś
Avatar
Catar 2017-10-25, 11:03
Dobry lur
Zgłoś
Avatar
Alonso 2017-10-25, 12:07
Ja pierdole, od dziś nie chodzę z psem do lasu. Jeszcze jakiegoś potwora wywabi.
Zgłoś
Avatar
xMASKARx 2017-10-25, 17:31
Skrzynka piwa dla strzelającego !! GJ
Zgłoś
Avatar
razak 2017-10-27, 10:42
dzik sie cieszy. na koniec merda ogonkiem
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów