18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
dymion 2012-05-07, 11:31
beniolbn napisał/a:

kazdy ojciec alkoholik kozaczy do momentu kiedy nie dostanie w ryja od swoja syna : )



wiesz z autopsji?
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2012-05-07, 11:31 8
Cytat:

@Nerfpl
Słusznie zauważyłeś, że widać iż jakaś remiza na zabitej deskami wiosce, ojciec zna z imienia więc zapewne cieszy się złą sławą, i w ogóle. Ale mógł ją wziąć na stronę, a nie zniżać się do poziomu takiego elementu przy wszystkich...



Czyli waszym tokiem rozumowania ,jezeli rodzic zna z imienia waszą kolezanke to zapewne tylko dlatego ze ma zlą opinie? Pogratulowac

Kolejna sprawa to co z tego ,ze sie kurwi?a nie moze?jak lubi sie zabawic co impreze to tylko i wylacznie jej sprawa,i wogole gdzie tam jest wspomniane ze ona to robi?

Dla mnie ten koles jest przyjebany,nie dziwie jej sie ze mu tylko przytakiwal bo co innego miala zrobic? no ale pewnie wiekszosc z was to sie kluci z napierdolonymi ojcami kolegi

a ci co twierdza ,ze on dobrze gada to jacys pojebani jestescie ,chcieli bysicie zeby jakis 40 letni najebany typ wyzwal waszą córke,dziewczyne,siostre przyjaciolke bo kopnela kolesia?te pasy go pewnie bardziej bolaly
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-05-07, 13:38 3
Ta bo takiego kopa dostał ze stracił torby a fala uderzeniowa rozjebała mu jelita i po karetkę trzeba było dzwonić gdyż dostał tak zajebiście mocno w dupę ze niemal się przekręcił na tamten świat, mocniej to mu koledzy nakurwiali tym pasem, ledwo go smyrneła i już interwencja ojca bo inaczej baaaaaardzo źle by się skończyło. A chłopak pizda bo zamiast wyprosić, uspokoić starego albo w ogóle się wstawić za koleżanką to leży i udaje ze nie żyje, tak jak na filmiku "synek bo jak ja cie pierdolne"

Zgłoś
Avatar
NomedN 2012-05-07, 13:41 1
Nerfpl napisał/a:



Zna ją po imieniu. Pewnie jakaś wiocha, jakaś labadziara, pewnie ojcu się nie podobało że w ogóle ona tam jest. Napewno nie raz mu za skórę zalazła. Do tego kopie mu syna.
Wcale się nie dziwie.

Do tego widać że to puste, 0 kontrargumentów, przytaknęła że jest nikim, nie ma co żałować.

A słabsza płeć? I kopie? Niech zostawi kopanie silniejszej płci.
Taka by ci kamieniem w łeb jebła, opluła, obraziła a ty byś leżał zakrwiawiony i poniżony bo 'słabsza płeć'.
Nie ma czegoś takiego jak "słabsza płeć" w momencie gdy kobieta przekracza granicę swojej "słabości"



Życzę Ci takiego ojca, a twoim dzieciom takiego na pewno nie życzę bo szkoda.
Zgłoś
Avatar
konrads53 2012-05-07, 13:42 2
Pewnie chciał ją dmuchnąć, ale nie potrafił tego powiedzieć wprost
Zgłoś
Avatar
Cienió 2012-05-07, 13:51
Zaśpiewajmy teraz, wszyscy razem refren:

"Jesteś dnem, jesteś dnem, jesteś dnem"

Powinni z tego tekstu zrobić jakiś pożytek, bo daje radę ;D
Zgłoś
Avatar
pitus222 2012-05-07, 13:59 2
Mnie zastanawia tylko jedno.
Chłopak który dostaje pasy . Czy on aby na pewno żyje ?
Zgłoś
Avatar
LTMek 2012-05-07, 14:16
Ale się plujecie.
Gość jej powiedział,że jest dnem i szmatą, ona na to "ok, jestem dnem i szmatą", więc w czym problem?
Zgłoś
Avatar
skoczkowski 2012-05-07, 14:41
Wiochmen napisał/a:



Kolejna sprawa to co z tego ,ze sie kurwi?a nie moze?jak lubi sie zabawic co impreze to tylko i wylacznie jej sprawa,i wogole gdzie tam jest wspomniane ze ona to robi?



Ty zapewne wiesz najlepiej.. Wiochmen
Zgłoś
Avatar
Manian 2012-05-07, 14:58
starszy pan bardzo twardo stanowczo i dosadnie wytłumaczył kim jest dla niego jak że urodziwa i życzliwa ta piękną młodsza dama ... dzień jak co dzień a takie osiemnastki to buractwo i chuj
Zgłoś
Avatar
Człowiek Drzewo 2012-05-07, 15:14 2
Osobiscie wolałbym miec takiego ojca niż ciotunie, ktora nie odezwie nawet w momencie gdy będą okladac jego syna. Tak, jest to wyolbrzymienie bo przeciez nic mu sie nie stalo i nic mu nie grozi, ale skoro jest sie zaproszonym na impreze(jakakolwiek by ona nie byla) to trzeba umiec sie zachowac. Ja rozumiem, ze dla niektorych z was przyjsc na urodziny do znajomego i kopac go po tylku jest rzecza najnormalniejsza na swiecie. Pewnie lubicie sie tak bawic. Natomiast normalne osoby wola pogadac, posmiac sie, potanczyc, czy napic sie dla lepszego samopoczucia. A jesli zaproszenie wyszlo od osoby ktorej nie tolerujecie to po kiego chuja pchac sie tam i spedzac czas z nielubiana osoba? Gosc zwyzywal, narobil jej siary i bardzo dobrze. A na osoby, ktore nadal nie rozumieja o co chodzi, kłade wielkiego chuja prosto z brazzera.
Zgłoś
Avatar
Michtusek 2012-05-07, 15:14 3
Swka napisał/a:

"Słabsza płeć" itp... Kij z tym... ale po takiej gadce i awanturze Ojca zapewne odechciało się im imprezować i dzień na pewno stracił na swoim uroku dla nich. (Bynajmniej na jakiś czas, bądź przed kilkoma głębszymi)

Jest to ich dzień a ojczulek zapewne na siłę chciał tam być żeby "kontrolować sytuację" szkoda że sam nad sobą kontroli nie miał.


PRZYNAJMNIEJ, kurwa, nie BYNAJMNIEJ. Jak nie widzisz różnicy to poszukaj w google, bo po słownik na pewno nie sięgniesz.
Zgłoś
Avatar
LilL 2012-05-07, 15:23 2
Były dwa kopniaki a tylko Ance sie dostało, Wiec zbierało jej sie od dawna, nie chodziło tylko o kopniaka
Nie wiem skad pomysł że ten typ to ojciec tego leżącego na krzesle, wydaje mi się że poprostu sie dosiadł w remizie.
Zgłoś
Avatar
f................7 2012-05-07, 15:27
Widzę wszyscy tutaj mądrzy... Nie znamy całej sytuacji, więc trudno wydawać ostateczne sądy. Na podstawie krótkiego filmu (w którym laska przyznaje się do bycia zerem, będąc wcześniej zjebaną przez spoconego i pijanego barana) można stwierdzić, że to kolejny przykład zwyczajnej polskiej patologii. Nic nowego (nie, nie mówię z własnego doświadczenia).

A fakt faktem, ze starym można co najwyżej rowery naprawiać, a nie zapraszać go na imprezę urodzinową, tym bardziej, że za kołnierz widać nie wylewa...
Zgłoś
Avatar
gebels82 2012-05-07, 15:29 2
Co za bzdury. Po pierwsze to to nie była "kobieta" bo gdyby nią była to by się tak zachowywała a tym czasem wychodzi z niej chamstwo i prostactwo. Po drugie to ten kopnięty sam jej powinien wyjaśnić że przegina pałę i sobie na to nie pozwoli (no chyba że to nie facet;) . Po trzecie to może i ojciec przesadził bo był wypity ale jak najbardziej słusznie ją opieprzył wobec braku reakcji syna (no chyba każdy by tak zrobił, ja oglądając początek zanim się stary wjebał to też pomyślałem na tego kopa że chyba coś jej się pojebało)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie