18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
Avatar
Misieq 2018-11-19, 12:54 43
Hamerykańce budują kartonowe domki, ale naczepy za to solidne.
Zgłoś
Avatar
jasypan 2018-11-19, 13:16 24
Cmentarze są pełne tych co myśleli że zdążą i tych co mieli pierwszeństwo.
Zgłoś
Avatar
Byku35 2018-11-19, 13:49
stoi dobry Bóg...
Zgłoś
Avatar
@ndrew 2018-11-19, 18:02 3
Właśnie solidne są europejskie bo na ramie a oni mają samonośny szajs. Gdyby ta naczepa na filmie była załadowana to by się rozpadła. Dodatkowo była trafiona w osie czyli najmodniejszy element.
Zgłoś
Avatar
QuarioX 2018-11-19, 18:20
Na miejscu gościa miałbym ładnie gacie osrane, jakby ta naczepa mi tak przeleciała przed głową.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2018-11-19, 18:48 1
Nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi.
Zgłoś
Avatar
krzysztof3011 2018-11-19, 21:16 5
tarcer123 napisał/a:

Nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi.



No właśnie.

Zgłoś
Avatar
MicQ 2018-11-19, 21:57
CB RADIO

X: Kurwa... nie wykręcę
Y: Jak tam mobilki na wjeździe do Sosnowca?
X: Y narzuć mi naczepę bo zblokuję oba pasy..
Y: 3...2...1...
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2018-11-20, 15:05 1
Misieq napisał/a:

Hamerykańce budują kartonowe domki, ale naczepy za to solidne.



Już kiedyś o tym pisałem. Oni budują domki z kartonu bo na wypadek tornada czy innej chujni wszystko odlatuje w pizdu i nie trzeba się męczyć. Po prostu sprzątają fundament i wjeżdża następny karton za hajs z ubezpieczenia a jeszcze na nowy basen starczy. To co odleciało ktoś posprząta, hajs za wyburzanie zostaje w kieszeni. U nas jakby w te murowane gówna wjechało tornado to tylko zostałyby cztery ściany które trzeba burzyć albo remontować co wyjdzie jeszcze drożej i gorzej, bo od nowa milion papierków od speców że chałupa jednak OK.

A poza tym kartony są dużo tańsze a jak chcesz coś dobudować to wycinasz piłą dziurę w ścianie i stawiasz
Zgłoś
Avatar
Misieq 2018-11-28, 13:33
NafazowanyKoleś napisał/a:



Już kiedyś o tym pisałem. Oni budują domki z kartonu bo na wypadek tornada czy innej chujni wszystko odlatuje w pizdu i nie trzeba się męczyć. Po prostu sprzątają fundament i wjeżdża następny karton za hajs z ubezpieczenia a jeszcze na nowy basen starczy. To co odleciało ktoś posprząta, hajs za wyburzanie zostaje w kieszeni. U nas jakby w te murowane gówna wjechało tornado to tylko zostałyby cztery ściany które trzeba burzyć albo remontować co wyjdzie jeszcze drożej i gorzej, bo od nowa milion papierków od speców że chałupa jednak OK.

A poza tym kartony są dużo tańsze a jak chcesz coś dobudować to wycinasz piłą dziurę w ścianie i stawiasz

Zgłoś