18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
Zasysacz 2024-07-10, 8:24
O a nie wyglądało jak by się mocno źle stało łbem o krawężnik ?
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2024-07-10, 8:31 5
Popracuj nad językiem polskim, a konkretniej konstrukcją zdań. Elena została jednocześnie potrącona i oskarżona?
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-07-10, 8:32 22
Zasysacz napisał/a:

O a nie wyglądało jak by się mocno źle stało łbem o krawężnik ?



Bardziej wyglądało jakby się słabo dobrze stało kolanem o asfalt

[ Dodano 2024-07-10, 08:36 ]
pytolsky napisał/a:

Popracuj nad językiem polskim, a konkretniej konstrukcją zdań. Elena została jednocześnie potrącona i oskarżona?



Elena, została przypadkowo potrącona przez Rumunię. Córkę przyjaciółki Ecobici, ktora zmarła po oskarżeniu
Zgłoś
Avatar
FartingBull 2024-07-10, 9:08 9
Tłumacz google mi opowiedział: Był wieczór w czwartek, 6 czerwca 2024 roku. Elena poszła ze swoją młodszą siostrą i przyjacielem obojga, aby uczcić fakt, że Elena pokonała raka. Po spotkaniu ich przyjaciółka odwiozła ich swoim samochodem do domu. Siostra Eleny opuściła samochód i udała się w bezpieczne miejsce, lecz Elena kontynuowała rozmowę ze swoją przyjaciółką, mając nadal otwarte drzwi pasażera, a przyjaciółka miała włączony silnik i kierownicę skręconą całkowicie w lewo. Niestety koleżanka pomyliła hamulec z przyspieszaniem i doszło do tragedii. Siostra Eleny przeżyła, a Elena zginęła na miejscu.
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-07-10, 9:19 39
FartingBull napisał/a:

Tłumacz google mi opowiedział: Był wieczór w czwartek, 6 czerwca 2024 roku. Elena poszła ze swoją młodszą siostrą i przyjacielem obojga, aby uczcić fakt, że Elena pokonała raka. Po spotkaniu ich przyjaciółka odwiozła ich swoim samochodem do domu. Siostra Eleny opuściła samochód i udała się w bezpieczne miejsce, lecz Elena kontynuowała rozmowę ze swoją przyjaciółką, mając nadal otwarte drzwi pasażera, a przyjaciółka miała włączony silnik i kierownicę skręconą całkowicie w lewo. Niestety koleżanka pomyliła hamulec z przyspieszaniem i doszło do tragedii. Siostra Eleny przeżyła, a Elena zginęła na miejscu.



Pokonała raka a głupota koleżanki pokonała Elenę. Nie uniknęła przeznaczenia
Zgłoś
Avatar
julek1947 2024-07-10, 9:20 7
Baba babie babom.
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-07-10, 9:42 4
Trzy głupie pisdy i auto na parkingu. Co mogło się złego wydarzyć. Paaanie, to cud, że trzeciej wojny światowej nie wywołały , przez przypadek.
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2024-07-10, 10:07 12
Przykra śmierć denatki oburza tym bardziej, że nikt ze świadków nie podjął próby pionizacji. Widać Europejczycy nie przeszli murzyńsko-arabskiego kursu pierwszej, powypadkowej pomocu.
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-07-10, 10:13
ibrahim napisał/a:

Trzy głupie pisdy i auto na parkingu. Co mogło się złego wydarzyć. Paaanie, to cud, że trzeciej wojny światowej nie wywołały , przez przypadek.



Spokojnie, wszystko przed nami. W USA kolejny raz jest szansa, że kobieta wyląduje jako kandydat partii demokratycznej.
Zgłoś
Avatar
MDR 2024-07-10, 10:30 5
Mając wciśnięty wsteczny pomyliła gaz z hamulcem. Jak zwykle, baba za kierownicą - ogarnięcie 10/10.
Szkoda że ta trzecia nie została jeszcze rozjechana, byłby filmik miesiąca.
Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 2024-07-10, 10:36 2
jo mom automat bo manual jest dla wieśnioków
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-07-10, 10:45
FartingBull napisał/a:

[...] Elena kontynuowała rozmowę ze swoją przyjaciółką, mając nadal otwarte drzwi pasażera, a przyjaciółka miała włączony silnik i kierownicę skręconą całkowicie w lewo. Niestety koleżanka pomyliła hamulec z przyspieszaniem i doszło do tragedii. Siostra Eleny przeżyła, a Elena zginęła na miejscu.



ale po co naciskać hamulec jak się stoi?.... dla mnie tłumaczenie z dupy... raczej miała dość gadania przyjaciółki i chciała się zmyć, no i zawadziła drzwiami
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-07-10, 10:56
Nome napisał/a:

ale po co naciskać hamulec jak się stoi?.... dla mnie tłumaczenie z dupy... raczej miała dość gadania przyjaciółki i chciała się zmyć, no i zawadziła drzwiami



Automat.. prawdziwy, z hydrokinetykiem? Nic Ci to przyglupie nie mówi..
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-07-10, 10:58
KosmatyHui napisał/a:

Automat.. prawdziwy, z hydrokinetykiem? Nic Ci to przyglupie nie mówi..



nie, nie mam automatu...objaśnij mnie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie