18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
WolF 2013-12-15, 9:31
@keyti
Taka sama jaką lejesz do samochodu< tylko u Nas udaje 95.
Swego czasu, często jeżdżąc przez Luksemburg lałem 91, bo i taka była, zresztą w niczym nie gorsza.
Zgłoś
Avatar
rozkurwioinator 2013-12-15, 9:37
porawiam !!!

Krótko : ROSJA
Zgłoś
Avatar
small90 2013-12-15, 10:36
@ kinektel
Ale policja ma być od tego chyba żebyś się czuł bezpiecznie idąc po drodze, a nie od tego żebyś się bal idąc ze cie zatrzymają czy tam przeczepia, A poza tym to sprzedam Golfa II.
Zgłoś
Avatar
Promek 2013-12-15, 11:10 13
Typowi przedstawicieli "nurtu" HWDP:



Zgłoś
Avatar
4lekx 2013-12-15, 11:10 1

Jak by ktoś napisał co to za nutka leci ,bym był wielce wdzięczny.
Zgłoś
Avatar
newschoolrider 2013-12-15, 11:15
i pierdolisz bez sensu kinektel bo jestes ciota ktora za frikon da sie wylegitymowac a co gorsza przeszukac biegajac przy tym w gaciach w mrozie -15*. Sam nie raz tego doswiadczylem, na dzien dobry robiono ze mnie poganiacza, cpuna itd a zawsze bylem jestem i bede czysty. Jako wzorowy obywatel krzycze CHWDP (i nie nosze bluz jp, moja mozgoczaszka nie swieci sie jak rolex twojego starego)
Zgłoś
Avatar
Rocky_V8 2013-12-15, 11:22 7
@up Bo się zaraz posrasz gimnazjalny buntowniku .....
Zgłoś
Avatar
newschoolrider 2013-12-15, 11:42
myśle, że moj aparat mózgowy przewyzsza kompetencje bimgusa o conajmniej jeden krok a twój czterokropek po spacji dał mi do myślenia pierdolona purchawo. Także kalm dałn łeb w donice bo nienawidze takich cwaniaczków jak ty, pasowałbyś do sejmu jebana gangreno
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-12-15, 11:54
Ja pierdziele PB 95 po 32 ruble co w przeliczeniu daje ~3 zł .
A nasi przewielmożni złodzieje z rządu dojebali podatki /akcyzy itd że płacimy prawie dwa razy tyle .
Zgłoś
Avatar
bania1212 2013-12-15, 11:56
W 20-ej sekundzie zamarłem jak zobaczyłem ceny - myślałem że to Radom.
Zgłoś
Avatar
koło_zamachowe 2013-12-15, 12:06
kinektel napisał/a:

CHWDP... taaa

Zastanawia mnie idea tego twojego chwdp- bo gdy np ukradną Ci samochod, pobiją cie, wlamią ci sie do chaty, wyruchaja w dupe ciebie lub twoich bliskich - gdzie sie udasz? No wlasnie.. na policje. Chyba ze jestes bardzo wpływową osobą i bierzesz wszystko na własna reke bo wyznajesz idee chwdp tak wiec sooory

Rozumiem ze niektorzy maja rozne osobiste opinie na temat policji ale widzac ten caly chlam drechow z koszulkami, bluzami, kurtkami, spodniami, czopkami na swiecacych czaszkach rozwala mnie cale pozniejsze podejscie gdy juz dojdzie do spotkania ze strozem prawa. Posluszni i potulni jak zbity pies. Widzialem juz nie raz takie sytuacje osobiscie. Nie ma policji, cala szerokosc chodnika jest ich, ale gdy tylko zauwaza patrol- najchetniej przytulili by sie do sciany.



czytał Tomasz Knapik...
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-12-15, 12:37
small90 napisał/a:

@ kinektel
Ale policja ma być od tego chyba żebyś się czuł bezpiecznie idąc po drodze, a nie od tego żebyś się bal idąc ze cie zatrzymają czy tam przeczepia,.



a skąd taki patrol policji ma wiedzieć, czy jesteś zagrożeniem czy nie, czopie ?

gdyby nie policja to by większość bała się wyjść z domu, lamusy jebane
Zgłoś
Avatar
kielek 2013-12-15, 14:25
Jakiś czas temu w moim mieście ukradziono dla małolata bluzę hwdp. Tak poprostu ktoś do niego podszedł, kazał zdjąć, zabrał i poszedł w swoim kierunku. Małolat "JP na 33% bo trochę się boje" pobiegł odrazu na policje. Policjanci musili mieć niezłą bekę, pewnie trudno było zachować profesjonalizm i nie zgnić z "młodocianego gangstera". O tym przypadku napisano w gazecie, pewnie też dla beki .

small90 napisał/a:

@ kinektel
Ale policja ma być od tego chyba żebyś się czuł bezpiecznie idąc po drodze, a nie od tego żebyś się bal idąc ze cie zatrzymają czy tam przeczepia, A poza tym to sprzedam Golfa II.



Boisz się bo masz coś na sumieniu ? Ja jakoś się nie boje, mogę iść normalnie ulicą i nie zatrzymują mnie ani nie zaczepiają.
Zgłoś
Avatar
M................x 2013-12-15, 15:17
@kinektel szkoda tylko, że policja nie robi nic z dresami, ich jedynym zadaniem jest zbieranie mandatów, jak ci ukradnie ktoś rower to trudno, przecież nie będą się przemęczać aby coś z tym zrobić.
Zgłoś
Avatar
AlainGerbaud 2013-12-15, 16:04
@kinektel



skąd ty się k***a urwałeś, pewnie masz rodzinkę w psiarni lub po prostu chodzisz jak matoł po tej ziemi i nie wiesz co się wokół ciebie dzieje

chcesz się pieprzyć idź do sądu - chcesz sprawiedliwości idź do burdelu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie