18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Veni_Vidi 2024-05-02, 11:28 9
Piękny strzał ale przyjęła to na rogi i bez happy endu
Zgłoś
Avatar
RobsoN 2024-05-02, 13:54 14
Jak dla mnie mógłby jej jeszcze z kopa poprawić, jak ja nie cierpię tych głupich pip wpatrzonych w telefony.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2024-05-02, 14:02 4
... jeżeli motylek ma takie ruchliwe ramiona, to chujowo kolejna maszyna ustawiona.
Bo taki strzał wyląduje niezależnie czy ktoś się patrzy w telefon, czy może sprawca w zaszycie kolejne ćwiczenie w planie.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-02, 17:09
Ekran chyba pękł...

Ja też straciłem telefon na siłowni.
Zgłoś
Avatar
EinsZweiPolizei 2024-05-02, 19:32
polakwrocek napisał/a:

... jeżeli motylek ma takie ruchliwe ramiona, to chujowo kolejna maszyna ustawiona.
Bo taki strzał wyląduje niezależnie czy ktoś się patrzy w telefon, czy może sprawca w zaszycie kolejne ćwiczenie w planie.



To gdzie ma stać? Wystarczy za nią nie stać! Jakby cwiczyła, to by nic się jej nie stało. Jebaż każdego z telefonem na siłowni
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-05-02, 20:12 6
EinsZweiPolizei napisał/a:

To gdzie ma stać? Wystarczy za nią nie stać! Jakby cwiczyła, to by nic się jej nie stało. Jebaż każdego z telefonem na siłowni



Stała normalnie obok, możliwe że czekała na swoją kolej, debil ćwiczący bo nigdy nie puszcza się tak maszyny, za nieprawidłowe używanie można wylecieć z siłowni, co do telefonu to nie wiem co Ci ktoś przeszkadza z telefonem na siłowni, zwłaszcza jak używa go między seriami (niektórzy wpisują sobie ile zrobili/jakie ćwiczenia i co mają dalej ułożone)
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-05-02, 21:34
smc napisał/a:

Ekran chyba pękł...
Ja też straciłem telefon na siłowni.



Też ci ekran pekł w srajfonie i makijaż zniszczył ?
Zgłoś
Avatar
panar3 2024-05-02, 21:39 1
Cymesowy napisał/a:

Stała normalnie obok, możliwe że czekała na swoją kolej, debil ćwiczący bo nigdy nie puszcza się tak maszyny, za nieprawidłowe używanie można wylecieć z siłowni, co do telefonu to nie wiem co Ci ktoś przeszkadza z telefonem na siłowni, zwłaszcza jak używa go między seriami (niektórzy wpisują sobie ile zrobili/jakie ćwiczenia i co mają dalej ułożone)



Sam jesteś debil. Ewidentnie wina obsługi siłki i durnej pindy co nie wie gdzie się znajduje chyba. Telefon na siłce mi przeszkadza jak chuj i zostaje w szatni. Powinien być zakaz i chuj. Siłka to nie miejsce dla durni tylko dla ludzi. Można sobie MP3-kę kupić za parę dyszek i słuchać muzy. Osobna sprawa to baby i ich puste łby. Jak nie telefon, to nagrywanie, zawracanie dupy albo jazgot, kurwa, jak na jarmarku. A wypierdalać!
Zgłoś
Avatar
vokesotem 2024-05-02, 23:51
już więcej na siłownie nie pójdzie xD
Zgłoś