18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
glodnymaciek 2012-05-07, 18:22
Roździabiłem paszcze i ciśnienie mi się dźwigło.
Zgłoś
Avatar
minimus 2012-05-07, 18:22 6
czuję się niezręcznie oglądając to.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-05-07, 18:23
suchy945 napisał/a:



Za tego "zjeba" powinien być warn.



Co mi zaoferujesz jak dam mu warna?
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-05-07, 18:34
ee tam, musi być brzydka bo żaden chłopak od razu się za nia nie wstawił, idąc dalej tym tokiem rozumowania jeśli jest brzydka to daje byle komu. Czyli ojciec ma rację. Ale ojciec to zwykły frajer, który aby okrzyczeć nastolatkę musi jebnąć sobie na odwagę.
Dobry materiał. czy jest juz hitem internetu ?
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-05-07, 18:35 4
Jezeli ktos twierdzi, ze 18 latka to dorosla kobieta to ma ostro najebane w glowie. W tym wypadku akurat tego jebanego starego capa powienien ktos potraktowac piescia w leb - na otrzezwienie. Jest miliard sposobow pedagogicznych, zeby zwrocic komus uwage na to, ze postepowanie jego jest niewlasciwe - mowie o relacji wychowawca, a wychowanek.NAzywanie kogos workiem z gownem, w sytuacji kiedy prezentuje sie niewiele wyzsza warstwe intelektualna jest "nietaktowne".Do tego kiedy niewerbalny przekaz dobitnie swiadczy o potencjalnym zagrozeniu dla ciala, to przytakniecie jest wymuszone.Jak ktos ma odchyly i pozno juz na socjalizajce to pozostaje resocjalizacja. Staruszek jak w taki sposob wychowywal syna to ja juz wiem dlaczego w tym, kraju jest tak ponuro i chujowo.
Jedno slowo dla tych co kobiete traktowac pragna pejczem. baby generalnie lubia facetow charyzmatycznych, ktorzy potrafia je usadzic w miejscu swoja wola. Jak ktos musi uciekac sie do przemocy to jest kurwa pizda i wsza, ale na pewno nie mezczyzna.
Zgłoś
Avatar
exother 2012-05-07, 18:45 1
Pewnie gość pokłócił się o browara z jej ojcem pod sklepem i tylko czekał na okazję żeby się wyżyć
Zgłoś
Avatar
suchy945 2012-05-07, 18:49
@Linekk Ładnie podziękuję bo scyzoryk mi się w kieszeni otwiera jak widzę takich internetowych kozaków wrzucających każdemu.
Zgłoś
Avatar
arkadoss 2012-05-07, 18:52
Hada Gronkowiec-Lincz napisał/a:

az sie specjalnie zalogowalem, zeby skomentowac.

Ten skurwysyn powinien od kogos tam zdrowo dostac po pizdzie za brak szacunku do kobiety. Nawet fakt, ze jest najebany nie upowaznia go to takiego zachowania wobec slabszej plci. Co za jebany burak. Szkoda, ze jego nie skopali. Alkoholowe dno i zero.



Co z tego skoro jest szmatą ?
Zgłoś
Avatar
TwardyHardy 2012-05-07, 18:58
stary podszedł do tego tak stanowczo z wdziękiem i tak mile ;* że sutki mi się skręcają ;/
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-05-07, 19:00
KaMiLoSSeKK napisał/a:

że sutki mi się skręcają



Poka poka.
Zgłoś
Avatar
TwardyHardy 2012-05-07, 19:03
kręcą Cie męskie suty?
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-05-07, 19:07 1
KaMiLoSSeKK napisał/a:

kręcą Cie męskie suty?



No jasne, Ciebie nie?
Zgłoś
Avatar
TwardyHardy 2012-05-07, 19:09
Linekk napisał/a:



No jasne, Ciebie nie?



Nie ukrywam, że nie
Zgłoś
Avatar
trzyha3 2012-05-07, 19:21
Swka napisał/a:

(Bynajmniej na jakiś czas



Bynajmniej to nie jest synonim słowa "przynajmniej" - ćwok
Zgłoś
Avatar
matx 2012-05-07, 19:23 3
Co za pizdy tam sie bawily, ze nikt ojcu w pysk nie zajebal a potem porawil synowi zeby czasem nie wyrosl na takiego samego pajaca jak jego ojciec.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie