18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
KosmatyHui 2024-07-10, 11:05 12
Nome napisał/a:

nie, nie mam automatu...objaśnij mnie



Musiala miec zapiety wsteczny. I sprzeglo hydrokinetyczne, przenosi moment obrotowy za posrednictwem oleju. Jesli wlaczysz bieg, ono caly czas przenosi moment obrotowy. Jest tam tez taka sprytna rzecz jak sprzeglo jednokierounkowe statora, ktore na wolnych obrotach - na postoju sprawia, ze ilosc momentu przekazywana jest minimalna ale jest i jak puscisz hamulec, auto zaczyna sie powoli toczyc. Wystarczy ze glupia pizda trzymala jakos krzywo noge na hamulcu. Paplajac jej sie zeslizgnela na gaz, auto lekko ruszylo wiec w panice walnela na pedal gazu. Zapiety bieg. Pedal gazu? To wywolalo natychmiastowy wzrost obrotow, poslizg hydrokinetyka a wiec i implikacje momentu obrotowego i auto wystrzelilo jak z procy. A wystarczylo wlaczyc bieg parkingowy i nic by sie nie stalo.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-07-10, 12:38
KosmatyHui napisał/a:

Musiala miec zapiety wsteczny. I sprzeglo hydrokinetyczne, przenosi moment obrotowy za posrednictwem oleju. Jesli wlaczysz bieg, ono caly czas przenosi moment obrotowy. Jest tam tez taka sprytna rzecz jak sprzeglo jednokierounkowe statora, ktore na wolnych obrotach - na postoju sprawia, ze ilosc momentu przekazywana jest minimalna ale jest i jak puscisz hamulec, auto zaczyna sie powoli toczyc. Wystarczy ze glupia pizda trzymala jakos krzywo noge na hamulcu. Paplajac jej sie zeslizgnela na gaz, auto lekko ruszylo wiec w panice walnela na pedal gazu. Zapiety bieg. Pedal gazu? To wywolalo natychmiastowy wzrost obrotow, poslizg hydrokinetyka a wiec i implikacje momentu obrotowego i auto wystrzelilo jak z procy. A wystarczylo wlaczyc bieg parkingowy i nic by sie nie stalo.



No ale co z tym automatem ?
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-07-10, 12:56
[ Dodano 2024-07-10, 12:58 ]
FartingBull napisał/a:

Elena poszła ze swoją młodszą siostrą i przyjacielem obojga, aby uczcić fakt, że Elena pokonała raka.



Jak cię nie dojebie rak to przyjaciółka to zrobi, kurwa jego mać co za świat :/

[ Dodano 2024-07-10, 13:02 ]
KosmatyHui napisał/a:

Musiala miec zapiety wsteczny. I sprzeglo hydrokinetyczne, przenosi moment obrotowy za posrednictwem oleju. Jesli wlaczysz bieg, ono caly czas przenosi moment obrotowy. Jest tam tez taka sprytna rzecz jak sprzeglo jednokierounkowe statora, ktore na wolnych obrotach - na postoju sprawia, ze ilosc momentu przekazywana jest minimalna ale jest i jak puscisz hamulec, auto zaczyna sie powoli toczyc. Wystarczy ze glupia pizda trzymala jakos krzywo noge na hamulcu. Paplajac jej sie zeslizgnela na gaz, auto lekko ruszylo wiec w panice walnela na pedal gazu. Zapiety bieg. Pedal gazu? To wywolalo natychmiastowy wzrost obrotow, poslizg hydrokinetyka a wiec i implikacje momentu obrotowego i auto wystrzelilo jak z procy. A wystarczylo wlaczyc bieg parkingowy i nic by sie nie stalo.



Dlatego takie automaty są po chuju, dobre są te że jak masz wrzucone R lub D i zdejmujesz nogę z hamulca to ten samochod po prostu stoi w miejscu jakby był na P, dopiero jak gaz dasz to rusza
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-07-10, 13:24 1
poliqon napisał/a:

Jak cię nie dojebie rak to przyjaciółka to zrobi, kurwa jego mać co za świat :/
Dlatego takie automaty są po chuju, dobre są te że jak masz wrzucone R lub D i zdejmujesz nogę z hamulca to ten samochod po prostu stoi w miejscu jakby był na P, dopiero jak gaz dasz to rusza



Ty jestes po chuju. Wystarczy nie miec IQ 12. I nie nazywaj zautomatyzowanych shitow Automatami. Automat to skrzynia planetarna z konwerterem hydrokinetycznym. Reszta to polautomaty i inne wynalazki. A w ruchu na codzien i tak nic nie pobija w plynnoscia dzialania automatu hydraulicznego. A nowe 8 biegowe nie sa wcale wolniejsze od DSG. i Automat ZAWSZE! przenosi moment obrotowy. Co doceniam baaardzo np. w terenowce.

[ Dodano 2024-07-10, 13:25 ]
turor napisał/a:

No ale co z tym automatem ?



Ameba chujowop trzymala noge na hamulcu i jej sie zeslizgnela na gaz. Nie widze innej opcji. No chyba ze byl tam jakis wynalazek i poprostu pomylila gaz z hamulcem. Co kompletnie kurwa nie wiem, jak ludzie potrafia odjebac takie czary.
Zgłoś
Avatar
panar3 2024-07-10, 16:50
Dożywocie w kuchni o zaostrzonym rygorze...
Zgłoś
Avatar
contracts 2024-07-10, 17:02
Ja babie nawet pilota do telewizora nie daje, a co mówić dopiero tak skomplikowaną maszynę jak auto!
Zgłoś
Avatar
elim 2024-07-10, 19:11
oczywiście tempa dzida hamowała pedałem gazu
Zgłoś
Avatar
elim 2024-07-10, 19:11
oczywiście tempa dzida hamowała pedałem gazu
Zgłoś
Avatar
tatko 2024-07-12, 15:22
Daj babie samochód...
Zgłoś