18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
mieszalniapasz 2015-01-20, 0:22 46
Krążyła kiedyś anegdota, że jakaś laska puszczała się z psem.
Starzy laskę nakryli i się z nim sczepiła, przyjechało pogotowie i lekarz chciał zrobić zastrzyk rozkurczowy ale pies się pieklił i do lekarza startował, na co lekarz do ojca laski:
"weź pan zięcia, bo mnie gryzie"
Zgłoś
Avatar
L................5 2015-01-20, 0:33 5
Penis captivus

Penis captivus (łac. penis uwięziony) – stan, w którym penis zostaje zatrzymany w pochwie podczas stosunku seksualnego i nie ma możliwości jego wysunięcia, bez względu na stopień erekcji. Przyczyną tego stanu jest zaciśnięcie z dużą siłą mięśni pochwy na penisie.

Penis captivus zdarza się jako chwilowy, prawidłowy element zachowań kopulacyjnych u niektórych gatunków, w tym człowieka.
Zgłoś
Avatar
Attero132 2015-01-20, 0:59
To jest wina tylko i wyłącznie debilnego społeczeństwa, które to ogląda.
Zgłoś
Avatar
x................r 2015-01-20, 1:26 2
ale ta dupa to pierwsza klasa, ma ktos namiar na nią
Zgłoś
Avatar
pawel15822 2015-01-20, 17:29
Nie wierze, kurwa nie wierze
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2015-01-20, 18:57 7
xenofantor napisał/a:

ale ta dupa to pierwsza klasa, ma ktos namiar na nią



Ty uważaj, jej mąż to komandos.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2015-01-20, 19:16
Kurwa brak słów
Zgłoś
Avatar
vaas21 2015-01-20, 21:05
W moim mieście pewien proboszcz się w ten sposób zakleszczył, musieli ich rozdzielać w innym województwie, bo co by sobie parafianie pomyśleli. Jeszcze by się taca uszczupliła
Zgłoś
Avatar
Usztafik 2015-01-20, 21:27
No dobra, ale jak to się skończyło?
Zgłoś
Avatar
Piotr_360 2015-01-20, 23:39
vaas21 napisał/a:

W moim mieście pewien proboszcz się w ten sposób zakleszczył, musieli ich rozdzielać w innym województwie, bo co by sobie parafianie pomyśleli. Jeszcze by się taca uszczupliła


Taka sytuacja przytrafiła się w każdym mieście, jak ta że koleś sobie zrobił zapiekankę z grzybów i ojciec mu ją zjadł i trawnik odkurzał czy tam dywan odśnieżał (są różne wersje)
A z tym zakleszczaniem się ludzi to chuja prawda
Zgłoś
Avatar
baby_doll 2015-01-21, 9:53
Cyrk napisał/a:

Przecież to jest możliwe tylko u niektórych zwierząt (mi. psów). Ze względu na budowę narządów płciowych takie "wczepienie" jest u ludzi po prostu niemożliwe.



Oczywiscie jest możliwe
To nie jest tak że coś się "zahacza" tylko w przypadku, gdy na przykład kobieta sie wystraszy czegoś albo zestresuje to dochodzi do skurczu tonicznego mięśni pochwy
Tak wiem każdemu sie wydaje "aaa taki tam skurcz to niech sie rozkurczy" oj nie z tego co mi wiadomo to jest to BARDZO silny skurcz (tak silny że mężczyzna nie jest w stanie wyciągnąć członka z pochwy. Jak wiadomo w pochwie jest mięśniówka z mięśni gładkich wieć kobieta nie roluźnia ich z "własnej woli". Potrzebny jest bodziec/ pomoc.
Zgłoś