18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Kibic kopie ukraińca - teraz popularne
Strzelanie karabinami w powietrze by wyrazić swą radość z wesela młodej pary nie będącej w kadrze kończy się tak, że jeden z trzymających karabin arabów strzela przypadkiem do drugiego raniąc go postrzałem.

więcej info:
ukryta treść

الذي أدى إلى سقوط قتيل وجرحى أثناء الزفاف .

وقال مصدر محلي في المديرية في تصريح خاص لـ " المشهد اليمني " أن الشيخ صالح رسام قتل في إطلاق النار أثناء حفلة زفاف عريس بقرية دوضان في المديرية من قبل أحد الضيوف الذي كان يطلق النار من معدل نوع (رشاش) وعن طريق الخطأ تسبب في قتل الشيخ رسام وإصابة خمسة آخرين في الحضور.

وحسب المصدر فإن أهالي الضحايا أعلنوا العفو العام عن الجاني وتم دفن جثمان صالح رسام فيما يتلقى الجرحى العلاج .

ويتسبب إطلاق النار في الأعراس باليمن في سقوط مواطنين في عداد القتلى والجرحى في ظاهرة سيئة فشلت كل السلطات في ضبط ووقف هذه الظاهرة خصوصا في الأرياف.


Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-10-10, 12:00 18
Jak się mawia, że polskie wesele było nieudane jak sobie po ryjach nie dadzą. U kozich jebaków jest nieudane jak kogoś nie zastrzelą z PK.
Zgłoś
Avatar
Halman 2018-10-10, 12:02 5
kurwa, żeby ja musiał tłumaczyć takie rzeczy:
Cytat:

Lokalny dziennik, „Trybuna Jemenu” podał że szejk Saleh Ressam został zabity w przypadkowej strzelaninie podczas ceremonii ślubnej przez jednego z gości, który z karabinu maszynowego zabił wspomnianego Sheikha oraz ranił pięciu innych osób.

Według źródła, rodzina ofiary wybaczyła sprawcy ze względu na uroczystości ślubne a ciało Saleha Rassama pochowano a ranni otrzymywali pomoc lekarską.

Strzelanie na weselach jest popularnym zwyczajem ale ciężkim zjawiskiem do wytępienia w kraju przez władze.



na chuj ja to tłumaczyłem skoro wszytko i tak widać na filmie...
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2018-10-10, 12:03 1
jakie to jest piękne
Zgłoś
Avatar
honotu15 2018-10-10, 12:17 2
może jest nadzieje że sami się wykończą, byle więcej takich wesel było
Zgłoś
Avatar
naczelny1 2018-10-10, 12:19
I to na trzeźwo.
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2018-10-10, 12:55 1
Kurwa- nie kumam: tylu kolesi z bronią i nie ma kto go dobić...
Zgłoś
Avatar
pitteroo 2018-10-10, 13:12
I tu by wypadało rzec radosne allah kakabar
Zgłoś
Avatar
WujekMajkel 2018-10-10, 13:18 4
Piwo za "więcej info"
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-10-10, 15:23 6
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Komu go szkoda ten pedał!


A co, chłopaka szukasz?
Zgłoś
Avatar
woytasw 2018-10-10, 15:23
Rozdawać im broń... Takie mam marzenie...
Zgłoś
Avatar
pudel82x 2018-10-10, 16:04
Tam to pewnie na weselu dostać z karabinu jest traktowane jak u nas oberwać od wystrzeliwującego korka z szampana.
Zgłoś
Avatar
dashadow 2018-10-10, 16:41
hehe, dzięki za więcej info, okazuje się że szmatogłowy tam łącznie sześciu trafił

translator mówi to:

"Co doprowadziło do śmierci i kontuzji podczas ślubu.

Lokalnego źródła w Dyrekcji w oświadczeniu, „jemeńskiego scena” szejk Saleh Ressam został zabity w strzelaninie podczas lata ślubne stary strona wsi Daudhan w części przez jednego z gości, który strzela stopy typu (karabin maszynowy) i przypadkowo spowodował zabijanie Sheikh Malarz i ranił pięciu innych w obecności.

Według źródła, rodziny ofiar ogłosiły powszechną amnestię dla sprawcy, a ciało Saleha Rassama pochowano, podczas gdy ranni otrzymywali leczenie.

Rozstrzelanie wesel w Jemenie spowodowało śmierć obywateli wśród zabitych i rannych w złym zjawisku, że wszystkie władze nie zdołały opanować i powstrzymać to zjawisko, zwłaszcza na wsi."

a swoją drogą, fantastico, opis dziwnie podobny do Twoich, czy Ty swoich nie tworzysz pisząc po arabsku i tłumacząc na polski translatorem?
Zgłoś
Avatar
biosone 2018-10-10, 16:43
u nich taka tradycja ze zajebac kogos to jak nie wstac prawa noga, czy wesele, czy pogrzeb, zakupy(witamy w europie!)
Zgłoś
Avatar
A................r 2018-10-10, 17:32
pierdolę, nigdy nie pójdę na czeczeńskie i ciapackie wesele..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie