18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
majeńka 2024-08-11, 23:07 2
GeorgeHarvey1 napisał/a:

Kradną datki, ukraińskie gagatki. Poznań


Wybacz że postawiłam piwo po obejrzeniu filmu a przed przeczytaniem opisu, należą ci się tylko kacapskie szczochy.

Mamy uczciwych ukraińców wskazujących na złodziei. Narodowość złodziei nieznana, ale nie ma żadnej przesłanki aby zakładać że też ukraińcy.

[ Dodano 2024-08-11, 23:12 ]
ARock napisał/a:

Ja już wolę polskiemu menelowi kiste piwa postawić, niż tym kurwom grosika dać, albo rękę podać.
Sami chcieli tej wojny, to mają.
Upadlińskie gówno tfu🤮🤢🤬😡


Polskiemu menelowi to musiałbyś przez granicę przerzucać. A wojny chcieliście wyłącznie wy a nie ukraińcy. Bo tu walisz teksty tak jakby to np. żydzi byli winni że Hitler ich nie lubił.
Zgłoś
Avatar
MDR 2024-08-11, 23:20 3
ARock napisał/a:

Ja już wolę polskiemu menelowi kiste piwa postawić, niż tym kurwom grosika dać, albo rękę podać.
Sami chcieli tej wojny, to mają.
Upadlińskie gówno tfu🤮🤢🤬😡



Co ty gościu pierdolisz.
Że niby ukr chcieli wojny? Jebnij się w czachę i otrzeźwiej kacapska szumowino...
Zgłoś
Avatar
X3R0X 2024-08-11, 23:57 2
ARock napisał/a:

Ja już wolę polskiemu menelowi kiste piwa postawić, niż tym kurwom grosika dać, albo rękę podać.
Sami chcieli tej wojny, to mają.
Upadlińskie gówno tfu🤮🤢🤬😡



Niezły chichot historii, przodkowie bili się z naziolami, żebyś teraz dawał takie hitlerowskie gadki. Chuj ci w dupę
Zgłoś
Avatar
Maculata 2024-08-12, 1:30 1
majeńka napisał/a:

Wybacz że postawiłam piwo po obejrzeniu filmu a przed przeczytaniem opisu, należą ci się tylko kacapskie szczochy.
Mamy uczciwych ukraińców wskazujących na złodziei. Narodowość złodziei nieznana, ale nie ma żadnej przesłanki aby zakładać że też ukraińcy.
Polskiemu menelowi to musiałbyś przez granicę przerzucać. A wojny chcieliście wyłącznie wy a nie ukraińcy. Bo tu walisz teksty tak jakby to np. żydzi byli winni że Hitler ich nie lubił.



No tak. Są tego winni. Tak jak są winni tego, że zostali przez 1000 lat wygnani ze 100 różnych krajów. Są winni też tego, że sami sponsorowali nazistów. Hitler nie uwziął się na nich dlatego, że byli niewinni, tylko za to jakim skurwiałą, uprawiającą barbarzyństwo, chciwą i nieczysto działającą nacją byli. Nic się do dzisiaj nie zmieniło.
Zgłoś
Avatar
stulejarz_12 2024-08-12, 1:50 1
ARock napisał/a:

Ja już wolę polskiemu menelowi kiste piwa postawić, niż tym kurwom grosika dać, albo rękę podać.
Sami chcieli tej wojny, to mają.
Upadlińskie gówno tfu🤮🤢🤬😡



Prawdziwy Polak wie, że się gówna ze wschodu nie wpuszcza do cywilizacji.
Zgłoś
Avatar
H8C 2024-08-12, 10:10 1
Polacy muszą się wsiąść za siebie i swój kraj. Najlepiej wypierdolić wszystkich przybyszów z wschodu wszystkich
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2024-08-12, 13:23
ARock napisał/a:

Ja już wolę polskiemu menelowi kiste piwa postawić, niż tym kurwom grosika dać, albo rękę podać.
Sami chcieli tej wojny, to mają.
Upadlińskie gówno tfu🤮🤢🤬😡



oj już się tak nie zapędzaj. obciągają lepiej niż Polki i za mniejszą kasę
Zgłoś
Avatar
Slonkooo 2024-08-12, 13:28
ARock napisał/a:

Ja już wolę polskiemu menelowi kiste piwa postawić, niż tym kurwom grosika dać, albo rękę podać.
Sami chcieli tej wojny, to mają.
Upadlińskie gówno tfu🤮🤢🤬😡



Sami chcieli wojny - tym tekstem zasługujesz na order ruskiej kurewki, gratulacje.
Zgłoś
Avatar
Liczer 2024-08-12, 14:06
Ja bym się na nich zesrał. Sorry ale taka okazja może zdarzyc się tylko raz w życiu
Zgłoś
Avatar
redgull 2024-08-12, 16:13 1
Chuj z nimi ale ty jesteś debilem. Jak ruscy przyjdą do nas to będziesz napewno pierwszym gównem które ucieknie z kraju albo zacznie kapować.

ARock napisał/a:

Ja już wolę polskiemu menelowi kiste piwa postawić, niż tym kurwom grosika dać, albo rękę podać.
Sami chcieli tej wojny, to mają.
Upadlińskie gówno tfu🤮🤢🤬😡

Zgłoś
Avatar
N0laan 2024-08-12, 18:02 1
Velture napisał/a:

huj mi w pupcie



Już wole dać menelowi lub Velture niż tym złodziejskim ukrom
Zgłoś
Avatar
LejBrudasa 2024-08-12, 18:55
Nigdy nie dałem i nie dam tym badnerowskim łajdakom, ani grosza. Cwaniaczki gdy w sklepie do mnie podchodzą w sklepie z ukraińską flagą i puszką to zawsze ostentacyjnie na głos przy ludziach mówię im co myślę o nich i tej całej upadlinie
Zgłoś
Avatar
lesku73 2024-08-12, 22:38
łazi pełno tych ukraińskich gnoi po ulicach, stoją pod marketami i żebrzą a potem się wieczorami bawią i chleją
Zgłoś
Avatar
OnucaSsie 2024-08-13, 21:31 1
ARock napisał/a:

Ja już wolę polskiemu menelowi kiste piwa postawić, niż tym kurwom grosika dać, albo rękę podać.
Sami chcieli tej wojny, to mają.
Upadlińskie gówno tfu🤮🤢🤬😡



śmierdzący kacapie, opowiedz jak tam w rejonie Kurska idzie?
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2024-08-16, 21:16
ARock napisał/a:

Ja już wolę polskiemu menelowi kiste piwa postawić, niż tym kurwom grosika dać, albo rękę podać.
Sami chcieli tej wojny, to mają.
Upadlińskie gówno tfu🤮🤢🤬😡



A powiedz mi półgłówku jak niby ukraincy chcieli tej wojny?
Zgłoś