18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
TheByQ 2014-08-11, 4:03 2
@Daedra Się ni chuja na grzybach nie zna.
Zgłoś
Avatar
Magsurf 2014-08-11, 8:58 37
Pieluchę jeszcze załóż, po śmierci zwieracze puszczają.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-08-11, 9:16
Up

a co mu za różnica jak będzie pachniał po śmierci?
Zgłoś
Avatar
Corradolicious 2014-08-11, 9:59 1
I jeszcze bańkę 5 litrów wody powinieneś wypić, bo strasznym sucharem zajebałeś.
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2014-08-11, 10:04 6
nowynick, jakby mu nie zależało, to by się nie kąpał.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-08-11, 10:10
I tak nie wyciągniesz kopyt zaraz po spożyciu.
Zgłoś
Avatar
lisus 2014-08-11, 10:13
Nie zbieraj tych z blaszkami, reszte podobno mozna jesc.
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2014-08-11, 10:20
@up.

Nie wszystkie, ale z grubsza powiem-powodzenia.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2014-08-11, 10:46 13
@up
Tak, wszystkie z rurkami można jeść (poza hubami, no ale tego to nawet gimbus nie pogryzie). Teoretycznie można natknąć się na borowika szatańskiego, ale z tego co wiem to na razie nie był z Polski wykazany, a jego miano noszą gatunki pokrewne (np. borowik ponury). Po nich (zresztą podobnie jak po prawdziwym szatanie) to generalnie można się posrać i porzygać, szansa zgonu minimalna.

Uważać trzeba na goryczaka żółciowego, który nie jest trujący, ale tak gorzki, że może spieprzyć całą potrawę z dobrych grzybów. Podobny do borowika szlachetnego, ale po przekrojeniu trzeba polizać i od razu czuć gorzki smak.
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2014-08-11, 10:57
Gorzej, jak ktoś pomyli Kanię ze Sromotnikowym...
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2014-08-11, 11:08 4
Cytat:

@up
Tak, wszystkie z rurkami można jeść (poza hubami, no ale tego to nawet gimbus nie pogryzie). Teoretycznie można natknąć się na borowika szatańskiego, ale z tego co wiem to na razie nie był z Polski wykazany, a jego miano noszą gatunki pokrewne (np. borowik ponury). Po nich (zresztą podobnie jak po prawdziwym szatanie) to generalnie można się posrać i porzygać, szansa zgonu minimalna.

Uważać trzeba na goryczaka żółciowego, który nie jest trujący, ale tak gorzki, że może spieprzyć całą potrawę z dobrych grzybów. Podobny do borowika szlachetnego, ale po przekrojeniu trzeba polizać i od razu czuć gorzki smak.



Idąc tym tokiem myślenia, to można jeść nawet i sromotniki, wprawdzie się zejdzie, ale zjeść można.

Mówię o tym, że jeść można, ale albo się spierdoli danie goryczakiem, albo Cię przesra po żółtoporym....
Zgłoś
Avatar
Herhard 2014-08-11, 11:52 2
Kamerka ustawiona gdyby jednak grzybki zaszkodziły?
Zgłoś
Avatar
kacimierz 2014-08-11, 11:55 7
Trzeba być na prawdę zdolnym żeby w tym kraju śmiertelnie zatruć się grzybem. Raz, że grzybów które mogą zabić jest na prawdę mało a dwa, że mają na sobie wymalowany napis "nie jedz mnie" bo kto nie pozna muchomora sromotnikowego czy czerwonego.
Ja tam na grzybach się nie znam więc zbieram to co rozpoznam a zresztą zbierając grzyby z poduszka od spodu nawet jak się trafi na coś złego to można najwyżej sraczki dostać.
Nie wiem, może ludzie najebani wchodzą do lasu na grzyby i zbierają co popadnie a potem stara w domu zupę z tego gotuje.
Zgłoś
Avatar
Jebus_Chytrus 2014-08-11, 12:32 14
Ja to tylko te zbieram co mają te czerwone kapelusze i białe kropki, chuj wie jak się to nazywa, ale dobre .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie