18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
MalcolmX 2023-05-12, 13:35 5
Zakręciła się jak fryga!
Jak w piosence o Marianie:
" Leży Marian leży i wije się w bólach.
Jutro chcesz na spacer, no to już o kulach."
Zgłoś
Avatar
Suczka_Stefana 2023-05-12, 13:40 10
Dlatego nie rusza się dopóki wszyscy piesi nie opuszczą przejścia, bo zawsze może ktoś jeszcze wbiec. A ten duży, co ch...a z góry widzi to już w ogóle dał plamę. W sumie to nawet dosłownie
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2023-05-12, 13:57 1
Aż mnie kiszki skręciło na widok tego.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-05-12, 13:58 6
"Piesza weszła przed ciężarówkę zamiast przez pasy."

Nie. Weszła na pasy, ale ciężarówka miała ją gdzieś...

...pod kołem.
Zgłoś
Avatar
jasypan 2023-05-12, 14:08 30
Suczka_Stefana napisał/a:

Dlatego nie rusza się dopóki wszyscy piesi nie opuszczą przejścia, bo zawsze może ktoś jeszcze wbiec. A ten duży, co ch...a z góry widzi to już w ogóle dał plamę. W sumie to nawet dosłownie



Dlatego w takich sytuacjach nie ważne że masz pierwszeństwo, dopóki nie złapiesz kontaktu wzrokowego z kierowcą, nie przechodzisz. Zapamiętaj sobie to Suczko, a nie skończysz jak ta tępa pizda z nagrania.
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2023-05-12, 14:32 1
był krab teraz krecik


pomimo zmiany środka transportu to rezultat ten sam
Zgłoś
Avatar
Suczka_Stefana 2023-05-12, 14:39 2
jasypan napisał/a:

Dlatego w takich sytuacjach nie ważne że masz pierwszeństwo, dopóki nie złapiesz kontaktu wzrokowego z kierowcą, nie przechodzisz. Zapamiętaj sobie to Suczko, a nie skończysz jak ta tępa pizda z nagrania.



Kolego wypowiedziałam się jako kierowca. Zapamiętaj to sobie a nie skończysz w ciupie jak ten z ciężarówki

Zgłoś
Avatar
Lubie_w_dupe 2023-05-12, 14:52
Ej, ona chciałą sie z kimś napierdalac że tak rączkami macha?
Zgłoś
Avatar
jasypan 2023-05-12, 15:02 6
Suczka_Stefana napisał/a:

Kolego wypowiedziałam się jako kierowca. Zapamiętaj to sobie a nie skończysz w ciupie jak ten z ciężarówki



Skoro masz ograniczone pole widzenia, to skąd masz wiedzieć czy wszyscy zeszli z pasów? Prawdopodobnie nie widział jej w ogóle. Zapamiętaj to sobie i nie wsiadaj nigdy za kierownicę dużych pojazdów.
Zgłoś
Avatar
mrdick 2023-05-12, 15:06
Jak masełkiem po chlebie
Zgłoś
Avatar
Suczka_Stefana 2023-05-12, 17:17
jasypan napisał/a:

Skoro masz ograniczone pole widzenia, to skąd masz wiedzieć czy wszyscy zeszli z pasów? Prawdopodobnie nie widział jej w ogóle. Zapamiętaj to sobie i nie wsiadaj nigdy za kierownicę dużych pojazdów.



Znasz zasadę "nie widzę - nie jadę"? Rozkminiaj sobie zresztą jak chcesz, bo widzę, że tu u podstaw jest problem.
Zgłoś
Avatar
royal86 2023-05-12, 19:56 1
Czy tylko ja zauważyłem, że ta osoba nie była na przejściu tylko weszła na nie idąc na skos zza ciężarówki bezpośrednio przed nią? Kierowca nie miał szans jej zobaczyć
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2023-05-12, 20:52
Dlaczego to ma tak mało piw!? Chyba stare pokolenie Sadoli się wykrusza pomału na rzecz kwejkowiczów, wykopowiczów i gimbazy

Wielka szkoda, bo materiał w sam raz na ten portal.
Zgłoś
Avatar
jasypan 2023-05-12, 21:56 2
Suczka_Stefana napisał/a:

Znasz zasadę "nie widzę - nie jadę"? Rozkminiaj sobie zresztą jak chcesz, bo widzę, że tu u podstaw jest problem.



To ile byś stała na tym przejściu będąc na jego miejscu? Skoro w każdej chwili ktoś może wejść a Ty go nie zauważysz.
Zgłoś