18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
na wsi
a................m • 2014-02-18, 7:30
dlaczego na wsi jest zawsze swieze powietrze?

bo chlopy okien nie otwieraja
Zgłoś
Avatar
Tradyt 2014-02-18, 7:55 28
Gdyby nie wieś to byś z głodu zdechł...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-02-18, 10:17 5
up

a po chuj mi wieś jak jedzenie w markecie się kupuje?
Zgłoś
Avatar
Ligerius89 2014-02-18, 10:53 39
@up
po chuj ci market skoro matka ci wszystko podsuwa pod nos
Zgłoś
Avatar
skival 2014-02-18, 11:34 7
Pierwsze co padnie podczas jakiegoś kryzysu to właśnie miasta i mieściuchy którym pokończy sie jedzonko w markjecie. Wsioki dadzą sobie radę.
Zgłoś
Avatar
zakart 2014-02-18, 11:50 2
skival napisał/a:

Pierwsze co padnie podczas jakiegoś kryzysu to właśnie miasta i mieściuchy którym pokończy sie jedzonko w markjecie. Wsioki dadzą sobie radę.


Taa... Sprzedadzą butelki.
Zgłoś
Avatar
Fifka 2014-02-18, 12:48
Za CYCONAUTE masz piwko
Zgłoś
Avatar
Edek88ful 2014-02-18, 13:19 19
Prawda jest taka że mieszczuchy to największe wieśniaki i śmierdziele. Jeszcze w życiu nie widziałem żeby gdzieś na wsi ktoś grzebał w śmieciach i to wpierdalał
Zgłoś
Avatar
gabrychchch 2014-02-18, 13:34 122
ja sobie nie wyobrażam życia w mieście, rok mieszkałem w Gdańsku na Oruni Górnej i szybciutko spierdoliłem do Piotrkowa Kujawskiego, a dokładniej na jego obrzeża, 18 arów działka, domek jednorodzinny za sąsiadów mam gospodarzy, wspaniali i uczynni ludzie, robię co chce i jak chce mogę słuchać głośno muzyki całą noc i nikt psiarni nie wezwie, jak mam ochotę zrobić grilla bądź ognisko to robię, świeże mleko, podroby domowej roboty, wspaniałe powietrze w promieniu 10 km liczne jeziora np. Głuszyńskie, Gopło i do lasu na grzyby niedaleko i myśliwi czasem kiełbaski z dzika podrzucą no po prostu życie jak w bajce oczywiście pomijając UE która się w to wszystko wpierdala i chce nam to wszystko odebrać
Zgłoś
Avatar
MarcowyGłód 2014-02-18, 19:15 2
@up, a masz żonę?
Zgłoś
Avatar
gabrychchch 2014-02-18, 19:47 1
Nie, jeszcze żadna ze mną nie wytrzymała
Zgłoś
Avatar
MarcowyGłód 2014-02-18, 20:14 2
@up, dobre na podryw. Zamiast zniechęcać, zachęca do podjęcia wyzwania;d
Zgłoś
Avatar
Tradyt 2014-02-18, 23:28 32
gabrychchch napisał/a:

ja sobie nie wyobrażam życia w mieście, rok mieszkałem w Gdańsku na Oruni Górnej i szybciutko spierdoliłem do Piotrkowa Kujawskiego, a dokładniej na jego obrzeża, 18 arów działka, domek jednorodzinny za sąsiadów mam gospodarzy, wspaniali i uczynni ludzie, robię co chce i jak chce mogę słuchać głośno muzyki całą noc i nikt psiarni nie wezwie, jak mam ochotę zrobić grilla bądź ognisko to robię, świeże mleko, podroby domowej roboty, wspaniałe powietrze w promieniu 10 km liczne jeziora np. Głuszyńskie, Gopło i do lasu na grzyby niedaleko i myśliwi czasem kiełbaski z dzika podrzucą no po prostu życie jak w bajce oczywiście pomijając UE która się w to wszystko wpierdala i chce nam to wszystko odebrać


Też tak mam tylko do tych wyrobów własnej roboty mam jeszcze bimber.Po imprezie wstaje baniak nie boli świeże powietrze, nie daleko las jezioro żyć ni umierać.Tylko od kilku lat zaczęła się moda na działki i domki letniskowe.Te miastowe chuje pomieszkają rok i rządzą się jak u siebie, idziesz nad jezioro a ten Ci pierdoli, że teren prywatny, ale jak łazi i zbiera grzyby po moim lesie to już nie przeszkadza, że teren prywatny.Nie wspomnę o śmieciach wyrzucanych do lasów po każdym weekendzie.Nie pisze oczywiście o wszystkich są też spoko ludzie z miasta ale ogólnie najgorsze wieśniaki pochodzą z miasta.
Zgłoś
Avatar
McDevil 2014-02-19, 7:25 16
Idąc tym tokiem rozumowania -

dlaczego w miastach nie świeżego powietrza?

bo miastowi okna otwierają
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-02-19, 8:02 12
Koleś zarzucił żartem, a tu od razu ból dupy typu "gdyby nie wieś, nie miałbyś co jeść", pojazd "miastowych" na "wsiowych" i na odwrót... Macie coś nie tak z deklami czy samooceną, że dwie głupie linijki żartu taki ból odbytu powodują?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie