18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
na wsi
a................m • 2014-02-18, 7:30
dlaczego na wsi jest zawsze swieze powietrze?

bo chlopy okien nie otwieraja
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2014-02-19, 8:43 3
Pojadę klasykiem : bo ludzie nie dzielą się na miastowych i wsiowych a na mądrych i głupich ,
wajnona -łap piwko
Zgłoś
Avatar
lipiak123 2014-02-19, 8:44 4
Dlaczego nie rozumiecie, że wszyscy jesteśmy równi ? Jezus Chrystus nas kocha po równo. Nie patrzy skąd kto jest ! Przestańmy walczyć ! Połączmy siły, jesteśmy wspólnotą.

No dobra trochę mi odjebało, to przez gorączkę.
Zgłoś
Avatar
opo5 2014-02-19, 9:30 2
@up
to okna nie otwieraj bo cię do końca rozłoży.
Zgłoś
Avatar
Dalione 2014-02-19, 10:10 2
A ja lubię i miasto i wieś, tylko w mieście ten smog i ciągła pogoń za hajsem troszkę boli . Wychowuje się w mieście, ale jeżdżę co jakiś czas na wieś i naprawdę nie rozumiem tej wojny o to gdzie kto mieszka.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2014-02-19, 11:02
Ja tam mieszkam na obrzeżach małego miasta dlatego z jednej strony widzę bloki ,sklepy, galerie i fast food a z drugiej wieś ,las i widać góry w oddali oraz jeżdżę często do rodziny która mieszka niedaleko na wsi ,także nie uważam się za typowego mieszczucha. Poza tym dla mnie jedynymi wieśniaki są osoby śmiecące w lasach.
Zgłoś
Avatar
kriss7muchomor 2014-02-19, 11:03 2
Masz rację, że chłopy okien nie otwierają- to zadanie kobiet, tak samo jak pranie, gotowanie, sprzątanie itd
Zgłoś
Avatar
Radysh 2014-02-19, 16:05 2
Oddałbym wiele, żeby móc na stałe osiąść na wsi.

Nawet nie wiecie, jak zazdroszczę znajomemu, który mieszka
"na osadzie" gdzie w obrębie 2 km² nie masz żadnego spleśniałego sąsiedztwa.
Wokoło las, za lasem pola i błogi spokój na okrągło.

Fakt, problem z I-netem, telefonią... Ale teraz jest LTE , więc tylko ceny grają pierwsze skrzypce.

Jak uda mi się przeżyć jeszcze 15 lat, będąc aktywnym zawodowo. Pierdolnę wszystko
i wyniosę się właśnie w takie miejsce.
Zgłoś
Avatar
sosna92 2014-02-19, 19:11 1
#gabrychch, z Orunii to tez bym spierdalał
Zgłoś
Avatar
Zgon14 2014-02-19, 21:20
Miasto nie jest dobre, ale taka konkreta wiocha z jednym sklepem do którego trzeba 10km zapierdalać też nie. Najlepsze są miejscowości do 10tyś mieszkańców, tam się żyje..
Zgłoś
Avatar
kasyopeyus 2014-02-21, 0:55
Trzeba było długów nie robić, ewentualnie je spłacić, to byś nie musiał spierdalać z Gdańska.
Zgłoś