18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Avatar
Dzedaj87 2013-01-16, 8:28
zajebisty as, cofać na pasie do skrętu w lewo i to w przeciwnym kierunku jazdy, aby zdobyć komplet punktów za to kombo powinien jeszcze kierować z miejsca pasażera prowadząc auto sunące się na dachu...
Zgłoś
Avatar
magixs 2013-01-16, 8:37 53
@up

jedna krótka wycieraczka umieszczona centralnie, po drugie wybrzuszenie na obudowie silnika wycieraczki świadczy, że jest to tył pojazdu...jedzie prawidłowo jak na moje...
Zgłoś
Avatar
Aeon 2013-01-16, 9:17 26
Dogadujemy się czy wzywamy policje ?
Zgłoś
Avatar
Brutal90 2013-01-16, 12:49 2
A jak dla mnie to koleś tym filmem pokazuje, że to jego wina. Tak zaraz będzie co Ty pierdolisz i tak dalej, nie wiem co to za kraj ale jak słyszysz syrenę czy auto pędzące na ,,bombach'' masz spierdalać na prawy pas czym prędzej i się zatrzymać, a to jest kawałek filmu tylko... a policje słychać dość wyraźnie, pewnie też prędzej słyszał, ale miał wyjebane. A poza tym kierowca jest tłusty, więc chuj mu w zarośnięty zad
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2013-01-16, 12:50 3
Dzedaj87 napisał/a:

zajebisty as, cofać na pasie do skrętu w lewo i to w przeciwnym kierunku jazdy, aby zdobyć komplet punktów za to kombo powinien jeszcze kierować z miejsca pasażera prowadząc auto sunące się na dachu...



Ty tak na serio? od kiedy na przedniej szybie są nitki ogrzewania? od kiedy przed przednią szybą nie ma kokpitu?
Zgłoś
Avatar
klint0n 2013-01-16, 13:01
@up ale się kurwa daliście ztrollować no Congratulejszyns w chuj!
Zgłoś
Avatar
s7r 2013-01-16, 13:12 18
Jego wina? Nienormalni? Samochód nawet na sygnale musi zachować szczególną ostrożność, w szczególności przy przejeździe przez skrzyżowanie. Nie można pełnej kurwie wpadać na skrzyżowanie jak gdyby nigdy nic. A kierowca nie ma obowiązku gapienia się non stop w lusterka wsteczne! Było ich słychać, ale nie było widać. Poza tym, gdzie miał "spierdalać"? Na przeciwny pas (dodatkowo podwójna ciągła) na czołówkę? Albo na wysepkę (może jedzie maluchem i nie podjecie pod taki krawężnik), gdzie, z resztą, jest znak pionowy a potem sygnalizator świetlny..

Wina policji ewidentna, koguty nie zwalniają z obowiązku używania mózgu.
Zgłoś
Avatar
Mavver57 2013-01-16, 13:30 2
Zgadnijcie kto będzie miał racje
Zgłoś
Avatar
h................n 2013-01-16, 14:37 1
@Brutal90,

Pierdolisz, w przepisach nie ma słowa o zatrzymywaniu się w celu ustąpienia pojazdowi uprzywilejowanemu,
nie ma też ani słowa o konieczności zjeżdżania na prawy pas.

Pewnie się tego dowiesz jak zrobisz prawko.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
wilu01 2013-01-16, 14:37 3
Brutal90 napisał/a:

A jak dla mnie to koleś tym filmem pokazuje, że to jego wina. Tak zaraz będzie co Ty pierdolisz i tak dalej, nie wiem co to za kraj ale jak słyszysz syrenę czy auto pędzące na ,,bombach'' masz spierdalać na prawy pas czym prędzej i się zatrzymać, a to jest kawałek filmu tylko... a policje słychać dość wyraźnie, pewnie też prędzej słyszał, ale miał wyjebane. A poza tym kierowca jest tłusty, więc chuj mu w zarośnięty zad



Co Ty pierdo.isz ? W pierwszych chwilach bardzo trudno jest zlokalizować syrenę a kiedy widzisz już pojazd w lusterku lepiej nie robić gwałtownych manewrów.
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2013-01-16, 15:19 1
Brutal90,
Wiek: 22

Doświadczony kierowca , już zmienia pas ruchu na skrzyżowaniu.. , poza tym co ty pierdolisz że "masz się zatrzymać". Po prostu gdy widzisz nadjeżdżający pojazd uprzywilejowany to robisz tak aby umożliwić mu przejazd- nie musisz się zatrzymywać.

A co do tego "czyja to wina" to popieram s7r,
Zgłoś
Avatar
Next010 2013-01-16, 16:19 1
Jak by mi policja walnęła w auto to wyszedłbym i powiedział : to jak dzwonimy po policje czy się dogadamy
Zgłoś
Avatar
Dzedaj87 2013-01-16, 16:58
Zgłoś
Avatar
Adam1394 2013-01-16, 17:12
torento napisał/a:



Ty tak na serio? od kiedy na przedniej szybie są nitki ogrzewania? od kiedy przed przednią szybą nie ma kokpitu?



Od kiedy ktoś wymyślił ogrzewane, przednie szyby?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie