18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
Avatar
fayhan 2013-05-02, 21:51 1
Nie wierze ludzie to jest sadistic! Wiec kota powinienes wyruchać i jeszcze mu druga puszke na dupe założyć dla wyrównania balastu
Zgłoś
Avatar
19kristofer95 2013-05-02, 22:10
A kot w swojej wielkiej wdzięczności... spierdolił
Zgłoś
Avatar
dudziak-klimek 2013-05-02, 22:30 1
Mam jedno zajebiste pytanie, skąd do chuja wzioł się tam ten bohater ???i ten kot z puszką na głowie ? prowokacja ... jakiś psychol jara się fajnymi komentarzami.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-05-02, 22:41 1
Cieszy mnie, że są normalni ludzie i że ten koleś zachował się normalnie, pomagając temu kotkowi. Biedny, ciekawe czy sam tam włożył tę głowę czy jakiś skończony kretyn to zrobił.

kondziovsky napisał/a:

tyle tych kotów na świecie, w internecie na każdym kurwa kroku, nie macie ich dość? facet z jajami, ale moim zdaniem jeden sierściuch z łbem w puszce nie zrobiłby różnicy gdyby zdechł.



Jeden taki jak ty też nie robiłby róznicy, gdyby zdechł.

ema104 napisał/a:

Mam jedno zajebiste pytanie, skąd do chuja wzioł się tam ten bohater ???i ten kot z puszką na głowie ? prowokacja ... jakiś psychol jara się fajnymi komentarzami.



Wioł? Co to kurwa znaczy?
Zgłoś
Avatar
patkaIze 2013-05-02, 23:15
szkoda, że nie było kierowcy autobusu, który zacząłby bić brawo...
Zgłoś
Avatar
Fullmoon 2013-05-03, 0:32 2
piotrekp25 napisał/a:

no i po huja mu to zdjołeś



po to żebys sie nad czym mial zastanawiac

CDBlaze napisał/a:

Pewnie sam głowę kotu wpierdolił i teraz zgrywa bohatera...



na pewno

Spedi napisał/a:

nie lubie kotow...
a tak poza tym pewnie sam wsadzil glowe tego kota do puszki tylko po to zeby go pozniej wyciagnac i zrobic furore na sadisticu



kolejny idiota

patkaIze napisał/a:

szkoda, że nie było kierowcy autobusu, który zacząłby bić brawo...



i godzilli w tle walczacej z ufo ....

tyle debilnych komentarzy pod tym tematem jest że aż musiałem podnieść ich poziom
Zgłoś
Avatar
adris 2013-05-03, 2:39
Każde zwierze, parszywe czy nie, ma prawo do życia, taki zwierzak po prostu szuka jedzenia [bo wszystko inne już opróżnione przez cyganów]. Skąd ma wiedzieć co jest bezpieczne a co nie, to do dzisiaj spotyka się takich debili co wkładają sobie słoik w dupsko, albo palce w szprychy jadącego motoru, czy też cygana kradnącego przy kamerach, w tesco, przy komisariacie, niedaleko sądu... połączonego z więzieniem
Zgłoś
Avatar
k................K 2013-05-03, 2:50 1
szacunek dla gościa, niby nic wielkiego ale większość ludzi ani by się nie schyliła, żeby pomóc temu zwierzakowi. Piwo!
Zgłoś
Avatar
haremario 2013-05-03, 11:02
no no koty to ścierwo
Zgłoś
Avatar
adris 2013-05-03, 12:16 2
Podobnie jak człowiek
Zgłoś
Avatar
Novik 2013-05-03, 15:09
;d az miło
Zgłoś
Avatar
NecroVision 2013-05-04, 12:44
Aż przypomniał mi się temat z filmikiem, jak ktoś znalazł zabetonowanego do połowy kota w słupie...
No kurwa tutaj owszem kot wjebał się tam sam, ale to tylko zwierzaki i tuzami intelektu kurwa nie są...
Ale ludziom, którzy betonują kota żywcem, ku własnej chorej uciesze zabetonował bym chuje w dupach z porządnym zbrojeniem w środku.
Zgłoś