18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Xenomorph08 2011-08-17, 20:24 1
Mógł to zrobić kierowcy, pasażerowi i producentowi tego gówna też.
Zgłoś
Avatar
cropp1 2011-08-17, 20:49
Tak na marginesie to mógł go potrącić
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2011-08-17, 21:09 3
ja bym oddał. i bonusowo ujebał lusterka.
Zgłoś
Avatar
Krzysztov 2011-08-17, 21:15
i bardzo dobrze. ci jeżdżący na skuterach czy rowerach myślą że im wszystko wolno; przecież linia ciągła jest od tego żeby tam samochody nie jeździły, a ścieżka rowerowa by nie chodzili tam piesi. oni za to mogą sobie jeździć wszędzie, i jak im się podoba.
Zgłoś
Avatar
A................N 2011-08-17, 21:37 1
Ktoś tu zapomniał o ręcznym.
Zgłoś
Avatar
solteck 2011-08-18, 0:16 1
Trza zawrócić i lusterka draniowi połamać
Zgłoś
Avatar
aveyron 2011-08-18, 2:32 1
oj tam... nawinął się pierwszy to dostał - to w końcu Rosja
Zgłoś
Avatar
HotSzot 2011-08-18, 2:43 1
Ten na skuterze się ucieszył, że mu się upiekło, i uciekł.
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2011-08-18, 7:46 15
I dobrze zrobił , wkurwiają mnei te dzieci na tych zajebanych " komarach " stoi przed tobą takie kruwa dziecko na światłach i w sumie nie robiać nic się przewraca , zanim to się kurwa pozbiera to światło 10 razy zrobi się zielone . A do tego ten dźwięk " BZZZZZZZZZYYYYYYYYYY "
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2011-08-18, 7:49
kurwa ja na skuterze jeżdże lepiej niż połowa taksówkarzy w moim mieście bo myśle a nie wkurwiam innych. ale niektórzy nie mają w ogóle pojęcia jak wygląda znak ustąp pierwszeństwa i się zaczyna jazda
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-08-18, 10:01
@up bo masz te 22 lata, możliwe, że masz też prawo jazdy (B) i orientujesz się mniej więcej w zasadach ruchu. A wsiada taki 16-18 lat pajac na ten piździk i jeździ jak na swoim podwórku. Zresztą na skuterach, to debili w każdym wieku sieją.
Zgłoś
Avatar
Krupnykowsky 2011-08-18, 10:05 1
Kurwa wczoraj się wjebałem na moto w Corse. Dlaczego? Bo pizdy drogowe nie patrzą się w lusterka! Na szczęście nie przy dużej prędkości, bo by był materiał na harda. - To tylko dla panów "wielce prze chuj kierowców"

Co do tych kibli i dzieci na nich - Kto zdawał na motorower, wie jak to działa. Dzieciak się wypierdoli na placu 3 razy, rozbeczy się, a instruktor i tak mu zaliczy jazdy. Na drugi dzień kupuje odkurzacz w Tesco i wyjeżdża na ulice. O "jakości" kursów w szkołach już w ogóle nie wspomnę...
Zgłoś
Avatar
Executtor 2011-08-18, 11:27
Patrze na te filmiki i na usta ciśnie mi się pytanie: Czy to rzeczywiście polskie drogi należą do najniebezpieczniejszych?
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2011-08-18, 11:59
A ja się zastanawiam co kieruje osobnikiem płci męskiej do wsiadania i kierowania pojazdem zaprojektowanym z myślą o kobietach (wnęka na spódnice/zakupy/worek pyrów). To już nie ma czegoś co wygląda jak motocykl i ma te 50 ccm? Poza tym nie wiem czy przepisy się zmieniły, ale za moich czasów by przewozić pasażera trzeba było mieć skończone 18 lat, a co rusz widzę jak dzieciaki parami jeżdżą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie